Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Z życia studenta, czyli śmieszne historie z naszych studiów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 22:17

Taki kwiatek z życia studenckiego:

Dzisiaj na ćwiczeniach prowadząca mnie odpytywała z czegoś, czego jestem pewna, że umieć nie muszę, nigdy nie wykorzystam, itp. , bo nie jestem, ani nie będę lekarzem onkologiem. Pytanie było tak długie i zawiłe, że najpierw nie zrozumiałam, więc poprosiłam o powtórzenie. Babka zaczęła powtarzać..i mówi.. i mówi..i mówi..i ..nagle przerwała ..i krzyczy "Czy ja mam w ogóle mówić dalej?! Pani ma obłęd w oczach!!:shock:


-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#2 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 11:45

@Aspirynkaaa

O matko. Powiem szczerze, że chyba będąc obok bym parsknęła śmiechem. Ale dziwna sytuacja. a na drugi raz nie strasz wykładowców co? :)


Każdy z nas urodził się ateistą


#3 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 12:14

@Riia hehe, mi do śmiechu nie było za bardzo.  :-D  Dziewczyny też się nie zaczęły śmiać, bo wciągnęły powietrze i czekały na atak furii babeczki.  ;-) No ale ja jej odpowiedziałam "To nie obłęd, po prostu próbuję sobie wyobrazić to, o czym pani do mnie mówi", babka zaczęła płakać za śmiechu ( :lol: ) i wtedy wszyscy odetchnęli i się sytuacja wyluzowała.  :-P


-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#4 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 12:25

@Aspirynkaaa

No to dobrze, że udało się rozładować atmosferę. Ale swoją drogą to niesamowita babka. Ona taka jest czy to pierwszy raz? Może jakiś wyjątkowo zły dzień miała. Ale zachowanie dziwne.


Każdy z nas urodził się ateistą


#5 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 12:28

@Riia  ona taka jest, my mówimy że ma dwa bieguny.  :-P  Ale generalnie to uważam, że jest ok.  ;-)


-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#6 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 14:38

@Aspirynkaaa ale jaka była końcowa ocena? Zadowalająca? :lol:


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#7 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 16:36


Pani ma obłęd w oczach!!

<umieraam>  czego to sie moza nie dowiedziec o sobie. Ale jak pytanie takie zawiłe to sie nie dziwie :lol:

 

 

 

 

 


, babka zaczęła płakać za śmiechu ( ) i wtedy wszyscy odetchnęli i się sytuacja wyluzowała. 

uf. To jednak babka ma poczucie humoru :-)

 

 

 

ja nie pamietam zbytnio takich akcji, bo studia byly jakis czas temu

 

jedynie jak weszlam do meskiej toalety na uczelni a tam pan profesor z logiki zalatwial sie. Powiedzialam mu aby sobie nie przeszkadzał, po tej akcji pan profesor sie zawsze usmiechal do mnie, a moi znajomi mieli ze mnie polew.

 

Na obronie z prawa konstutycyjnego podalam zla odpowiedz, nie pamietam czego dotyczyło dokladnie ale komisja gruchla takim smiechem ze lezeli na lawie

 

 po obronie chcielismy cos kupic dla tych z komisji, kolega mowi ze moze Pana Tadeusza, no a ja ze " eee ksiazke ?"  :roll: takie mialam doswiadczenie alkoholowe :-P

 

 

I byl taki profesor z prawa pracy, ktory jak ktos zle odpowiedzial to rzucal swoimi papierami w powietrze  :lol:

I krzyczal : stop, stop, stop,wroc, zle, wroc. I juz czlowiek byl tak zestresowany ze nic nie pamietal

Swoja strona wkoncu go wylali bo byly same skargi na niego. Z nim niestety mam same zle wspomnienia. takiego stresu to ja chyba nigdy nie mialam  :roll:


Użytkownik Sajuri edytował ten post 09 listopad 2013 - 16:37

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#8 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 18:42


jedynie jak weszlam do meskiej toalety na uczelni a tam pan profesor z logiki zalatwial sie. Powiedzialam mu aby sobie nie przeszkadzał, po tej akcji pan profesor sie zawsze usmiechal do mnie, a moi znajomi mieli ze mnie polew.

O tym już chyba gdzieś opowiadałaś, ale i tak to moja ulubiona historia. <ookk>

 

@inqaa u nas nie ma odpowiedzi na oceny ;)  


-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych