Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2041 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 12:00

bardzo bardzo ładna :-) taka lekka i zwiewna a zarazem skromna :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2042 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 13:23

czy ona już nie była wcześniej tu prezentowana? <hmm></span>
albo jakaś bardzo do niej podobna <bezradny></span>

bardzo ładna, nie przesadzona z ozdobami co mnie się podoba <ookk></span>
ślicznie się ta kokardka prezentuje <serduszka></span>
jedynie tylko rozwiązanie przy biuście średnio mi się widzi

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#2043 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 17:12

Dołączona grafika ciekawe czy w tej sukni da się normalnie chodzić ;-) gdyby nie dół to byłaby całkiem ok ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2044 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 17:23

Nie podoba mi się <bezradny></span> Nie lubię sukienek w kształcie syreny, na dodatek ta ozdoba z kwiatków jakoś dziwnie wygląda.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2045 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 18:20

Wwwronikaa mysle ze do twoje figurki bedzie bardzo pasowac , fajnie wyglada tył, jest taki jakby delikatny tren , super jest ta kokarda :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2046 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 18:34

dzięki dziewczyny.
Jeszcze mam czas do grudnia - listopada
Ale pewnie już ta zostanie :mrgreen:

#2047 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 lipca 2010 - 19:47

WweronikaA suknia bardzo ladna :-P ziewna, skromna <ookk></span>
Welon by mi sie do niej widzial taki dlugi i ziewny bez dodatkow :-P no moze jakis kwiatuch we wlosach 8-)

monik_ka kiecka dobra na slub w jakims serialu typu "Moda na sukces" <umieraam></span> wywijac na parkiecie w niej to chyba sie nie da :lol:
Roze osadzone tak nisko wg mnie wygladaja badziewnie :-x


gdyby nie dół to byłaby całkiem ok ;-)

Skrocic do kolan i bomba :mrgreen: na slub cywilny jak znalazl :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#2048 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 27 lipca 2010 - 20:28

monik_ka, podoba mi się góra, ale syreni dół odpada, ani w tym chodzić, ani stac, ani tańczyć :shock:

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2049 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 27 lipca 2010 - 21:34

Wweronika ładna sukienka podoba mi sie. Zwiewna a zarazem skromna. Ostatnio tylko takie sukienki mi sie podobaja

monika_ka nie, nie i jeszcze raz nie :-/ nie lubie sukienek w takim stylu
ani w tym chodzic ani stac <bezradny></span>

201407101662.png


#2050 kurczaczek

kurczaczek
  • Użytkownik
  • 281 postów

Napisano 28 lipca 2010 - 17:31

Dla mnie te kwiatki jakoś cieżko się prezentują :/
Dołączona grafika

#2051 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 28 lipca 2010 - 18:13

WweronikaA spodobała mi się ta twoja sukienka :)
Nie zbyt wystawna ani jakaś taka "napompowana" ale skromna i delikatna...

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#2052 iwona82k

iwona82k
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 lipca 2010 - 08:48

Hej dziewczyny, tak sie sklada ze bede szla do oltarza z brzuszkiem, 7 miesiac ciazy. Nie chce jej ukrywac, chce miec biala sukienke mimo wszystko, ale taka zeby nie wygladac jak beza jakas. Myslicie ze ta bylaby odpowiednia?

[ Komentarz dodany przez: tigraa84: 2010-07-30, 09:56 ]
Temat scaliłam z tym a link zamieniłam na zdjęcie, bo na forum jest zakaz linkowania!

Załączone miniatury

  • 117655-suknia-slubna-2.jpg


#2053 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 30 lipca 2010 - 10:36

Ja na tym zdjeciu nie widze zadnego brzucha ;-) sukienka ładna, skromna
na pewno bedziesz w niej ładnie wygladała

201407101662.png


#2054 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 30 lipca 2010 - 11:46

iwona82k sukienka ladna <ookk></span>

Jest tyle pieknych sukni, ze ciezko sie zdecydowac :roll:

[ Dodano: 2010-07-30, 12:48 ]
cd.

[ Dodano: 2010-07-30, 12:51 ]
cd.

[ Dodano: 2010-07-30, 12:54 ]
...

Załączone miniatury

  • 9 (107).jpg
  • 9 (111).jpg
  • 9 (113).jpg
  • 9 (114).jpg
  • 9 (115).jpg
  • 9 (64).jpg
  • 9 (3).jpg
  • 9 (2).jpg
  • 9 (1).jpg
  • 9.jpg
  • 9 (92).jpg
  • 9 (93).jpg
  • 9 (94).jpg
  • 9 (95).jpg
  • 9 (96).jpg
  • 9 (98).jpg
  • 9 (99).jpg
  • 9 (103).jpg
  • 9 (105).jpg
  • 9 (106).jpg
  • 9 (82).jpg
  • 9 (79).jpg
  • 9 (80).jpg
  • 9 (83).jpg
  • 9 (84).jpg
  • 9 (86).jpg
  • 9 (87).jpg
  • 9 (88).jpg
  • 9 (90).jpg
  • 9 (91).jpg
  • 9 (64).jpg
  • 9 (67).jpg
  • 9 (66).jpg
  • 9 (65).jpg
  • 9 (69).jpg
  • 9 (70).jpg
  • 9 (71).jpg
  • 9 (72).jpg
  • 9 (73).jpg
  • 9 (74).jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#2055 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 30 lipca 2010 - 15:44

katti, Pierwsza i Czternasta suknia z Twojego wrzutu są bardzo ładne, podobają mi się, bo są bez ramiączek i nie za bardzo jakieś udziwnione, nie ma dużo ozdób, a mimo to całość prezentuje się bardzo ładnie.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2056 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 30 lipca 2010 - 16:07

Do slubu cywilnego w sam raz

mnie by sie nawet do kościelnego podobała... świetne są krótkie sukienki ;-)
kilka mi się podoba... ale tak dużo wrzuciłaś, że oczopląsu dostałam :lol:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#2057 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 30 lipca 2010 - 16:29

ale tak dużo wrzuciłaś, że oczopląsu dostałam


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zebralo mnie zeby sobie poogladac :-P :oops:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#2058 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 30 lipca 2010 - 19:56

iwona bardzo fajna sukienka, slicznie ci w niej , ma bardzo fajny dekolt :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2059 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 30 lipca 2010 - 20:19

Dołączona grafika

wlasnie czegos podobnego bede szukala dla siebie, chodzi mi tu o sukienke od pasa w dol, w sumie nie wiem czy bedzie mi pasowala, ale o takiej marze, gore bede musiala troche zmienic, bo koniecznie musze miec ramiaczka jakies ze wzgledu na moje ciezary z przodu, cus takiego nie utrzyma mojego E
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2060 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 31 lipca 2010 - 08:46

Ilonka ja kiedyś "marzyłam" o takiej ale jak sobie pomyslalam jak przy moim wzroście bym w takiej wyglądała to aż mi się coś działo.
Powiedzmy że zmienił mi się typ wymarzonej sukni ślubnej :mrgreen:
Ale chciałabym zobaczyć Ciebie w takiej bo możesz super w niej wyglądać :-D





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych