Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#1801 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 19:37

krotka odpada wg mnie do slubu musi byc duga bo to wlasnie daje ten efekt i niepowtarzalnosc

a zarno biala czy tez czerwono biala to juz w ogole absurd

:P

chyba jestem starodawna tradycjonalistka :P

#1802 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 11:31

Jakbym miala wybierac to tylko 3. Podoba mi sie z tych wszystkich sukni najbardziej, ale mimo wszysto wole biala sukne do slubu. Jestem tradycjonalistka i biala suknia to biala suknia. Nie jakies czarne albo czarno biale

201407101662.png


#1803 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 13:00

Wynalazłam jeszcze kilka propozycji sukni slubnych.Popatrzcie.Ostatnia suknia mi sie podoba,delikatna i subtelna.

#1804 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 13:34

tylko 3 mi sie podoba ;)
jest ładna ale jak dla mnie to jeszcze nie to :->

#1805 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 13:42

najładniejsza 5 według mnie :-P
delikatne zdobienia, odpowiednia długośc, bez ramiączek :mrgreen:
chociaż czegoś mi brakuje ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#1806 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 13:53

jak dla mnie za mało wyraziste, ni maja pazura ;-) takiezwykłe, białe, spokojne, nic nadzwyczajnego ;-)
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#1807 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 15:03

białe,


dla mnie to akurat zaleta :-P
ostatnia fajna, tylko te bufki troszkę duże, z tych najfajniejsze to 3 i 4 :-D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1808 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 15:09

a mnie np podoba się pierwsza :D bo jest nietuzinkowa - inna niż tradycyjne ;-) a ja lubię inność :D ma ciekawe różyczki :)
niestety nadaje się raczej dla wysokich i szczupłych kobiet - bo niskie - takie jak ja wyglądałyby bardzo nieproporcjonalnie w niej ;-)

poza tym 3 też jest niczego sobie - taka jak dla księżniczki z bajki :D na pewno wyglądałoby się w niej dostojnie :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1809 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 15:59

3 bossska <zakochany></span> zmieniłabym tylko gorę w okolicy dekoltu, tak dziwnie odstaje :-P ale reszta piękna :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1810 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 16:29

czwarta jest sliczna , tylko wolałabym bardziej zabudowana na plecach no i ostatnia tylko wolałabym spokojniejsze rękawy.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1811 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 16:40

trójeczka i piątka jak dla mnie :-)
pierwsza suknia dziwnie wygląda :-?

ostatnia zaś wygląda jak z czasów PRL-u ;-)

#1812 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 16:58

3 i 5 mi się spodobały, ale na swój ślub i tak wybrałabym jeszcze inną :-P

#1813 ewelina090610

ewelina090610
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 21 stycznia 2010 - 23:02

A może cos takiego?

Załączone miniatury

  • sdds.jpg
  • q.jpg
  • dvddd.jpg
  • bgf.jpg

Dołączona grafika

#1814 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 11:07

ewelina090610, ewentualnie nr 2 bo 1 ma za długi tren-niepraktyczny na wesele przy 3 jakoś dziwnie się biust prezentuje, ostatnia nawet mogła by być ,a le dół za dużo koronki. dwójka jest najlepsza nawet fryzura mi się podoba i całość :mrgreen:

#1815 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 11:10

mloda, to widzę mamy tu podobne zdanie :)
mnie też najbardziej podoba się nr 2 :) ładnie się prezentuje przy biuście i te wzorki są delikatne,nie przesadzone - współgrają z całością

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1816 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 11:52

jakbym miala wybierac to tez wskaze na nr2 z racji tego , ze jest najpraktyczniejsza do slubu. nr 1 odpada bo ma za dlugi tren nie podoba mi sie , 3 tez jak dla mnie odpada nie moje gusta

201407101662.png


#1817 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 13:42

1 jest CUDOWNA! ;-) najpiękniejsza ze wszystkich chyba tutaj :-) mogłaby mieć mniejszy tren ale poza tym jest super ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#1818 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 22:26

1 jest CUDOWNA! ;-)


Mi tez bardzo sie spodobala :-> Odrazu zwrocilam uwage na nia.
Sliczna :-D

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#1819 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 22:28

wszytkie oprcz trzeciej i faktycznie pierwsza jest cudowna i ten tren tez jest fajny , podobaja mi sie suknie z trenem choc wiem ze to nie praktyczne ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1820 Anka88

Anka88
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 08:42

ewelina090610 mnie podoba się 1, ale tren powinien być krótszy i była by idealna, reszta nie za bardzo
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych