Otóż pewnego dnia ufarbowałam sobie włosy - miał być satynowy mahoń
A że na forum natrafiłam akurat tego samego dnia, to jakoś było to pierwsze, co mi przyszło do głowy
*a kolor na szczęście zszedł*
Napisano 13 września 2007 - 22:31
Napisano 02 października 2007 - 12:32
Napisano 03 października 2007 - 13:41
Napisano 03 października 2007 - 13:43
Napisano 16 października 2007 - 18:14
Napisano 19 października 2007 - 11:30
Napisano 28 października 2007 - 19:07
Napisano 28 października 2007 - 23:02
Napisano 29 października 2007 - 13:03
Napisano 30 października 2007 - 22:27
Napisano 31 października 2007 - 07:43
Napisano 31 października 2007 - 18:31
Napisano 02 listopada 2007 - 09:14
Napisano 02 listopada 2007 - 18:41
Napisano 02 listopada 2007 - 18:43
Napisano 02 listopada 2007 - 19:01
Napisano 12 listopada 2007 - 12:57
Napisano 12 grudnia 2007 - 20:34
Napisano 12 grudnia 2007 - 23:05
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Nasze zakupy - Second Hand |
|
|
|
NaszEauto ruszyło od 3 lutego Dofinansowanie samochodów elektrycznych. |
|
|
|
nasze pokoje. mieszkania, domy :) |
|
|
|
Nasze postępy w odchudzaniu się. |
|
|
|
Nasze roślinki |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych