U mnie banalna historia powstania nicka
Nasze nicki i imiona
#161
Napisano 16 kwietnia 2011 - 20:31
U mnie banalna historia powstania nicka
#162
Napisano 16 kwietnia 2011 - 20:34
Jako ze jestem namietna fanką Tolkiena, to bardzo dużo rzeczy w moim życiu się z nim wiąże. Uzywam jeszcze dwóch nicków tolkienowskich - Nienor i Nibeneth, ale Tithiel jest mi najbliższy
#163
Napisano 17 kwietnia 2011 - 00:00
#164
Napisano 06 maja 2011 - 19:23
"Coś" to znaczy - dlaczego takie, a nie inne? Czy korzystacie z nich tylko na forum? A może są to po prostu przezwiska lub zdrobnienia, których używacie też poza siecią?
Po co w ogóle są nam loginy? Wyrażają naszą osobowość? Światopogląd? A może po prostu sprawia nam frajdę ich wymyślanie?
Skąd pochodzą Wasze loginy? Są to nazwiska znanych osób, książkowych lub filmowych postaci? Znaczą coś w obcym języku? Wiążą się z jakimś dobrym wspomnieniem?
Bardzo Was proszę, żebyście pisały wszystko, co przyjdzie Wam na ten temat do głowy. Będzie to dla mnie niezwykle cenne źródło, poza tym myślę, że może się wywiązać ciekawa dyskusja
Pozdrawiam
#165
Napisano 07 maja 2011 - 19:50
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#166
Napisano 09 maja 2011 - 19:35
#167
Napisano 27 maja 2011 - 21:53
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#168
Napisano 25 grudnia 2011 - 20:38
#169
Napisano 26 grudnia 2011 - 11:40
#170
Napisano 21 czerwca 2012 - 16:42
#171
Napisano 21 lipca 2012 - 21:28
#172
Napisano 20 sierpnia 2012 - 21:46
#173
Napisano 22 sierpnia 2012 - 12:28
#174
Napisano 30 listopada 2012 - 08:43
#175
Napisano 19 stycznia 2013 - 19:50
#176
Napisano 19 stycznia 2013 - 20:32
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#177
Napisano 19 stycznia 2013 - 20:34
#178
Napisano 19 stycznia 2013 - 20:35
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#179
Napisano 20 stycznia 2013 - 11:08
Każdy z nas urodził się ateistą
#180
Napisano 20 stycznia 2013 - 20:20
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Nasze zakupy - Second Hand |
|
|
|
NaszEauto ruszyło od 3 lutego Dofinansowanie samochodów elektrycznych. |
|
|
|
nasze pokoje. mieszkania, domy :) |
|
|
|
Nasze postępy w odchudzaniu się. |
|
|
|
Nasze roślinki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych















