i napiszmy tutaj jak mamy na imię. jeśli będziemy miały wszystko w jednym miejscu - łatwiej będzie się poznać
Madzia81 - wiele wyjaśniać nie muszę
Napisano 05 czerwca 2007 - 15:44
Napisano 05 czerwca 2007 - 15:46
Napisano 05 czerwca 2007 - 17:03
Napisano 05 czerwca 2007 - 21:17
Napisano 06 czerwca 2007 - 07:56
Napisano 06 czerwca 2007 - 12:08
i znowu dopowiadam: Jewel = Roxana.
Napisano 06 czerwca 2007 - 22:44
Napisano 08 czerwca 2007 - 09:44
Napisano 08 czerwca 2007 - 14:16
Napisano 09 czerwca 2007 - 20:04
Napisano 10 czerwca 2007 - 10:15
Napisano 10 czerwca 2007 - 13:27
widze ze kolezanka tak jak ja lubi ten jezykko mi" co oznacza również małą mi tyle że po japońsku (ko to mała a mi to Mi )
Napisano 11 czerwca 2007 - 10:09
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Nasze zakupy - Second Hand |
|
|
|
NaszEauto ruszyło od 3 lutego Dofinansowanie samochodów elektrycznych. |
|
|
|
nasze pokoje. mieszkania, domy :) |
|
|
|
Nasze postępy w odchudzaniu się. |
|
|
|
Nasze roślinki |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych