Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#1841 ewelina090610

ewelina090610
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 24 stycznia 2010 - 13:37

Ta ostatnia suknia była zamieszczona przeze mnie kilka stron wcześniej a dokładniej na 118 str. :-D
Dołączona grafika

#1842 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 10:35

Ja w tym tygodniu lub w przyszłym jadę z mamą oglądać suknie ślubne.
Tak na razie ogólnie się rozejrzeć, przymierzyć co by mi pasowało przy moim wzroście itd
Prawdopodobnie w ten piątek, ale nie jesteśmy pewne jeszcze kiedy wolne będzie miała :mrgreen:

#1843 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 23:58

Torii1988, pierwsza jest przepiekna chyba cos takiego bym chciala
2 tez fajna

;-)

#1844 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 19 lutego 2010 - 14:15

Wczoraj byłam w dwóch salonach, poprzymierzałam kilka sukienek, ale jakoś w żadnej nie czułam się zbyt dobrze... Może dlatego, że wszystkie były mi za duże <bezradny></span>
W takich dwóch (ponoc :-P ) najlepiej wyglądam:

Załączone miniatury

  • big_vr6930-01.jpg
  • big_09-02.jpg

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1845 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 19 lutego 2010 - 14:22

Torii1988, pierwsza jest przepiekna chyba cos takiego bym chciala

to moja faworytka :D

kashira, zdecydowanie 2 :) jest sliczna :)

byłam z kumpelą ostatnio oglądać sukienki i dopóki się nie przymierzy to trudno wybrać bo nie wiadomo w jakim fasonie będzie nam pasować

#1846 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 19 lutego 2010 - 14:43

Torii1988, wiesz, ja przymierzalam, ale to i tak nie dało mi faktycznego obrazu, bo sukienki w większości były mi za duże... Muszę szukac dalej :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1847 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 19 lutego 2010 - 14:46

kashira, obydwie są piękne, delikatne - pasują idealnie do Ciebie! :) Ale podobnie jak Torka, uważam, że ta druga jest bardziej charakterystyczna :)

#1848 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 19 lutego 2010 - 14:49

kashira, Mi również bardzo podobają się obie. Są takie niby skromne, ale jednak nie ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#1849 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 lutego 2010 - 15:05

kashira, obie sa piekne
ta pierwsza jest niby taka zwykła a jednak zwala z nog ma w sobie cos wyjatkowego
druga tez przepiękna

#1850 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 19 lutego 2010 - 15:16

druga mi sie bardziej podoba, no moze wolałabym aby sie odrobinke mnej działo na dole i zeby cała suknie była troche wyzej.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1851 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 19 lutego 2010 - 16:41

Obydwie sa ladne, bo skromne i delikatne. Ale tak jak dziewczyny, zdecydowanie jestem za 2 ;-) Swietny ma dekolt.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#1852 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 19 lutego 2010 - 21:46

Mi tez sie bardziej podoba nr 2 od jedynki. Jest przesliczna jak dla mnie :-D

201407101662.png


#1853 Wiola

Wiola
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 28 lutego 2010 - 16:55

2 ładniejsza moim zdaniem

#1854 kasia2486

kasia2486
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 01 marca 2010 - 12:22

biore slub cywilny za jakis czas i tak myslalam o tej sukni co sadzicie?

Załączone miniatury

  • kw303.jpg
  • kw288.jpg
  • kw277.jpg
  • kw233.jpg
  • kw233.jpg
  • kw211.jpg
  • kw200.jpg
  • kw188.jpg
  • kw166.jpg
  • kw199.jpg


#1855 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 01 marca 2010 - 12:44

kasia2486, jest śliczna.
ta biała albo następna (beżowa ?)
bardzo mi się podoba.
tylko tego wiązani z tyłu mogło by nie być. ;-)

#1856 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 01 marca 2010 - 12:52

jest śliczna.

A i owszem. Ale na cywilny jakoś mi sie nie widzi ze względy na te falbany na dole. A jeśli już to tylko kolor beżowy albo różowy ;-) :P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#1857 kasia2486

kasia2486
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 01 marca 2010 - 12:57

tak wlasnie mysle o różowej ,taka delikatna

#1858 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 01 marca 2010 - 13:03

kasia2486, mi najbardziej podoba się biały i beżowy :) a różowy hmm mimo że bardzo lubię to jakoś źle mi się kojarzy, kiecka ładna, fason fajny, i nawet to wiązanie na plecach mi się podoba :) trzeba mieć super figurę do takiej kiecy :D

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#1859 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 01 marca 2010 - 13:39

kasia2486, ja również wybrałabym biała lub beżową- takie klasyczne kolory, choć różowy też bardzo ładny :-) a jak odważna jesteś to bym się na Twoim miejscu na czerwień zdecydowała ;-)

#1860 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 01 marca 2010 - 14:00

kasia2486, fioletowa i beżowa <ookk></span>
ładny fason, fajnie podkreśla talię :lol:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych