Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#1921 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 09:00

1 odpada, wygląda dosłownie jak z baletnicy sciągnięta :P Moja znajoma szła w takiej i w koronkowych kozakach :P i jej mama beczała przy ołtarzu a ja się zastanawiałam czy ze wzruszenia czy żenady... ODPADA

2 wygląda jak ciążowa, kolor nie do ślubu, ale ogólnie mi się podoba najbardziej :P z tej 3ki

3 na poprawiny czy ślub cywilny jak najbardziej ok :P ale nie padłam na kolana przed nią

chyba żadna nie jest w moim guście :P

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#1922 Irena

Irena
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 16:26

Marzycielko moja suknia wygląd tak, jest bardzo skromna i klasyczna ;-) Nie będe miała rękaiwczek, tylko bolerko do kościoła ;-)

Załączone miniatury

  • sukienka karoli.jpg


#1923 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 16:30

Irena, moja ciekawość zostało zaspokojona :lol: Dzięki :*

Irena, bardzo ładna suknia. Podoba mi się takie połączenie na dole dwóch materiałów :-)

#1924 Irena

Irena
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 16:34

Marzycielka24, tam na dole jest wycięty materiał i jest wstawiona koronka ;-) na górze jest słabo widoczna ozdoba z cekinków i taka sama jest na górze przy tym rozcięciu ;-)

#1925 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 16:45

Irena, z dwoma materiałami to o to mi chodziło, że koronka z takim gładkim ;-)

A bolerko gładkie do tego czy z jakimś delikatnym motywem?

#1926 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 16:50

sukienka bardzo fajna , nie przesadzona , a takie są najlepsze ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1927 Irena

Irena
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 16:51

Bolerko będzie z gładkiego materiału z krótkim rękawem ;-)

#1928 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 16:54

Irena śliczna suknia,gładka bez udziwnień,skromna,super.Podoba mi się. ;-)

#1929 Irena

Irena
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 17:00

Chciałam zupełnie inną suknię, ale jak ją zobaczyłam to byłam przerażona, ma ona 3 koła i bardzo obszerna, dlatego teraz już wiem, że nie ma co wybieraś sukni po przez oglądanie zdjęć, bo zupełnie inaczej wygląd to na żywo. Bardzo mi się podobała taka

Dołączona grafika

#1930 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 17:44

Szczerze to obie sukienki mi sie podobaja 1 i 2 sa ladne mimo iz roznia sie iloscia materialu na sobie ta druga ma zdecydowanie wiecej materialu na sobie, pierwsza natomiast jest skromniejsza. obie suknie mi sie podobaja

201407101662.png


#1931 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 18:53

Irena sliczne sa sukienki z takim dolemw sensie z tylu warst takiego materiału. Nie koniecznie tak rozkloszowane . Ale skoro moiwsz ze az trzy kola były to faktycznie nie ma co, bo mogło by to być bardzo meczące :-?

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1932 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 24 kwietnia 2010 - 07:05

ani jedna ani druga..... nie podobaja mi sie

mnie niestety też <bezradny></span>
wydają mi się być takie nijakie i bardzo pospolite <bezradny></span>
chyba mam zupełnie inny gust jeśli chodzi o takie suknie, ale najważniejsze, że Tobie się podoba ta którą wybrałaś bo to Ty masz się w niej dobrze czuć ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1933 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 26 kwietnia 2010 - 07:37

Irena moim zdaniem na plus w tej pierwszej jest to,że ładnie podkreśla talię, w drugiej podoba mi sie dół ale góra, szczególnie na biuście niezbyt efektownie układa się i to coś dziwnego na jednym z ramiączek w ogole mi sie nie podoba. Dobrze,że zdecydowałaś sie na bolerko, te rękawiczki są okropne!
Dołączona grafika

#1934 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 26 kwietnia 2010 - 08:13

ta ostatnio wrzucona bardziej mi się podoba.
Ale faktycznie po ubraniu całkiem inaczej wygląda i często się zmienia zdanie ;-)

#1935 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 09:00

Wrzucam kilka. Jeśli któraś już była, to przepraszam :oops:

#1936 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 14:29

Marzycielka24, pierwsza piękna... taka romantyczna :-) i ostatnia również mi się podoba ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1937 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 16:24

Marzycielka24,ostatnia mi się podoba,delikatna i skromna.

#1938 Oksana

Oksana
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 18:19

a mnie podobają się suknie dość nietypowe - takie całkiem proste,może lekko rozloszowane,bardzo skromne.Absolutnie nie chciałabym mieć wielkiej,bufiastej sukni z kołem itp.mam nadzieję,że wiecie o jakie mi chodzi;))
Dołączona grafika

#1939 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 18:35

pierwsza i druga maja fajne góry , ta druga , gdyby nie była zweżana to nawet całą byłaby fajna.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1940 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 27 kwietnia 2010 - 20:41

4 cudowna, piękna a zarazem prosta <loove></span>
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych