Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasze nicki i imiona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#41 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 13 września 2007 - 22:31

Nymphadora - ma oczywiście źródła gdzieś w Harrym Potterze ;P Ale historia wygląda tak.
Otóż pewnego dnia ufarbowałam sobie włosy - miał być satynowy mahoń :P A wyszło takie coś... powiedziałabym... buraczane :P Wychodzę z łazienki, a moja mama do mnie: O Boże! Jaka Nymphadora Tonks!
A że na forum natrafiłam akurat tego samego dnia, to jakoś było to pierwsze, co mi przyszło do głowy ;-)

*a kolor na szczęście zszedł*

#42 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 02 października 2007 - 12:32

mikunia.... hmmm.. dużo osób mówi do mnie misia, milka, myszka itp a to od końcówki imienia Kamila (kamilka, kamisia,) i raz ktoś powiedział do mnie mikunia i tak już zostało :-P
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#43 Lia

Lia
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 03 października 2007 - 13:41

Lia - pierwszy tak mówił na mnie mój kuzyn kiedy jeszcze nie potrafił dobrze wypowiedzieć mojego imienia. A kilka lat później moja najmłodsza siostra. I choć już wszyscy wyrośli to i tak jeszcze czasem mówią do mnie Lia. I stąd właśnie wziął się mój nick. :-P

A na imię mam Malwina :mrgreen:

#44 klaudia20

klaudia20
  • Użytkownik
  • 332 postów

Napisano 03 października 2007 - 13:43

Lia spojrzyj na temat zdrada

#45 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 16 października 2007 - 18:14

a mój.. hmm ;)
mój kolega kiedyś mówił, że mu zimno i żebym mu oddała moją arafatkę.. potem mówił, że to jest cerata...
potem (kiedy miałam kurtkę w kratkę) mówił :"Cerata, nie odwracaj się do mnie kocem"...)

no nic ;) ogólnie nick od arafaty :D

a na imię mam Weronika ;)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#46 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 19 października 2007 - 11:30

W moim przypadku "DOROTEA" to poprostu imię jakim ochrzcili mnie Grecy.
Nie jestem pewna, czy moje imię "Dorota" brzmi po grecku istotnie "Dorotea" ,ale tak je jakoś polubiłam.
Czuję się wtedy bliżej kraju, który kocham bardzo mocno i za którym tęsknię każdego dnia.
Pozdrawiam :-)

#47 SANI

SANI
  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 28 października 2007 - 18:01

SANI...od imienia. Moj brat tak zaczal do mnie mowic jak bylismy mali i tak zostalo...ale tylko najblizsi tak do mnie mowia
Dołączona grafika

#48 martula

martula
  • Użytkownik
  • 650 postów

Napisano 28 października 2007 - 19:07

Mój nick pochodzi od imienia - Marta. Kiedyś rejestrując się na innym forum, Marta było zajęte, więc martula się przyjęło. Na tych forach na których jestem zarejestrowana też mam taki nick. ;-)

#49 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 28 października 2007 - 23:02

moj nick pochodzi od imienia Sylwia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Trudno się domysleć hihi i własnie tak tez dali mi na imie na Chrzcie :)

#50 sinless

sinless
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 29 października 2007 - 13:03

sinless - bezgrzeszna :mrgreen: (tak wymyśliłam, ale juz mi się znudził) :P
a na imię mam Ewelina (takie se :P) ;-)

#51 psychophazuś:*

psychophazuś:*
  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 30 października 2007 - 22:27

psychophazuś;* - od PSYCHOPHAZE - taki zespół dramowy :]
"W tej chwili, jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami... ...wszystkiego czego potrzebujesz jest jedna."

#52 Kasiarzyna_31

Kasiarzyna_31
  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 31 października 2007 - 07:43

Kasiarzyna- pochodzi od mojego imienia Katarzyna ;) ale jak wszyscy wiedzą też zdrobniale sie mówi Kasia wiec Kasiarzyna to takie 2 w 1. A 31 to mój wiek (8 grudnia właśnie tyle kończę - niestety).

#53 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 31 października 2007 - 18:31

hehe, to nie trudne :S

KAsiu, czemu niestety? w kwiecie wieku jesteś przecież! :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#54 Kasiarzyna_31

Kasiarzyna_31
  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 02 listopada 2007 - 09:14

cerrata- tiaaaaaaaaaa ;-)

#55 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 listopada 2007 - 18:41

ej ja nie żartuję , masz 30 lat! czujesz się stara? przecież całe życie przed tobą! :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#56 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 02 listopada 2007 - 18:43

Nie robimy off topicow.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#57 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 listopada 2007 - 19:01

ajem sorry...
:(
nie ma mnie tu i nie będzie.

#58 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 12 listopada 2007 - 12:57

madzia-imie ale czasem mowia na mnie maybell :mrgreen: mika :mrgreen:

#59 AguS'ia

AguS'ia
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 12 grudnia 2007 - 20:34

AguS'ia :)
Od Agnieszki :) Kolega kiedyś miał mnie tak w telefonie zapisaną i mi się spodobało :D

#60 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 12 grudnia 2007 - 23:05

anusek bo w gimnazjum taka była jazda żeby dodac do pierwszych liter imienia końcówke -usek i tak był anusek,kachusek,achusek,gochusek,bachusek.no i do tej pory został anusek bo tak mówiła na mnie gochusek,więc jako jedyne sobie zostawiłyśmy te końcóweczki.ach no i mój ukochany też tak do mnie mówi :-D
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych