Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[02.12.2008] wtoreczek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
157 odpowiedzi w tym temacie

#81 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 15:27

lece do domku do juterka <byebye></span>
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#82 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 16:02

ale mi sie spać zachciało...a tu jeszce bita godzina, zanim do domku pójdę ;-)

<ookk>


#83 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 16:13

Hello :-) a ja juz po obiadku ;-) pizza była pyszna ;-) za 2 godz spotyka, sie z koleżanką na ploty ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#84 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 16:30

Dzień dobry :)

Ja po pracy..

Tylko, że tak sie spieszyłam do domu, ze nie wziełam do nikogo jeszcze nr telefonu a nie wiem na któą jutro mam :P
Bawię się na nk żeby kogoś znaleźć, ale kiepsko mi idzie ;-)
W najgorszym wypadku będę musiała się przejść.....

ale ze mnie dałn dzisiaj... <umieraam></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#85 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 16:30

Ale mnie deprecha jesienno - zimowa dopada...................... :roll:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#86 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 16:38

Kaaaaaaszaaaa nie wolno tak :)

masz pieseczka na rozweselenie :)

Załączone miniatury

  • saba.JPG

nie ma mnie tu i nie będzie.

#87 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 16:38

cerrata, a czy Ty widzisz, że mi się kolor zmienił..? Jaja, co..? :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#88 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 16:39

no widzę, widzę :)
już nie jesteś przyjacielem forum <umieraam></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#89 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 16:46

witammoje kochane babeczki :) :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#90 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 16:49

saja, witamy cię :)
co tam jak tam? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#91 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 16:49

saja, witaj :)

A ja mam jakiś dobry humorek,hih..może przez to ,że siedzę na forum ;-)

#92 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 16:53

cerrata kochana a jakos leci.. raz lepiej raz gorzej.. chyba troche depresja mnie chwyta.... troche problemow sie nazbieralo.. ale ehh... nie ma sie co smucic...


Madziuś, witaj :)

Kahela do twarzy ci w tym nowym kolorku :P

angik1683 a mowilam zebys nie brala si eza malowanie... no no.. ale teraz juz uwazaj i dbaj o siebie... taa ciaza to nei choroba no ale organizm musisz miec zdrowy i silny
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#93 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 16:57

chyba troche depresja mnie chwyta....

a tam depresja
Jakby cię depresja łapała to byś o tym nawet nie wiedziała :)
także bądźmy dobrej myśli :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#94 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 17:03

także bądźmy dobrej myśli :mrgreen:


jestem jestem.. zobaczymy co z tego wyniknie...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#95 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 18:28

ha! wcinam sobie sałatkę grecką

szef złapany, kasa u mnie jest ok :D

próbuje sie przekopać przez posty które mi naprodukowałyście, ale jakoś cięzko idzie :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#96 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 18:50

poprawiałam dzisiaj biologię, ale koleś zrobił znowu kartkówkę, więc pewnie znów ciekawa ocena wleci :/

Super <jupi></span> następną ocenę też poprawisz :)

Miałam później zajęcia na 13.A po nich chwilę przerwy przed wykładem więc nie wracałam do siebie tylko skoczyłam do kumpeli. Okazało się,że wykładu nie ma. Wścieklizna mnie dzisiaj trafi :roll:

Egzamin będzie prawdopodobnie przed świętami,bo jak ludziska zobaczyli terminy egzaminów to zwątpili,że jeszcze jeden nam się przyda w sesji :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#97 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:14

Witam i ja w dnu dzisiejszym jestem tylk na chwilkę, bo mi cos do oka wpdało (szkoda ze nie facet :-P ) i łzawi mi i ledwo co widze a oczy ma czerwone jak biały królik, chciałam wam fotke jedna wstawić ale niewstawie bo zmniejszenu wyglada nie ciekawię, ale co ma wiściec nie utonie itd., więc przyjdzie kryska na matyska, kiedyś się ją wstawi :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#98 Danielu19

Danielu19
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:18

u mnie dzień jak zawsze na 8 do szkoły o 16 a dalej to prze komputerem i słuchałem muzyki i może jak mi się zachce to odrobię lekcje xD

#99 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:24

Tilia, najlepsze jest to, że z samych fakultetów, gdzie mam więcej roboty mam lepsze oceny, niż ze zwykłych lekcji biologii... Ale co tam, poprawie :P
Ja sobie strzeliłam kimono o 16 i spałam dwie godziny :/ Teraz na pewno nie usnę w nocy i się będę męczyć może do 24 :/

#100 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:35

Elodi, to nie spać w dzień :D czesc :*


idę sie popluskać w wannie ... naszło mnie tak jakoś na relaksy :lol: wróce jak bedę... troche czytania mi jeszcze zostało :oops: :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych