dokładnieNa pewno będziesz śliczną panną młodą.
Wymarzone suknie ślubne
#1881
Napisano 25 marca 2010 - 19:23
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#1882
Napisano 25 marca 2010 - 21:52
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#1883
Napisano 26 marca 2010 - 02:09
Ale wybór dobry
#1885
Napisano 26 marca 2010 - 14:58
śliczności... ja tez bym taka mogła mieć
nie za skromna, nie przesadzona, fajne to połączenie gładkości i koronek
ehhhh... jak się patrzy na taką suknie śliczną to człowieka aż ściska
#1887
Napisano 26 marca 2010 - 15:11
mi się właśnie podobały, na pewno nadają jej oryginalnościmnie też się nie podobają i ich nie będzie
a ja dalej nie potrafię się do niej przekonac - chyba trzeba mnie trzepnąc, bo nic mnie nie zadowoli
![]()
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#1888
Napisano 26 marca 2010 - 17:05
jesli tak jest to moze jescze sie porozglądaj , jak nie znajdziesz lepszej to wrócisz do tej , abys potem nie załowała ze to nie była ta wysnionaa ja dalej nie potrafię się do niej przekonac - chyba trzeba mnie trzepnąc, bo nic mnie nie zadowoli
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1890
Napisano 26 marca 2010 - 17:50
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#1891
Napisano 27 marca 2010 - 16:13
ta koronka jest świetna
ja nie wiem co ty od niej chcesz ;>
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#1892
Napisano 27 marca 2010 - 21:29
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#1893
Napisano 27 marca 2010 - 23:50
Mi z kolei się nie podobabo jakkolwiek jest bardzo ładna
A ja się do tego stwierdzenia przyłaczęa ja napiszę szukaj dalej
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#1894
Napisano 27 marca 2010 - 23:57
Mi z kolei się nie podoba
Mi tez niestety nie.Po pierwsze dla mnie suknia musi miec raniaczka przynajmniej,wtedy czuje sie o wiele lepiej,rzadko sie zdarza bym kupila sukienke czy bluzke bez ramiaczek...po drugie ta koronka...stanowczo mowie nie!Gdyby gora byla inaczej zakonczona i zamiast tej koronki na dole bylby prosty material,pozostawiajac te marszczenie tak jak jest to suknia bylaby o niebo lepsza
#1895
Napisano 28 marca 2010 - 10:37
dokładnie... brakuje mi tam czegoś!no i pas mi sięnie widzi ... taki bez pomysłu ... zwykły ... pusty
![]()
te marszczenia są ok ale mogły by być bliżej środka...
kashira szukaj dalej
znaczy się każdy a swój gust aleee...
#1896
Napisano 28 marca 2010 - 15:22
nie podbudowałyście mnie, ale nie suknia jest najważniejsza
#1897
Napisano 28 marca 2010 - 15:32
A moim zdaniem nie bedzieszbędę "bezpłciową" panną młodą
Nie kazdemu musi sie to samo podobac, jesli Tobie odpowiada ta suknia, czujesz sie w niej super- to znaczy, ze trafilas na odpowiednianie podbudowałyście mnie
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#1899
Napisano 28 marca 2010 - 16:09
eee ja tam widzę z boku na wysokości pasa jakieś ozdóbkino i pas mi sięnie widzi ... taki bez pomysłu ... zwykły ... pusty
![]()
kashira, nie ma sie co załamywac, sukienek jest multum ale trudno coś wybrac a jak sie wybierze żeby jeszcze leżała odpowiednio
koniecznie wklej fotke po przeróbce, mam nadzieje że sie przekonasz do niej
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#1900
Napisano 28 marca 2010 - 16:43
eee ja tam widzę z boku na wysokości pasa jakieś ozdóbki
z boku jest haftowany kwiat z koronek, ale niezbyt to widac :->
nie ma sie co załamywac
nie załamuję się, w zasadzie chciałam zupełnie inny model sukni, ale, że do mnie nie pasował to jest taka i już
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych




















