[02.12.2008] wtoreczek
#101
Napisano 02 grudnia 2008 - 19:37
#102
Napisano 02 grudnia 2008 - 19:37
zabierzesz mnie?idę sie popluskać w wannie
#104
Napisano 02 grudnia 2008 - 19:39
#105
Napisano 02 grudnia 2008 - 19:40
Życzę przyjemnego wieczorku Babolki
#106
Napisano 02 grudnia 2008 - 19:40
a to na pewno dzieki temuA ja mam jakiś dobry humorek,hih..może przez to ,że siedzę na forum
oj ja tez mam mnostwo zalegloscipróbuje sie przekopać przez posty które mi naprodukowałyście, ale jakoś cięzko idzie
#108
Napisano 02 grudnia 2008 - 19:52
#110
Napisano 02 grudnia 2008 - 19:58
ale i tak chorowac nie lubie
popijam goraca herbatke z cytryna i sokiem malinowym...
zaraz znowu pod kolderke i kocyk... i wieczor przez tv
#111
Napisano 02 grudnia 2008 - 20:03
wlasnie zdazylam kiedys tam wyczytac, ze bylas ostatni dzien w pracy, czasem rano szybko przelece przez wszystkie posty w tym dziale, zeby wiedziec co u babeczek sie dzieje. A pewnie, ze odpoczynek Ci sie nalezywidzisz ja teraz na bezrobociu siedze i odpoczywam, należało mi się
zycze szybkiego powrotu do zdrowiaa ja na chorobowym
no ja tez nie, ale nie pamietam nawet kiedy chora bylam na tyle, zeby zwolnienie dostacale i tak chorowac nie lubie
#114
Napisano 02 grudnia 2008 - 20:29
Żebym zawsze była taka szczęśliwa..
#116
Napisano 02 grudnia 2008 - 20:39
witam równieżKita, witaj w klubie zmęczonych
![]()
![]()
![]()
Zresztą ja czasem mam tak, że padam na twarz i mimo wszystko mogłabym biegać skakać, ale to chyba dlatego, że mi ze zmeczenia odbija
#117
Napisano 02 grudnia 2008 - 20:41
Wrocialam z zajec.. Bylam u tego promotora, troszke mi pomogl ale tematu nie zmienil.. Wiec nie wiem jak bedzie.
Ale dzis juz luz, moge odpoczac.
Kurde, chcialam w sobote swietowac rocznice ale Mis chyba pracuje
#118
Napisano 02 grudnia 2008 - 20:46
#119
Napisano 02 grudnia 2008 - 20:47
oj ja tez umeczona,niby na wolnym ale tyle w tej chacie jeszcze do zrobienia,fakt faktem,ze juz wyglada lepiej niz wygladala w dniu kiedy ja wynajelismy ale wciaz jeszcze jakies drobne prace dochodza
Mialam sie oszczedzac a dzis znowu caly dzien na nogach - no ale za to jutro nie robie nic.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty















