Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasze nicki i imiona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#141 mgiełka87

mgiełka87
  • Użytkownik
  • 425 postów

Napisano 06 września 2009 - 11:26

Moj pochodzi od przezwiska jakim zostalam ochrzczona w szkole i wsrod przyjaciol z osiedla :->
Dołączona grafika

#142 karolina_1986

karolina_1986
  • Użytkownik
  • 1 437 postów

Napisano 06 września 2009 - 11:59

Mój to chyba wiadomo skąd się wziął :-P od imienia :-P a 1986 to rok mojego urodzenia ;-)

#143 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 06 września 2009 - 14:56

Mój to połączenie mojego imienia i nazwiska...
Wiele osób na początku myślało, że mam na imię Kasia i że to stąd mój nick, a okazało się, że to zlepek liter po prostu ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#144 k.schuetz

k.schuetz
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 12 września 2009 - 13:06

moj nick to inicjal imienia i nazwisko
ale mialam przerozne nicki, przewaznie Linka, thilia albo karolajna :)
...:::Don't pretend, just be honest:::...

#145 ivonka

ivonka
  • Użytkownik
  • 487 postów

Napisano 12 września 2009 - 13:14

mój się wziął od mojego imienia :D

#146 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 14 września 2009 - 11:14

ja tam nigdy nie byłam pomysłowa do tych nicków... teraz bym swój zmieniła z chęcią na jakiś ciekawszy :-D

#147 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 10 grudnia 2009 - 22:48

mój nick wziął się od imienia mojego pieska :arrow: Amor się wabi :) natomiast jego imię wzięło się od mojego trzeciego imienia które brzmi :arrow: Miłość :D a jak wiadomo amor to po łacinie miłość, a ja lubię łacińskie przysłowia no i tak jakoś wyszło :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#148 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 12 grudnia 2009 - 18:34

Dlatego wybralam taki nick,gdyz jest krotki,nawiazuje do serialu Brzydula,ktory jest niezla rozrywka.Latwo ten nick zapamietac. <trele></span> ;-) Viola przez v ;-) ha,ha

#149 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 12 grudnia 2009 - 18:45

a ja mysłam ze to twoje imie i tyle ;-) :lol:

Latwo ten nick zapamietac.

to racja , bo nie ma ani obcych nazw ani mnóstwa cyferek;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#150 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 12 grudnia 2009 - 19:07

a ja mysłam ze to twoje imie i tyle

też tak myślałam :P
więc właściwie jak Ci na imię? :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#151 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 14 grudnia 2009 - 10:22

Mam na pierwsze imie Aneta,drugie Sara.Zawsze wszyscy uzywali drugiego.W szkole dzieciaki wolaly na mnie Ksara,wiec stad mój nick,tyle,ze pisany przez X.
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#152 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 14 grudnia 2009 - 12:35

a ja mysłam ze to twoje imie i tyle

też tak myślałam :P
więc właściwie jak Ci na imię? :D

Na imie mam Beata. ;-)

#153 Axsa

Axsa
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 29 marca 2010 - 14:28

A ja Ania :mrgreen:

#154 wsooo

wsooo
  • Użytkownik
  • 245 postów

Napisano 29 marca 2010 - 21:00

ja mam na imię Wiola

#155 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 29 marca 2010 - 21:03

Dziewczyny, ale w tym temacie piszemy skąd miałyśmy pomysł na nicka na forum i dlaczego ten a nie inny, a nie rozmawiamy o tym jak kto ma na imię ;-)
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#156 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 31 marca 2010 - 21:02

mój nick anka1705 wywodzi się od imienia jakie noszę czyli Anna, skrót Anka,który bardzo lubię :D a 1705 do dzień i miesiąc moich urodzin :) 17 maj :D

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#157 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 11 kwietnia 2010 - 11:07

Mój nick to moje drugie imię - Ela, ale w wersji - Elizabeth, bardziej mi się podoba :)
Naprawdę nazywam się Basia - tak po prostu ;)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#158 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 10 września 2010 - 08:46

Sajuri...
imie japońskie, zaczerpniete z książki Wyznania Gejszy
a moje imie to Tatiana
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#159 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 10 września 2010 - 13:32

Skąd wziął się mój nick to bardzo proste... Znajomi tak na mnie mówią odkąd pewnego razu nowa koleżanka przekręciła moje imię (Karina) bo po prostu źle usłyszała i ze zdziwioną miną pyta: Halina? :D
A halynka to takie ładne zdrobnienie... od halyna. A przez y dlatego że halyna to taka silna kobita :D

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#160 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 08 października 2010 - 08:46

Śmiać mi się chce ,bo ostatnio syn mnie przechrzcił i nazywa mnie Malina.Wszyscy na mnie już tak wołają.:)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych