Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[02.12.2008] wtoreczek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
157 odpowiedzi w tym temacie

#101 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:37

nie(d)oceniona, hej :* Nie dało rady, byłam zmęczona strasznie... Ja się popluskam jutro, dzisiaj mi się nie chce :P Dzień dziecka sobie robię :]

#102 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:37

idę sie popluskać w wannie

zabierzesz mnie? ;-) bez podtekstow oczywiscie <hepi1></span> nie lubie ogolnie lezec w wannie ale raz na jakis czas mi sie marzy ;-) i chyba jednak trzeba bedzie ja nabyc.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#103 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:38

witam równiez wieczorową porą :)


nie(d)oceniona,
tez mi sie marzy wlasnie taka kapiela
ale zaraz przyjąd ludzie i bedziemy ogladać film(podobno jakis straszny :shock: ) już sie boje

Elodi, cześc Cukiereczku :*
Danielu19, witam rodzynka :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#104 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:39

Ja idę wziaśc cieplutką kąpiel,żeby się zrelaksowac troszkę,odprężyc :lol:

#105 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:40

Jeny, jak ja bym chciała juz się ładnie wykapac i poleniuchować w łóżeczku. A tu jeszcze tyle nauki przede mną. :cry: Niedawno skonczylam pisać referat !

Życzę przyjemnego wieczorku Babolki :-P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#106 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:40

Witam sie wieczorowo. Jak mi smutno, ze ostatnio taka zabiegana i czasu prawie w ogole nie mam na BS :cry: . Teraz jem obiadokolacje i jednoczesnie pisze, bo chcialam z tej "wolnej" chwili skorzystac i wpasc do Was. Dzien w pracy jak zawsze ciezki, pozniej zakupy, a za chwile trzeba pozmywac naczynia <zmywaj2></span> , poprac <praleczka1></span> i poprasowac <prasowanie1></span> . Ech....nie chce mi sie nic, ja zadko sie doluje, ale dzisiaj czuje, ze cos mnie lapie <bezradny></span> , nie wiem czy to ta jesien tak na mnie wplywa czy co <hmm></span> . Nawet nie potrafie sie cieszyc zalatwianiem spraw przed slubem :-/ , mimo, ze bardzo bardzo nie moge sie go doczekac ;-)

A ja mam jakiś dobry humorek,hih..może przez to ,że siedzę na forum ;-)

a to na pewno dzieki temu ;-)

próbuje sie przekopać przez posty które mi naprodukowałyście, ale jakoś cięzko idzie :roll:

oj ja tez mam mnostwo zaleglosci ;-) , powoli nadrabiam, ale ciagle nowych przybywa :-)
Dołączona grafika

#107 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:43

Kita, witaj Kwiatuszku he he :*

nie dołuj się nie ma sensu, bo jutro przyjdzie lepszy dzień :* <przytul></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#108 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:52

czesc Asiu kochana ;* dziekuje za pocieszenie. Wiem, ze nie ma co sie dolowac, prawie nigdy tego nie robie bo uwazam, ze to bez sensu, ale ostatnio ciezko w pracy, po pracy tez mnostwo latania, zalatwiania itp, ze czuje sie zmeczona i nie mam czasu na przyjemnosci, ale dobrze, ze chociaz dzis chwilke moge pobyc z Wami ;*
Dołączona grafika

#109 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:54

Kita, no fajnie że znalazłaś chociaż chwilkę :*

widzisz ja teraz na bezrobociu siedze i odpoczywam, należało mi się
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#110 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:58

a ja na chorobowym :-P

ale i tak chorowac nie lubie <bezradny></span>

popijam goraca herbatke z cytryna i sokiem malinowym...

zaraz znowu pod kolderke i kocyk... i wieczor przez tv

#111 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:03

widzisz ja teraz na bezrobociu siedze i odpoczywam, należało mi się

wlasnie zdazylam kiedys tam wyczytac, ze bylas ostatni dzien w pracy, czasem rano szybko przelece przez wszystkie posty w tym dziale, zeby wiedziec co u babeczek sie dzieje. A pewnie, ze odpoczynek Ci sie nalezy ;-) . Ja tez bym chciala, tak sobie np. miesiac poodpoczywac ;-) , a potem pelna sil wrocic do pracy :-) .

a ja na chorobowym :-P

zycze szybkiego powrotu do zdrowia

ale i tak chorowac nie lubie <bezradny></span>

no ja tez nie, ale nie pamietam nawet kiedy chora bylam na tyle, zeby zwolnienie dostac
Dołączona grafika

#112 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:11

Kita, witaj w klubie zmęczonych <sadd1></span> <sadd1></span> <sadd1></span> <sadd1></span>

I tak minąl prawie wtorek chciało by sie powiedzieć ................
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#113 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:21

witaj w klubie zmęczonych <sadd1></span> <sadd1></span> <sadd1></span> <sadd1></span>

oj widze, ze i Ty tez <pocieszacz></span> , pewnie teraz duzo pracy masz :-( .

I tak minąl prawie wtorek chciało by sie powiedzieć ................

dopiero :-(
Dołączona grafika

#114 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:29

Jejku,jaka ja jestem szczęśliwa !! Aż chce mi się płakac z radości..

Żebym zawsze była taka szczęśliwa..

#115 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:36

ja sie zmywam dziewczynki, pranie sie juz dawno skonczylo i kisnie w pralce ;-) . Postaram sie jeszcze dzisiaj wpasc, chociaz watpie czy sie uda :-/ <byebye></span>
Dołączona grafika

#116 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:39

Kita, witaj w klubie zmęczonych <sadd1></span> <sadd1></span> <sadd1></span> <sadd1></span>

witam również :mrgreen:

Zresztą ja czasem mam tak, że padam na twarz i mimo wszystko mogłabym biegać skakać, ale to chyba dlatego, że mi ze zmeczenia odbija :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#117 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:41

asia21_87, siwtny awek <ookk></span>
Wrocialam z zajec.. Bylam u tego promotora, troszke mi pomogl ale tematu nie zmienil.. Wiec nie wiem jak bedzie.
Ale dzis juz luz, moge odpoczac.
Kurde, chcialam w sobote swietowac rocznice ale Mis chyba pracuje :-(

#118 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:46

asia21_87, do mnie Cukiereczku? :D Czemuż to? :D

#119 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:47

Madziuś, a coz to sie stalo,ze ty taka szczesliwa? :-D
oj ja tez umeczona,niby na wolnym ale tyle w tej chacie jeszcze do zrobienia,fakt faktem,ze juz wyglada lepiej niz wygladala w dniu kiedy ja wynajelismy ale wciaz jeszcze jakies drobne prace dochodza
Mialam sie oszczedzac a dzis znowu caly dzien na nogach - no ale za to jutro nie robie nic.
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#120 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 20:50

Mirabelka__22, dzięki

asia21_87, do mnie Cukiereczku? :D

no tak żeby Ci trochu osłodzić życię
bo ostatnio kiepsko u Ciebie :*
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych