Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[02.12.2008] wtoreczek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
157 odpowiedzi w tym temacie

#121 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:52

angik1683, aj wiesz tak jakoś bez powodu mnie wzieło ;-)

Jak narazie wszystko się układa ok,z zdrowiem też wporządku..cukry mam dobre.Jutro jadę do biura Oriflame po zamówienie,jak klienci dostaną swoje zamówienia to znów potem kaskę będę miała..A przyda się ;-)

Mam najcudowniejszego chłopaka pod słońcem,jest taki kochany,dba o mnie..ahh,aż trudno to opisac.

Czego chciec więcej ?! Jak narazie niczego mi nie brakuję..oby tak dalej było.

#122 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:52

asia21_87, jaka ty dobra :mrgreen:
ja też poproszę, coś na osłodę :P jakby mi mało było :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#123 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:53

asia21_87, jaka ty dobra

no a co

co tam u Ciebie Słoneczko :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#124 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:54

Tata sie rzucil i mi konto doladowal za 50zl :mrgreen:
Zebym z tej promocji w orange na swieta skorzystala <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>
To teraz moge dzwonic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#125 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:55

Mirabelka__22, to do mnie zadzwoń he he he mam z orange
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#126 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:55

wypachniona, zadowolona zasiadam pozownie do czytania :mrgreen:

p.s. coraz więcej avków świątecznych widzę :mrgreen: i sylwester <huraaaaa></span> no i coraz bliżej do mojej "ucieczki" z domu :-P


które tam zmęczone znowu :D mogę oddać troche energii <dens1></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#127 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:56

asia21_87, dziękuję za troskę ;) Dzisiaj trochę lepiej, w sumie do końca tygodnia już chyba żadna nieprzyjemność mnie nie spotka, a w dodatku się z K. jutro zobaczę <huraaaaa></span> :) Co u pieska kochana?

Mirabelka__22, dobrego masz tatusia :D Może podam numer i też dostanę mały prezent :P

#128 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:58

co tam u Ciebie Słoneczko :)

że u mnie?
..

już się zamotałam...


:P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#129 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:59

cerrata, n o u Ciebie he he he he he
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#130 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:59

asia21_87, no ja tez wlasnie :-D
Tylko u mnie to jest tak ze tydzien dzwonienia do P i po karcie :mrgreen:
Bo nie mamy darmowych do siebie.. A tyle bym zaoszczedzila <bezradny></span>

nie(d)oceniona, a co tam czytasz?

[ Dodano: 2008-12-02, 21:00 ]
Elodi, mial mi dac jak w domu bylam, bo moim siostrom dal :-D
No ale wrocilam tu i zapomnialam. Ale mama mi dzis numerki podala <jupi></span> Kazalam mu podziekowac :mrgreen:

#131 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:01

Mirabelka__22, a was czytam :mrgreen: bo mam niezłe zaległośći :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#132 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:02

Mirabelka__22, to co podać numer :?:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#133 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:03

asia21_87, ja pierdziele... <umieraam></span> coś mi jest :P

no co u mnie, stara bida ;-)
Drugi dzień w pracy, jest zarąbiscie :mrgreen:
Jutro idę na 7 więc zaraz mykam spać ;-)
kończę prackę o 15 , chyba przed 18:00 wyruszę z kolegą i mam nadzieję, że z kimś jeszcze na wernisaż z warszatatów które mój "nauczyciel" prowadził, a na które uczęszczała moja koleżanka także pooglądam sobie jej prace :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#134 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:04

cerrata, no ciekawe co Ci jest


he to calkiem fajnie sie dzien zapowiada
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#135 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:09

asia21_87, no ZAPOWIADA , a ile z niego wyjdzie to nie wiadomo...
nie wiem czy pójdę, bo nie chcę iść tylko z tym jednym kumplem. czekam na wieść od koleżanki :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#136 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:28

asia21_87, jesli chcesz?:)

#137 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:36

Witam :mrgreen:
Wcinam mandarynki :-> i jedna noga jestem juz w wannie :lol: mialam dzis zalatany dzien, ale w miedzyczasie zakupy, knajpka 8-)
Teraz relaks <wanna></span>

Buziaczki dla wszystkich <buzki></span>

<zarazwroce></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#138 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:36

asia21_87, jesli chcesz?:)

a TY :?:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#139 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:37

asia21_87, mozemy sobie nawet smski slac :mrgreen:

[ Dodano: 2008-12-02, 21:37 ]
katti, ty to chyba jakos duzo luzu masz, com?

#140 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:37

asia21_87, mozemy sobie nawet smski slac :mrgreen:

e j ale to nie jest zły pomysł
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych