Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#1981 PAMP

PAMP
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 31 maja 2010 - 08:57

Podobają mi się suknie proste, ale nr 3 jest za prosta czegoś jej brakuje, za to nr 1 ma to coś jest prosta, delikatna, a te dodatki pod biustem świetnie podkreślają to, że panna młoda powinna "błyszczeć" w ten dzień.

#1982 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 31 maja 2010 - 09:41

mój ostatni typ, choć ja bym ją odrobinkę poddała tuningowi ;-)

Załączone miniatury

  • min_400_600_m6u75m6born76d090ztc.jpg
  • min_400_600_9yz11f78169vn3368yw1.jpg

Dołączona grafika

#1983 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 31 maja 2010 - 09:44

Krój ma bardzo ładny, tren też niczego sobie ;-) Ale ja bym również parę rzeczy zmieniła. Po 1. usunęłabym ramiączko, myślę, że bez niego ramiączko lepiej by się prezentowało. Po 2. Jakoś za dużo naciapane tego błyszczącego, nie dość, że materiał jest taki błyszczący, to ma wg mnie za dużo tych cekinów? Czy co tam jest... :-P A jeszcze jak do tego doszłaby biżuteria, to myslę, że wyglądałoby się jak choinka.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#1984 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 31 maja 2010 - 10:07

usunęłabym ramiączko,

a ja nie ,myślę że właśnie dzięki niemu,ta suknia nie traci uroku.Ramiączko to jest bardzo ozdobne i ładniutkie.Ogólnie suknia ciekawa i miło się prezentuje.

#1985 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 31 maja 2010 - 10:12

i jeszcze takie, które także wpadły mi w oko. Chyba wybiorę się pooglądać do tego salonu ;-)

Załączone miniatury

  • min_400_600_t1bibh47o7eo50480009.jpg
  • min_400_600_0rk69x2h8m876acc6s10.jpg
  • min_400_600_omrsa6s84sk34bb3afuo.jpg

Dołączona grafika

#1986 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 31 maja 2010 - 10:20

ta wczesniej wrzucana z tym jednym ramiaczkim jest sliczna , to ramiaczko jest takie orginalne ;-) jest rozkloszowana, ale nie mam wrazenia ze to beza. z tego wrzutu ta pierwsza ma fajny dól , druga jest banalna.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1987 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 01 czerwca 2010 - 08:01

ta wczesniej wrzucana z tym jednym ramiaczkim jest sliczna

zgadzam się - jest urocza i właśnie to ramiączko nadaje jej wyjątkowości :D
absolutnie bym go stamtąd nie usuwała <jezorek11></span>

natomiast z drugiego wrzutu zachwyciła mnie nr 1 - jest śliczna :)
niby ma rzucające się w oczy ozdobienia na górze ale wyjątkowo mi one nie przeszkadzają bo nie świecą się jak nie powiem co ;-) tak ładnie zlewają się i komponują z całością
podoba mi się bardzo jej kształt - ślicznie podkreśla kobiece kształty <ookk></span>
kolor również bardzo do niej pasuje :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1988 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 01 czerwca 2010 - 11:11

A mnie się wszystkie podobają a najbardziej ta pierwsza z pierwszego rzutu ze zdobieniami pod biustem :-D bardzo ładna, choć sama bym takiej nie wybrała-dla mnie za skromna :lol:

#1989 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 01 czerwca 2010 - 11:48

LolkaOOO,druga śliczna ta od pasa tiulowa.Nie oklepana,ma swój urok i fajne wiązanie na plecach.

#1990 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 09:12

Lolka000, baaardzo podoba mi się suknia z pierwszego wrzutu i 1 suknia z 2 wrzutu
wydaje mi się że to ten sam salon mogłabym prośić linka na pw? :D

teraz tak spojrzałam że wolałabym, żeby ta pierwsza suknia z pierwszego postu tak się nie świeciła jak satyna ale piekna

#1991 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 09 czerwca 2010 - 17:55

mnie się jeszcze ta podoba
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#1992 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 09 czerwca 2010 - 17:56

Oooo a ta mi się bardzo podoba, ten gorsecik ma nietypowy ;-) Dół tylko mogłby być z dłuższym trenem.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#1993 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 09 czerwca 2010 - 18:50

śliczna jest <zakochany></span>

ten gorsecik ma nietypowy

oj tak i to on właśnie mnie w niej urzekł <jezorek11></span> wygląda trochę jak otwarta muszla :mrgreen: dlatego bardzo pasowałyby mi tu jako biżuteria perły :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1994 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 09 czerwca 2010 - 21:19

Monika,lubię skromne sukienki,ale ta zupełnie nie w moim typie.Na piersiach jakoś tak brzydko się układa. <bezradny></span>

#1995 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 09 czerwca 2010 - 21:24

monik_ka, śliczna, bardzo oryginalna i elegancka :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1996 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 15:08

Dzisiaj siostra wysłała mi zdjęcia z mojej przymiarki sukni ślubnej, więc wklejam suknia nie wszystkich u mnie w rodzinie zachwyciła, ale ja się w niej bardzo dobrze czuje i dlatego ją wybrałam, niestety podobały mi się inne z ładnego białegojednolitego materiału ale... wyglądałam w nich beznadziejnie zdecydowałam się na tą, mam tylko wątpliwości co do materiału bo ślub w październiku a ona taka delikatna i lekka czy nie za bardzo jk na jesienny miesiąc co myślicie bo ja już sama nie wiem <co></span> <bezradny></span>

suknia na zdj jest ecru ja wybrałam białą

na zdj jestem ja, w 4 miesiącu ciąży :mrgreen:

Załączone miniatury

  • suknia seli.jpg
  • suknia seli tył.jpg
  • suknia manekin1.JPG


#1997 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 15:16

Przyznam szczerze, że mnie również nie zachwyciła. Ten dół wg mnie jest zbyt rozbudowany, wolałabym coś skromniejszego. Ale jak sama piszesz, dobrze się w niej czujesz- a to jest najważniejsze ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#1998 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 15:20

seli19, pewnie gdybym zobaczyła ją na wystawie jakiegoś sklepu to też zbyt długo bym oka na niej nie zawiesiła- może dlatego, że ja preferuje trochę skromniejsze sukienki. Aleeeeee.... z ręką na sercu przyznaję, że na Tobie prezentuje się rewelacyjnie <ookk></span> Będziesz piękną panna młodą :mrgreen:
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#1999 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 15:28

ja gdy ją zobaczyłąm to odrazu stwierdziłam ze nie mierze, ale to był 7 salon i w zadnym nie znalazłam nic ładnego a jak już coś było ok to jakieś takie sklepane i pospolite, namówiła mnie dziewczyna która tam pracowała że wygląda się w niej pięknie i jak ubrałam to faktycznie poczułam się jakoś tak ładniej :-) chociaż na zdjęciu może nie zachwyca to na prawdę jest ładna, wpłaciłam zaliczkę, ale w tym salonie mierzyłm też drugą i też była śliczna niestety nie mam zdj :cry: i teraz muszę zdecydować którą będą szyć dla mnie i nie wiem <bezradny></span>

#2000 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 15:49

seli19, dobrze wniej wyglądasz i bardzo ładna jest ta sukienka :-D

ja póki jeszcze nie byłam przymierzać nie mam zdania jakie mi się podobają ponieważ na zdjęciu to jedno a na ciele zupełnie coś innego ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych