Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[02.12.2008] wtoreczek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
157 odpowiedzi w tym temacie

#61 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 12:43

czesc babki <hello></span>

mam tydzień dla siebie <huraaaaa></span> najbliższy kurs---> 10.12, co znaczy że w sobote imprezaaaa !!! <huraaaaa></span> do tego prowizje za bileciki dostałam więc z kasąnie jest źle, no i szefa znowu ścigam, żeby mnie rozliczył za listopad

i ogólnie dzień jest genialny, i słońce świeci, cieplutko <sun_></span> <dens1></span> ach ... jak mi dobrze dzisiaj <hura></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#62 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 12:46

witam

wróciłam z miasta i jestem zadowolona :mrgreen:

i nawet na obiad kupiłam cosik :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#63 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 12:51

hej ho :-D

wróciłam własnie z urzędu pracy,pozałatwiałam formalności odnośnie umowy...takie tam bzdury :-/

narodziła mi się w głowie nowa myśl...chyba zakręce się koło Warszawy i tam poszukam pracy i mieszkania ;-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#64 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 12:51

Dziedoberek lasencje!
Oj ja dzis sie wyleniłam za cały weekend. Do 12 sobie pospałam, a jak ! 8-) Zaraz zjem jakies sniadanko i ide poszukac jakiegos prezentu na mikołajki dla D.
buuziaki!
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#65 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 13:07

Jakoś szaro-buro za oknem, więc odpuszczę sobie dzisiaj wypad na miasto.
Poleniuchuję sobie w domku :mrgreen:
Jestem w Peru...

#66 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 13:15

oj tez bym sobie poleniuchowala chetnie,a tu do 15.30 musze siedziec i brak zycia we mnie, spac sie chce, pogoda sie psuje i nie chce mi sie nic :-/ co mialam zrobic w pracy na dzis to zrobilam, dobrze, ze dzis troche mialam robotki, bo czas szybko leci
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#67 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 13:26

Hej ;-)

I nie udalo sie <bezradny></span> Przeziebienie dopadlo na dobre... Kaszel okropny, meczy mnie od wczoraj.... dzisiaj doszedl katar i takie suche gardlo.... brrr <bezradny></span>

Ugotuje sobie rosolek.... moze troszke postawi mnie nogi.... a poza tym caly dzien dzisiaj w lozeczku pod kolderka i kocykiem :-> Tydzien wolnego od pracy (nie bedzie pieniazkow :( ) ale zdrowie wazniejsze :!:

#68 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 14:16

Mieszkanie sprzątnięte, ziemniaki obrane...
Teraz przerwa na herbatkę :mrgreen:

Misiek będzie za godzinkę, więc spędzimy popołudnie razem.
Jestem w Peru...

#69 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 14:23

dzień dobry :)

Kahela - ładnie Ci w fiolecie ;-)

wiecie - wczoraj byłam z M. na tych zakupach spożywczych i tylko się wkurzyłam - taka zmęczona wróciłam, jakbym co najmniej rowy kopała :-/ a to tylko zakupy zwykłe...ehhh ten brzuch...

dzisiaj lecimy znowu na szkołę rodzenia.
i więcej planów nie ma.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#70 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 14:48

Kahela - ładnie Ci w fiolecie ;-)

dziękuję Ci Madzia81, powoli się przystosowuję do niego... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#71 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 14:49

Kahela, faktycznie,kolorek zmieniony :-D ...do twarzy Ci ;-) :-D
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#72 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 14:55

Melduję się po raz kolejny w tym pięknym dniu :mrgreen:

Ja mam dziś sporo wolnego w pracy a więc byłam już w domu na chwilę i przy okzaji zjadłam obiad, i teraz ogladam drugi odcinego z pierwszej serii Pitbulla:) żyć nie umierać, a kiedy zacznę się uczyć do egzaminu? :cry: <bezradny></span>

<ookk>


#73 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 14:58

Aj, powiem Wam, że im bliżej mojej jutrzejszej rozmowy w sprawie pracy, tym więcej mam wątpliwości... <bezradny></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#74 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 14:59

Roxi, ja tez powinnam sie uczyc, a jeszcze nie ruszylam i jakos sie nie zapowiada :-/

[ Dodano: 2008-12-02, 15:01 ]
Kahela, bedzie dobrze, mysl pozytywnie, chociaz to nieraz trudne wiem, ale zamartwianie nic nie pomoze
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#75 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 15:02

Oj, witam sie z wami poszkolnie :) Jakoś tak jak zwykle u mnie nieciekawie, poprawiałam dzisiaj biologię, ale koleś zrobił znowu kartkówkę, więc pewnie znów ciekawa ocena wleci :/ Aż mi się wszystkiego odechciało... W dodatku zaskoczyła mnie babka ze spr. z niemca i chyba już 5 nie będzie :P Głodna od rana chodzę, a mamuśka się z obiadem nie pojawia, buu, pocieszcie mnie albo co :P

#76 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 15:03

ja tez powinnam sie uczyc, a jeszcze nie ruszyłam i jakos sie nie zapowiada :-/

dokładnie tak jak ja ciągle cos wymyślam by sie nie uczyć .... a dni płyną .....

obiad dało sie zjeść :-) teraz chwile z tomkiem pogadam potem jak będzie wracał na uczelnię to ja spróbuję cos porobić bo tylko sie tu lenie....

#77 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 15:06

Elodi, ja tez jeszcze glodna, a za pol godziny dopiero do domu wiec obiad o 16, wiec pocierpimy razem ;-)
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#78 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 15:10

666ilonka777, ja już jestem w domu, do wyboru mam klopsy, ale liczę po cichu na to, że dzisiaj paluszki rybne będą... :P Taka ochota mnie wzięła :]

#79 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 15:23

Elodi, oj to i to mniam mniam, ale nie rob mi smaki, bo ja tu jeszcze chwilke musze wytrzymac ;-) :mrgreen:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#80 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 15:24

666ilonka777, jednak nie otrzymałam tego, co chciałam, al i tak warto było czekać :D Makaronik z sosem zjadłam właśnie - pyszniactwo! A teraz chyba zrobię sobie kimę popołudniową :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych