Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#1961 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 21 maja 2010 - 18:04

WweronikaA, ona była wklejana troszkę wyżej :P

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#1962 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 21 maja 2010 - 18:07

WweronikaA, zbyt prosta. mi się średnio widzi, ale brzydka nie jest ;-)

#1963 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 21 maja 2010 - 18:11

Podoba mi się fason, bo lubię takie delikatne ;-) Ale dół sukni brzydki, ta pofalowana końcówka, wolałabym prostszą. Poza tym przydałyby się jakieś dodatki, żeby nie była "aż za skromna". No i ten kolor, nie wiem czy to wina zdjęcia, czy ta sukienka ma taki faktycznie- ale jakaś brudna ta biel. Czy to ecru? :-P
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#1964 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 21 maja 2010 - 18:20

Przepraszam nie widziałam :oops:
Co nie zmienia faktu że jest dla mnie piękna :mrgreen:

#1965 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 21 maja 2010 - 18:25

Co nie zmienia faktu że jest dla mnie piękna :mrgreen:

ja się w sumie nie wypowiedziałam na jej temat :)
strasznie mi się podoba :) jest skromna a zarazem nie banalna przez tą kokardę?
chodż ja bym wolała chyba bielusieńką :roll:

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#1966 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 21 maja 2010 - 19:23

WweronikaA, nie jest brzydka, ale mnie osobiście nie powala. W każdym razie wydaje mi się, że będzie do Ciebie pasowała, bo jest taka delikatna, a Ty z Twoją filigranową figurką będziesz takiej sukienki potrzebowała (w takich szerokich będziesz nieproporcjonalnie wyglądać) :-) Ale najważniejsze to przymierzyć, bo mnie też co innego podobało się na zdjęciu, a w czym innym pójdę do ślubu :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1967 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 21 maja 2010 - 19:54

nie jest brzydka, ale mnie osobiście nie powala.

dokładnie... niby jest ładna, skromna, nieprzesadzona ale to nie jest 'to' <bezradny></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1968 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 22 maja 2010 - 09:26

WweronikaA,ładna,delikatna suknia,bardzo elegancka.Super ma te marszczenia na biuście. ;-) Podoba mi się.

#1969 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 maja 2010 - 09:30

fajna , skromna ale ja bym jakis ciekawy akcent chciała, kokarda innowacyjna ale troche wyglada jak wiszaca szmatka <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1970 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 22 maja 2010 - 09:33

mnie również się nie podoba, kompletnie nie mój styl, wygląda jakby była zszarzała, no i brakuje jakiegoś elementu charakterystycznego, całość jest po prostu nijaka :-/

#1971 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 22 maja 2010 - 11:08

WweronikaA piekna ta suknia, prosta, skromna, elegancka
piekno tkwi w prostocie,mamy podobny gust ;-)
"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#1972 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 22 maja 2010 - 22:13

WweronikaA a mi się bardzo podoba, urocza, skromna i elegancka, nie przesadzona i bardzo delikatna i kobieca, no śliczna. Tylko bałabym się że mi zjedzie z biustu w dół, z ramiączkami czułabym się pewniej ;-)
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#1973 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 23 maja 2010 - 09:26

Ja na pewno będę miała ramiączka.
Do każdej jakiej bym nie wybrała będę doszywać ;-)
Też ze strachu że spadnie :-P

#1974 askaaska

askaaska
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 24 maja 2010 - 09:29

a mi podoba się taka skromna sukienka, idealnie pasująca do ślubu cywilnego.

#1975 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 29 maja 2010 - 22:52

Bylysmy dzisiaj z kolezanka w salonach sukien slubnych poszukac orientacyjnie sukni slubnej dla niej a z racji tego ze jest ona bardzo drobniutka i niskiego wzrostu wiec pasowala na nia tylko sukienka skromna bez przepychu. pare sukienek juz jest na oku teraz trzeba podjac decyzje, ktora wybrac do slubu.

Załączone miniatury

  • 260_1_big.jpg
  • 27384.jpg
  • bolerko8_100.jpg
  • gabbyb.jpg

201407101662.png


#1976 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 30 maja 2010 - 08:05

bardzo podoba mi się ta pierwsza :)
ma swój urok i uważam że ja będę w takim czymś najlepiej wyglądać ;)
też byłam ostatnio z koleżanką w salonie i właśnie na taki wzór zwróciłam uwagę :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#1977 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 30 maja 2010 - 08:42

z przedstawionych najbardziej podoba mi się nr 2 - ładnie podkreśla biuścik i nie jest przesadzona z ozdobami :D
tak jak np nr 1 - wg mnie za dużo ma tych świecidełek w okolicach biustu <bezradny></span>

dwie pozostałe niestety zupełnie nie w moim guście - są takie bardzo tradycyjne <bezradny></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1978 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 30 maja 2010 - 09:38

Z tego wrzutu podobają mi się dwie pierwsze, a to ze względu na to, że z jednej strony są bardzo delikatne, skromne, z drugiej zaś mają "to coś" w sobie, co tworzy je niepowtarzalnymi ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#1979 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 30 maja 2010 - 10:38

druga jest sliczna ;-) trzecia jest fajna klasyczna , ale za zwykla , chcialabym cos drobnego aby ja ozywilo, a ostatnia gdyby była bez kolorowego dodadtku i z ramiaczkami tez byłaby niczego sobie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1980 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 31 maja 2010 - 08:19

Monia66,druga i ostatnia suknia,bardzo ładne.Nie są przesadziście ozdobione,delikatne,zwiewne,przypadły mi do gustu.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych