podobaja mi sie tez takie sukienki , własnie takie cos , wyglada troche jak do baletu , mnóstwo tiuluwlasnie czegos podobnego bede szukala dla siebie, chodzi mi tu o sukienke od pasa w dol
Wymarzone suknie ślubne
#2061
Napisano 11 sierpnia 2010 - 17:51
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2065
Napisano 28 sierpnia 2010 - 15:29
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2066
Napisano 28 sierpnia 2010 - 15:34
No i to jest wielki plus, ale góra przypomina mi taką zwykłą bluzkęnie ma bezy
#2068
Napisano 28 sierpnia 2010 - 15:49
#2070
Napisano 28 sierpnia 2010 - 16:34
ahhh..rozmarzylam sie....ciekawe czy kiedys bedzie mi dane taka wlozyc?
#2071
Napisano 28 sierpnia 2010 - 16:40
#2073
Napisano 28 sierpnia 2010 - 18:32
Ale góra nie robi szału
Druga sukienka jest śliczna - taka skromna, nie "bezowata" i bez ramiączek - piękna
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#2074
Napisano 29 sierpnia 2010 - 09:06
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#2077
Napisano 01 września 2010 - 20:37
Pieknie podkresla talie, biust i ten kwiat z boku..... ach
Skromna, ale zarazem nie "uboga".
Jestem zachwycona
Druga tez jest sliczna
Bardzo dobre wybory :->
Sukienka powyzej jakas taka....... no ladna, ale nie pasi mi
Koronka bardzo ladna.....ale ta kokardka pod biustem badziewna i dziecinna jak na slub
Rekawek mi nie pasuje i dekolt
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#2080
Napisano 13 września 2010 - 10:38
coś w moim guście
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






















