Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2001 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 16:00

seli19, mi również się ta suknia podoba, ładnie się ten dół układa i na Tobie bardzo ładnie się wtedy prezentowała :-)

Tylko ja przez chwilę się przeraziłam- zanim doczytałam, że zdjęcie w 4 miesiącu ciąży robione- w sensie myślałam, ze ten brzuszek masz taki "niewidoczny" <umieraam></span>

#2002 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 16:36

seli19, bardzo ładnie się prezentuje :-) Ma w sobie coś.

#2003 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 18:33

seli niby jest bardzo rozbudowana , ale na tobie wyglada swietnie , na gorze fajnie eksponuje biust i przez to fajie zgrywa sie z dolem. Mysle ze skoro to jesien to mozesz sobie cos do tego dokupic , jakies wierzchnie okrycie , bo w kosciele nawet latem bywa zimno. A potem na pewno bedzie ci goraco.
Monika_ka bardzo orginalna i fajna ta sukienka , wolałabym tylko by u gory była troche wyzej , ale naprawde super, niby prosta a jednak nie banalna.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2004 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 20:10

mnie niestety się nie podoba bo zza dużo się na niej 'dzieje' <bezradny></span>
dół wygląda troszkę jak beza...
ale nie ma się co przejmować bo ja w tej kwestii mam bardzo specyficzny gust <jezorek11></span>
a najważniejsze, że Tobie się podoba i dobrze się w niej czujesz :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#2005 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 21:19

jak dla mnie super, wlasnie takie suknie mi sie podobaja i chcialabym cos podobnego, ale wiadomo nie zawsze to co sie podoba ladnie na nas wyglada...
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2006 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 21:47

seli, sukienka śliczna <zakochany></span> bardzo mi się podoba ten dół :D
cudowny ten tren :mrgreen: zazdroszczę figury 8-)

myślę że spokojnie możesz w niej wyskoczyć w październiku ;)
materiał nie powinien się gryźć z pogodą :)
zresztą życzę aby było pięknie i słonecznie :D

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#2007 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 22:12

seli19, góra bardzo mi sie podoba, na 'dole' faktycznie za dużo sie dzieje, w znaczeniu że te falbanki za bardzo sterczą ;-) ale ogólnie wydaje sie pasować do twojej sylwetki i ogółu :mrgreen: jeżeli jesteś do niej przekonana to nie ma sie co oglądać :-P
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2008 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 15 czerwca 2010 - 08:20

Dziękuje za wszystkie szczere opinie :-D
niektóre bardzo mnie podbudowały bo zaczynałam się łamać, ale chyba nie zrezygnuje z niej, suknia wydaje się obszerna, rozbudowana i taka wogóle fiu fiu, ale w rzeczywistości jest delkatna i bardzo bardzo lekka bo mierzyłam mnóstwo ciężkich w których nie wytrzymałabym do północy, przymiarkę mam we wrześniu wszystko się wtedy okaże :lol:
nie będę już nic zmieniać i kombinować bo mogę przedobrzyć :roll: dziękuje jeszcze raz :-D

#2009 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 15 czerwca 2010 - 09:49

seli19, sukienka nie jest zła... nie wygląda jak typowa beeezzzaaaa... ładny gorset, wręcz śliczny :-o ważne, że ty się w niej dobrze czujesz i Ci się podoba. Tak jak Ty napisałaś przy moich sukienkach, że są ok tylko nie dla Ciebie to tak ja powiem teraz fajna ale ja bym takiej nie wybrała ;-) na pewno będziesz śliczną panną młodą i olśnisz wszystkich kreacją :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#2010 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 15 czerwca 2010 - 10:34

Seli19,śliczna suknia,ładnie na Tobie leży,a ciąży zupełnie po Tobie nie widać. :-)

#2011 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 15 czerwca 2010 - 12:30

dziękuje dziewczynki za opinie podbudowałyście mnie <buzki></span>

#2012 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 10:26

Mnie sie podobaja takie ;-)

Zauwazylam, ze im starsza jestem, to tym bardziej zawieszam oko na tych skromniejszych niz na rozbudowanych "bezach" ;-)

Załączone miniatury

  • ambrozja.jpg
  • arvena.jpg
  • charlotte.jpg
  • dagmara.jpg


#2013 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 10:36

ostatnia śliczna :-D , podobają mi się połączenia dwóch materiałów właśnie w taki sposób,
taką podobną też chciałam ale wyglądałam nie za fajnie w niej <bezradny></span>

#2014 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 12:36

druga i czwarta bardzo mi sie podobaja

wlasnie chcialabym zeby moja miala taki dol w podobie do tych
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2015 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 12:47

mnie niestety żadna nie przypadła do gusty <bezradny></span> są zupełnie nie w moim stylu
takie typowe, 'bezowate' suknie ślubne <bezradny></span>

na ostatnim zdjęciu za to pani ma niezwykle ciekawy bukiet :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#2016 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 16:05

Madzik,druga jest dla mnie najładniejsza.Fajnie wykończony dół i na biuście także ładnie zdobiona.

#2017 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 16:13

niestety żadna mi się nie podoba. są zbyt proste <bezradny></span>

#2018 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 16:14

Madzik :), ostatnia śliczna, góra ładna- te marszczenia, dół ekstra, te ozdóbki :lol: :lol: :lol: nic bym w niej nie zmieniła <ookk></span>
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2019 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 21:20

pierwsz jest fajna , ale nie powlajaca . lubie prostote , ale tez chce aby bylo cos co przykuje uwage :) no i wszystkie usztywnione w biuscie , a mnie to sie nie bardzo podoba.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2020 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 28 czerwca 2010 - 20:10

przegladam i te wpadły mi w oko :-D





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych