Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasze nicki i imiona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#121 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:15

Torii1988, a nie pisałam? chyba nie sprecyzowałam dokładnie :mrgreen:

tanika, zawsze był moim internetowym nickiem,odkad pamietam. W podstawówce wchodząc na chat wymyślałyśmy sobie różne nicki no i spośród przeróżniastych propozycji kumpele stwierdziły,że "tanika" bo tak ładnie i pasuje do mnie :-D i tak zostało,odtąd zawsze w necie go uzywałam ;-) a kiedy trafiłam na Babski cały dzień chodziłam i podśpiewywałam sobie pod nosem "Kobiety sa- aha aha-gorące-aha aha..." i tak mi jakoś się umyslało i walnełam tanika_aha, :mrgreen:

wiem,głupie to jak but ale tak powstała nowa tanika he he he :-D :-D
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#122 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:17

mój nick to taki z nudów siedziałam i czytam wasze posty znałam jeden co przykul moja uwagę /9notabene w dziel seks) i chciałam swoje trzy grosze dopisać doi niego ..... na początku ja wypisywałam to sierdziłam i analizowałam co było by fajnie jakieś myszki kotki itp. a potem pomyślałam kim bym chciał być i samo mi się nasunęło .... chiał bym być fajną babka taka jak toi mój eks mówił 'git babka" konkretna co do niej ludzie wala drzwiami o oknami .... i wiecie co.. ten nick dział dużo sie w moim życiu zmieniło jak zaczęłam sie z nim utożsamiać :-)

#123 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:21

konkretna co do niej ludzie wala drzwiami o oknami ...

tak Cię właśnie odbieram... :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#124 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:21

ten nick dział dużo sie w moim życiu zmieniło jak zaczęłam sie z nim utożsamiać

ooo prosze,czyli można powiedzieć,że czerpiesz z niego plusy :-D
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#125 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:23

tak Cię właśnie odbieram... :-)

ooo prosze,czyli można powiedzieć,że czerpiesz z niego plusy :-D

bo sie zaczerwienie :-) a tak seriO to do niedawna tak nie było teraz powoli przechodzę transformacie na ta dawną fajna babkę która była parę lat temu .... jest ciężko ale daje rade

koniec OT

#126 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 23:58

fajna babka, ja juz pisalam ze BARDZO mi do biebie ten nick pasuje ;*

#127 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 07:52

a ja to mam nicka od imienia Mariola... a mówią mi Lolka, Lolka:P no to mam a 000 to już się wzięło od mojego mena:P on to wszędzie wypisuje fish000 to sobie ukradłam;)
Dołączona grafika

#128 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 09:55

Lolka000, połączyłaś siebie z nim ...ale ładne masz imię :-)

#129 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 09:58

a ja nigdy nie mam glowy do wymyslania jakis oryginalnych nickow wiec tak sobie po prostu mloda wpisalam :-) a nijak sie to nie ma do mojego imienia bo na imie mam Milena (nie cierpie tego imienia) :roll:

#130 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 12:38

Mój nick pochodzi od imienia i pierwszej litery nazwiska :-D
Dołączona grafika

#131 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 26 marca 2009 - 21:18

nie mam ksywki wiec moj nick to imie ale je przyozdobilam:p

#132 hosia

hosia
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 05 kwietnia 2009 - 19:51

hosia wzięło sie od imienia -> Gosia ale wymyśliła go moja babcia jak byłam mała tak do mnie wołała:)

#133 CarinaStaff

CarinaStaff
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 26 lipca 2009 - 10:48

CarinaStaff od imienia i rasy mojej kochanej suni... której już nie ma :cry:
Carina - imię
Staff - skrót od Amstaff

#134 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 11 sierpnia 2009 - 12:10

cos widze z watek padł :-) tyle nowych forumek sie pojawia a nie pisza skąd miłay pomysł na nick :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#135 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 11 sierpnia 2009 - 12:28

No to ja powiem ;-) Buszując po necie natknęłam się na artykuł dotyczącego Opla Tigry i tak mi się ta Tigra spodobała, że postanowiłam ją wykorzystac. A, że okazało się, że nie tylko ja miałam taki pomysł, więc dołożyłam drugie "a" i rok urodzenia :mrgreen: I w ten oto sposób producent opla nie posądzi mnie o plagiat <hoho2></span>
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#136 Pachulka

Pachulka
  • Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 11 sierpnia 2009 - 12:47

a mój... no cóż przyszły teściu tak zaczął do mnie kilka lat temu mówić i tak jakoś przylgnęło :) no a że znajomym się spodobało jak M też do mnie tak mówił no to większość tak mnie woła :)
Od aniołka mam skrzydełka... lecz diabełek dał mi charakterek :D

Dołączona grafika

#137 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 11 sierpnia 2009 - 12:54

Mój nick raczej taki szkolny bym powiedziała ;) Kolega, który bardzo lubi francuski, często zamiast mówić do mnie po imieniu, używał jakby francuskiego skrótu :) I sobie powstało Elodi :] Mnie tam się podoba :mrgreen:

#138 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 11 sierpnia 2009 - 22:38

Elodi, yyy a jak ty masz na imię? :D :D

Pachulka, fajna ksywka hehe :D mnie w rodzinie nikt żadnej nigdy nie wymyślił :P

#139 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 sierpnia 2009 - 22:55

mnie w rodzinie nikt żadnej nigdy nie wymyślił :P

u mnie tata mówi do mnie Wrona, babcia Wronka albo Weronka, a obydwa wujki mówią wRona z akcentem na RRRRR :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#140 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 06 września 2009 - 11:18

Mój nick wsiął sie z przezwiska mojego brata :shock:
zawsze 'dziedziczyłam' przezwisko po nim :evil: Jak mówili na niego 'major' to na mnie 'majorka'. Na szczęscie już tak nie mówią ;-) teraz mam przezwisko od nazwiska :mrgreen: :mrgreen:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych