mam tydzień dla siebie
i ogólnie dzień jest genialny, i słońce świeci, cieplutko
Napisano 02 grudnia 2008 - 12:43
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 02 grudnia 2008 - 12:51
Napisano 02 grudnia 2008 - 12:51
Napisano 02 grudnia 2008 - 13:07
Napisano 02 grudnia 2008 - 13:15
Napisano 02 grudnia 2008 - 13:26
Napisano 02 grudnia 2008 - 14:16
Napisano 02 grudnia 2008 - 14:23
Napisano 02 grudnia 2008 - 14:48
dziękuję Ci Madzia81, powoli się przystosowuję do niego...Kahela - ładnie Ci w fiolecie
Napisano 02 grudnia 2008 - 14:49
Napisano 02 grudnia 2008 - 14:55
Napisano 02 grudnia 2008 - 14:58
Napisano 02 grudnia 2008 - 14:59
Napisano 02 grudnia 2008 - 15:02
Napisano 02 grudnia 2008 - 15:03
dokładnie tak jak ja ciągle cos wymyślam by sie nie uczyć .... a dni płyną .....ja tez powinnam sie uczyc, a jeszcze nie ruszyłam i jakos sie nie zapowiada
Napisano 02 grudnia 2008 - 15:10
Napisano 02 grudnia 2008 - 15:24
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych