[02.12.2008] wtoreczek
#82
Napisano 02 grudnia 2008 - 16:02
#84
Napisano 02 grudnia 2008 - 16:30
Ja po pracy..
Tylko, że tak sie spieszyłam do domu, ze nie wziełam do nikogo jeszcze nr telefonu a nie wiem na któą jutro mam
Bawię się na nk żeby kogoś znaleźć, ale kiepsko mi idzie
W najgorszym wypadku będę musiała się przejść.....
ale ze mnie dałn dzisiaj...
#85
Napisano 02 grudnia 2008 - 16:30
#87
Napisano 02 grudnia 2008 - 16:38
#88
Napisano 02 grudnia 2008 - 16:39
już nie jesteś przyjacielem forum
#90
Napisano 02 grudnia 2008 - 16:49
co tam jak tam?
#91
Napisano 02 grudnia 2008 - 16:49
A ja mam jakiś dobry humorek,hih..może przez to ,że siedzę na forum
#92
Napisano 02 grudnia 2008 - 16:53
Madziuś, witaj
Kahela do twarzy ci w tym nowym kolorku
angik1683 a mowilam zebys nie brala si eza malowanie... no no.. ale teraz juz uwazaj i dbaj o siebie... taa ciaza to nei choroba no ale organizm musisz miec zdrowy i silny
#93
Napisano 02 grudnia 2008 - 16:57
a tam depresjachyba troche depresja mnie chwyta....
Jakby cię depresja łapała to byś o tym nawet nie wiedziała
także bądźmy dobrej myśli
#95
Napisano 02 grudnia 2008 - 18:28
szef złapany, kasa u mnie jest ok
próbuje sie przekopać przez posty które mi naprodukowałyście, ale jakoś cięzko idzie
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#96
Napisano 02 grudnia 2008 - 18:50
Superpoprawiałam dzisiaj biologię, ale koleś zrobił znowu kartkówkę, więc pewnie znów ciekawa ocena wleci
Miałam później zajęcia na 13.A po nich chwilę przerwy przed wykładem więc nie wracałam do siebie tylko skoczyłam do kumpeli. Okazało się,że wykładu nie ma. Wścieklizna mnie dzisiaj trafi
Egzamin będzie prawdopodobnie przed świętami,bo jak ludziska zobaczyli terminy egzaminów to zwątpili,że jeszcze jeden nam się przyda w sesji
#97
Napisano 02 grudnia 2008 - 19:14
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#98
Napisano 02 grudnia 2008 - 19:18
#99
Napisano 02 grudnia 2008 - 19:24
Ja sobie strzeliłam kimono o 16 i spałam dwie godziny
#100
Napisano 02 grudnia 2008 - 19:35
idę sie popluskać w wannie ... naszło mnie tak jakoś na relaksy
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











