Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasze nicki i imiona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#21 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 11 czerwca 2007 - 12:14

No pewnie ze mile :) moj tata też tak na mnie woła :mrgreen: nie wiem czemu poprostu tak mnie sobie nazwali i już :D
Dołączona grafika

#22 Karelayn

Karelayn
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 19 czerwca 2007 - 11:47

Karelayn
tak mowil jeden chlopak, ktorego poznalam w internecie, fajny choc maly klamczuszek, niestety nie mam juz z nim kontaktu wiec pozostal mi tylko nick :)
Pozdrawiam Karolina

#23 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 19 czerwca 2007 - 13:05

a moj nick powstal juz jakis czas temu...
logowalam sie na jakims forum i kombinowalam rozne odmiany slowa Ania- bo tak mam na imie :mrgreen:
i w koncu postawilam przez przypadek J w srodku i wyszlo mi Anija i tak juz zostalo
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#24 Morfiniasta

Morfiniasta
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 21 czerwca 2007 - 12:13

Moje imie i nick nie maja nic ze soba wspolnego...Mam na imie Agnieszka, a wolaja na mnie Morfi...i tak juz od 10 lat...a skad sie to wzielo to nie mam pojecia, poprostu tak juz zostalo i nikt sie nad tym nie zastanawial:D

#25 Tatiana

Tatiana
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 25 czerwca 2007 - 12:34

a moj nick to rowniez moje imie;)

#26 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 26 czerwca 2007 - 10:06

ładne masz imię Tatiana :)

Mój nick to całkiem inny przypadek, nadałam taki bo już miałam dosyć tego innego ;)
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#27 ritka

ritka
  • Użytkownik
  • 371 postów

Napisano 27 czerwca 2007 - 11:33

a ja wziełam sobie imie mojego najukochańszego psiaka :) bo tak normalnie to kasia jestem. dla bliższych kasiula :mrgreen:

#28 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 30 czerwca 2007 - 17:32

nick sobie wymyśliłam z racji mojego wzrostu...... taka malutka ;-) a na imię mam Alina ;-)

#29 .::Moniczka::.

.::Moniczka::.
  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 03 lipca 2007 - 21:22

.::Moniczka::. poprostu od imienia :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#30 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 04 lipca 2007 - 11:28

Ananas- jestem zarejestrowana na innym forum (nazwy nie podam , bo nie moge? :) ;)
Tam miałam nick AnnaS- Anna - imie , S- pierwsza litera nazwiska.. ale od razu wiekszosc osob nazwało mnie ananaskiem,ananasem.. i tak zostałam ananasem :D
Pozniej jak weszłam na stopień Weterana to admin zmienił mi nick na ananasek ":d i tak juz pozostalo :)

#31 rokisss

rokisss
  • Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 11 lipca 2007 - 22:05

a moje rokisss sie wzieło od imienia;) koleżanka-imienniczka napisała kiedyś do mnie rokisku, a ja to zmieniłam troszkę i teraz wszyscy moiwą na mnie rokisss;P ale mam jeszcze mase innych przezwisk:P roksia, rońka, ronia, roksanka, roxi, a jak byłam mała babcia mowiła na mnei reksio:D
żeglarski obóz. Mazury.

#32 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 22 lipca 2007 - 13:05

No pora dodac tu troche świeżej krwi ;-) Viagra to rodowodowe imie mojej milosci czyli mojej sunieczki, wołamy do niej inaczej oczywiscie hehehe :mrgreen: mianowicie Rima :-) A pańcia Rimy ma na imie Monika, już nie pierwsza Monika na tym forum ;-) :-P i mam nadzije nie ostatnia ;-)

#33 twojbuziaczek

twojbuziaczek
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 28 lipca 2007 - 09:48

a ja jestem twojbuziaczek bo zawsze wszystkie logiony byly zajete i tak sobie wymyslilam ;-)

#34 luna

luna
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 30 lipca 2007 - 11:37

mój powstał od imienia i nazwiska.
luna-tak nazywał mnie przyjaciel z lat młodości
na imię mi Lucyna i tak doszło do tego a tak dokładnie to cała historia-luna-księżyc

#35 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 05 września 2007 - 16:31

Mój nick łatwo rozszyfrować. Kayen to bardzo ostry pieprz, no a ja jestem taka trochę popieprzona :mrgreen:
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#36 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 05 września 2007 - 17:46

Mój nick łatwo rozszyfrować. Kayen to bardzo ostry pieprz, no a ja jestem taka trochę popieprzona


heheh myślałam, że o ostrośc chodzi ;-) :mrgreen: :-P

#37 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 13 września 2007 - 16:02

Dziewczyny wymyslacie coraz to ciekawsze nicki opowiadajcie skąd takie pomysły ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#38 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 13 września 2007 - 16:44

Kasiula, bo mam na imię Kasia (proste ;-)) Niestety, Kasia nie mogłam dać, bo wyskoczyło, że taki użytkownik już jest :-/

#39 zabcia

zabcia
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 13 września 2007 - 18:30

tak mnie nazywaja moje najlepsze kumpele jeszcze z czasow liceum; moje kochanie nic o tym nie wiedzialo i niezaleznie od tego nazwalo mnie tez zabcia, bo to do mnie pasuje... ;)

#40 rokisss

rokisss
  • Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 13 września 2007 - 22:19

hmmmm....no to rokisss...wg mnie połączenie roksany i kiss;P a wymyślone przez koleżankę, tez roksankę, w wersji rokis (dodałam sobie jedno s;P)
żeglarski obóz. Mazury.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych