Wymarzone suknie ślubne
#1981
Napisano 31 maja 2010 - 08:57
#1983
Napisano 31 maja 2010 - 09:44
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#1984
Napisano 31 maja 2010 - 10:07
a ja nie ,myślę że właśnie dzięki niemu,ta suknia nie traci uroku.Ramiączko to jest bardzo ozdobne i ładniutkie.Ogólnie suknia ciekawa i miło się prezentuje.usunęłabym ramiączko,
#1986
Napisano 31 maja 2010 - 10:20
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1987
Napisano 01 czerwca 2010 - 08:01
zgadzam się - jest urocza i właśnie to ramiączko nadaje jej wyjątkowościta wczesniej wrzucana z tym jednym ramiaczkim jest sliczna
absolutnie bym go stamtąd nie usuwała
natomiast z drugiego wrzutu zachwyciła mnie nr 1 - jest śliczna
niby ma rzucające się w oczy ozdobienia na górze ale wyjątkowo mi one nie przeszkadzają bo nie świecą się jak nie powiem co
podoba mi się bardzo jej kształt - ślicznie podkreśla kobiece kształty
kolor również bardzo do niej pasuje
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#1988
Napisano 01 czerwca 2010 - 11:11
#1989
Napisano 01 czerwca 2010 - 11:48
#1990
Napisano 04 czerwca 2010 - 09:12
wydaje mi się że to ten sam salon mogłabym prośić linka na pw?
teraz tak spojrzałam że wolałabym, żeby ta pierwsza suknia z pierwszego postu tak się nie świeciła jak satyna ale piekna
#1992
Napisano 09 czerwca 2010 - 17:56
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#1993
Napisano 09 czerwca 2010 - 18:50
oj tak i to on właśnie mnie w niej urzekłten gorsecik ma nietypowy
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#1994
Napisano 09 czerwca 2010 - 21:19
#1996
Napisano 14 czerwca 2010 - 15:08
suknia na zdj jest ecru ja wybrałam białą
na zdj jestem ja, w 4 miesiącu ciąży
#1997
Napisano 14 czerwca 2010 - 15:16
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#1998
Napisano 14 czerwca 2010 - 15:20
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#1999
Napisano 14 czerwca 2010 - 15:28
#2000
Napisano 14 czerwca 2010 - 15:49
ja póki jeszcze nie byłam przymierzać nie mam zdania jakie mi się podobają ponieważ na zdjęciu to jedno a na ciele zupełnie coś innego
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych





















