Nasze nicki i imiona
#22
Napisano 19 czerwca 2007 - 11:47
tak mowil jeden chlopak, ktorego poznalam w internecie, fajny choc maly klamczuszek, niestety nie mam juz z nim kontaktu wiec pozostal mi tylko nick
Pozdrawiam Karolina
#23
Napisano 19 czerwca 2007 - 13:05
logowalam sie na jakims forum i kombinowalam rozne odmiany slowa Ania- bo tak mam na imie
i w koncu postawilam przez przypadek J w srodku i wyszlo mi Anija i tak juz zostalo
#24
Napisano 21 czerwca 2007 - 12:13
#25
Napisano 25 czerwca 2007 - 12:34
#26
Napisano 26 czerwca 2007 - 10:06
Mój nick to całkiem inny przypadek, nadałam taki bo już miałam dosyć tego innego
#27
Napisano 27 czerwca 2007 - 11:33
#28
Napisano 30 czerwca 2007 - 17:32
#30
Napisano 04 lipca 2007 - 11:28
Tam miałam nick AnnaS- Anna - imie , S- pierwsza litera nazwiska.. ale od razu wiekszosc osob nazwało mnie ananaskiem,ananasem.. i tak zostałam ananasem
Pozniej jak weszłam na stopień Weterana to admin zmienił mi nick na ananasek ":d i tak juz pozostalo
#31
Napisano 11 lipca 2007 - 22:05
#32
Napisano 22 lipca 2007 - 13:05
#33
Napisano 28 lipca 2007 - 09:48
#34
Napisano 30 lipca 2007 - 11:37
luna-tak nazywał mnie przyjaciel z lat młodości
na imię mi Lucyna i tak doszło do tego a tak dokładnie to cała historia-luna-księżyc
#35
Napisano 05 września 2007 - 16:31
#36
Napisano 05 września 2007 - 17:46
Mój nick łatwo rozszyfrować. Kayen to bardzo ostry pieprz, no a ja jestem taka trochę popieprzona
heheh myślałam, że o ostrośc chodzi
#38
Napisano 13 września 2007 - 16:44
#39
Napisano 13 września 2007 - 18:30
#40
Napisano 13 września 2007 - 22:19
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Nasze zakupy - Second Hand |
|
|
|
NaszEauto ruszyło od 3 lutego Dofinansowanie samochodów elektrycznych. |
|
|
|
nasze pokoje. mieszkania, domy :) |
|
|
|
Nasze postępy w odchudzaniu się. |
|
|
|
Nasze roślinki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych





















