Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasze nicki i imiona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#1 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 15:44

Dlaczego macie taki nick, a nie inny? może wiąże się to z jakąś ciekawą historią??
i napiszmy tutaj jak mamy na imię. jeśli będziemy miały wszystko w jednym miejscu - łatwiej będzie się poznać :)

Madzia81 - wiele wyjaśniać nie muszę ;-) 81 to rzecz jasna rok urodzenia ;-) zalogowałam się imieniem dlatego, że w zasadzie nigdy nie miałam jakiejś fajnej ksywki, a nie chciałam dawać przypadkowej.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#2 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 15:46

Brak pomyslu na nick <bezradny></span> wiec moje imie wybralam ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 15:53

diablica dlatego ze mam taki nick na innym forum i nie chciało mi sie zmieniać :)
Dołączona grafika

#4 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 16:15

to ja dopowiem Diablica666, = Marzena :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#5 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 05 czerwca 2007 - 16:20

Dokladnie :)
Dołączona grafika

#6 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 05 czerwca 2007 - 17:03

niki od Moniki, też niezbyt skomplikowane

#7 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 05 czerwca 2007 - 21:17

za to z moim już jest tak jakoś... dawno temu, jeszcze za czasów kiedy w internecie popularny był program zwany IRC-em , Ania (czyli ja :D) dostała internet no i chciała sobie na owym IRC-u pogadać. Więc musiała sobie wymyślić nicka :D no i (zupełnie nie mogę sobie przypomnieć czemu) wybrałam nick: panterka. Ale później, jak już IRC poszedł w odstawkę to stwierdziłam, że głupio żeby do mnie ktoś mówił per panterka, więc skróciłam na kociak :D czasami używam też wersji kociak85 :D

#8 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 06 czerwca 2007 - 07:56

Mój pochodzi od piosenkarki Jewel, lubię bardzo ten nick a mam go dlatego, że mój K. zawsze mówi mój dziułelku :mrgreen:
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#9 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 06 czerwca 2007 - 12:02

i znowu dopowiadam: Jewel = Roxana.

dziewczyny nie zapominajcie o napisaniu swojego imienia :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#10 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 06 czerwca 2007 - 12:08

i znowu dopowiadam: Jewel = Roxana.


Dzięki ;>
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#11 _eta

_eta
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 06 czerwca 2007 - 16:25

moj kiedys były takie
edys = edy$
she = she86
teraz eta a dlaczego w sumie to moj facet ma ego ja tez chciałam mieć coś króciutkiego i tak wyszło EdyTA
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#12 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 06 czerwca 2007 - 22:44

a moj to dluuuga historia :mrgreen: nadal mi go moj najlepszy przyjaciel jeszcze w podstawowce na jakims ognisku :mrgreen: ja wprost uwielbiam mity i legendy szczegolnie skandynawskie :lol: i kiedys opow jedna na takim ognisku :-> wam tez moze kiedys opowiem jak bedziecie chcialy :-D w kazdymbadz razie glownymi jej bohaterami byla para blizniakow i dziewczyna a raczej kobieta juz pozniej miala na imie Madae...zeby bylo smieszniej on otrzymal ksywke na tym samym ognisku :mrgreen: z przekory opow inna legende i tam glownym bohaterem byl niejaki Ashram :-P i od tamtej pry on jest Ashram a ja Madae-hihihi pozatym Madae i Monika brzmia podobnie i strasznie mi sie ta ksywka spodobala :mrgreen:

#13 Niepokorna

Niepokorna
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 08 czerwca 2007 - 09:44

Mój nick nie jest oryginalny, ale pokazuje nieco mój charakter ;-)

#14 kroplarosy

kroplarosy
  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 08 czerwca 2007 - 12:01

Ja kiedyś na czacie wybrałam sobie taki, bo wtedy kropla rosy kojarzyła mi się z łzą. A teraz już mi został nick, ale bez tej łezki, poprostu z przyzwyczajenia :-D
Imiona - Marta( nie lubię!) Izabela
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#15 Little My

Little My
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 08 czerwca 2007 - 14:16

mój nick to po prostu Mała Mi czyli takie małe złośliwe stworzonko z muminkowego świata :) Taka ponoć jestem- mała, złośliwa, ciekawska, upierdliwa i pyskata ;) czasami uzywam też nicka "ko mi" co oznacza również małą mi tyle że po japońsku (ko to mała a mi to Mi ) a na imię mi Andzia (folklorystycznie) lub Ania (pospolicie) ;)
Optymista wierzy, że cały świat stoi przed nim otworem, pesymista również, ale ...dobrze wie co to za otwór

#16 Gwiazdeczka:)

Gwiazdeczka:)
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 09 czerwca 2007 - 20:04

Ja wymyślając sobie nick , przypomniałam sobie jak mnie nazywa mój bliski znajomy z gg:
''Moja kochana gwiazdeczka'' ;; itp. Dlatego postanowiłam mieć taki nick :) Pozdrowienia:)

#17 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 10 czerwca 2007 - 09:39

[quote name="Gwiazdeczka]''Moja kochana gwiazdeczka'' [/quote]
A na mnie tak mój mężczyzna mówi :lol:
Dołączona grafika

#18 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 10 czerwca 2007 - 10:15

Magdaru = imię i 2 pierwsze literki nazwiska :D niezbyt oryginalne, ale łatwo zapamiętać i wszędzie gdzie się rejestruje mam tak samo :)

#19 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 10 czerwca 2007 - 13:27

ko mi" co oznacza również małą mi tyle że po japońsku (ko to mała a mi to Mi )

widze ze kolezanka tak jak ja lubi ten jezyk :mrgreen: fajowo

#20 Gwiazdeczka:)

Gwiazdeczka:)
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 11 czerwca 2007 - 10:09

[quote name="Diablica666"][quote name="Gwiazdeczka]''Moja kochana gwiazdeczka'' [/quote]
A na mnie tak mój mężczyzna mówi :lol:[/quote]

Miłe , co? XD





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych