Jak narazie wszystko się układa ok,z zdrowiem też wporządku..cukry mam dobre.Jutro jadę do biura Oriflame po zamówienie,jak klienci dostaną swoje zamówienia to znów potem kaskę będę miała..A przyda się
Mam najcudowniejszego chłopaka pod słońcem,jest taki kochany,dba o mnie..ahh,aż trudno to opisac.
Czego chciec więcej ?! Jak narazie niczego mi nie brakuję..oby tak dalej było.






Temat jest zamknięty










