tanika, zawsze był moim internetowym nickiem,odkad pamietam. W podstawówce wchodząc na chat wymyślałyśmy sobie różne nicki no i spośród przeróżniastych propozycji kumpele stwierdziły,że "tanika" bo tak ładnie i pasuje do mnie
wiem,głupie to jak but ale tak powstała nowa tanika he he he





















