Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2061 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 11 sierpnia 2010 - 17:51

wlasnie czegos podobnego bede szukala dla siebie, chodzi mi tu o sukienke od pasa w dol

podobaja mi sie tez takie sukienki , własnie takie cos , wyglada troche jak do baletu , mnóstwo tiulu ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2062 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 14 sierpnia 2010 - 08:24

WweronikaA, dobrze byś wyglądała... Mnie podobają się filigranowe kobitki w takich kiecuszkach :-D Swoją drogą piękny model :-)
Kurczę nie mogę oglądać tych sukni bo mam wrażenie że mogłam wybrać lepszą <bezradny></span> :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2063 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 16 sierpnia 2010 - 19:48

kashira, nie marudź, fajną masz kieckę :P
A wybór Ilonki świetny, bardzo podoba mi się ten model :) Ja w przyszłości na bank takiej nie założę, bo już totalnie wyglądałabym jak pajęczyca z wielkim tyłkiem :P Ale ogólnie podoba mi sie :)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2064 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 28 sierpnia 2010 - 15:26

ta mi sie bardzo podoba

Załączone miniatury

  • ellabd070.jpg

"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2065 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 28 sierpnia 2010 - 15:29

bardzi ciekawa, fajnie figure podkresla, nie ma bezy, i ta gora jest super dopasowana , lezy swietnie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2066 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 28 sierpnia 2010 - 15:34

A ja sama nie wiem.

nie ma bezy

No i to jest wielki plus, ale góra przypomina mi taką zwykłą bluzkę <bezradny></span>

#2067 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 28 sierpnia 2010 - 15:41

na szczescie ze nie ma bezy,nie gustuje w choinkach i bombkach :-P

jeszcze ta mi sie bardzo podoba,nie wiem czy juz jej nie wklejalam? :roll:

Załączone miniatury

  • wwmg011.jpg

"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2068 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 28 sierpnia 2010 - 15:49

Lovely,druga sukieneczka śliczna.Skromna,prosty fason,cudeńko.

#2069 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 28 sierpnia 2010 - 16:24

obie śliczne... <serduszka></span> strasznie mi się podobają takie proste i skromne... :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2070 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 28 sierpnia 2010 - 16:34

gdybym miala wybierac dla siebie to wybralam ta pierwsza co wkleilam, do drugiej trzeba miec spory biust aby miala sie na czym trzymac...ale jest sliczna
ahhh..rozmarzylam sie....ciekawe czy kiedys bedzie mi dane taka wlozyc? <bezradny></span>
"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2071 ESMERALDA

ESMERALDA
  • Użytkownik
  • 549 postów

Napisano 28 sierpnia 2010 - 16:40

Mi się podoba ta pierwsza jest prosta , skromna , śliczna i ma ładny dekolt .

#2072 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 28 sierpnia 2010 - 16:44

mi tez <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span>

[ Dodano: 2010-08-28, 18:29 ]
i ta :-)

Załączone miniatury

  • suknie_slubne_03.jpg

"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2073 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 28 sierpnia 2010 - 18:32

Pierwsza ma piękny dół - taki bym chciała mieć
Ale góra nie robi szału :roll:

Druga sukienka jest śliczna - taka skromna, nie "bezowata" i bez ramiączek - piękna :mrgreen:

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2074 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 29 sierpnia 2010 - 09:06

Te dwie pierwsze sukienki jak dla mnie za skromne, mimo, że nie lubię przepychu-wolałabym ciut bogatsze. Ten dół jest za prosty, może jakby dodać tren... Ostatnia już ma fajniejszy dół, ale góra z rękawkami odpada, a poza tym warstwa koronkowa nie w moim guście. Ale wybredna jestem :lol:
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2075 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 01 września 2010 - 18:35

Ostatnia sukienka bardzo mi sie podoba, a konkretnie jej gora, podoba mi sie kroj i uwielbiam takie rekawki, sukienka przez to jest bardzo kobieca i nobliwa, dolu sukienki nie za bardzo widze, ale dla samej gory bym ja brala ;-) .
Dołączona grafika

#2076 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 01 września 2010 - 19:30

lovely, śliczna ta sukienka!!
szczególnie podoba mi się góra, niby nic takiego ale ma w sobie to "coś"

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#2077 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 września 2010 - 20:37

lovely 1-sza suknia zamieszczona przez Ciebie na poprzedniej stronie jest piekna :-D <serduszka></span> Idealna :mrgreen:
Pieknie podkresla talie, biust i ten kwiat z boku..... ach :-P
Skromna, ale zarazem nie "uboga".
Jestem zachwycona :-P :mrgreen:

Druga tez jest sliczna :-D dlugi welon do niej, jakas bizuteria i cacusia :mrgreen:

Bardzo dobre wybory :->

Sukienka powyzej jakas taka....... no ladna, ale nie pasi mi :lol: <bezradny></span>
Koronka bardzo ladna.....ale ta kokardka pod biustem badziewna i dziecinna jak na slub <bezradny></span>
Rekawek mi nie pasuje i dekolt :roll:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#2078 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 09 września 2010 - 14:33

lovely, bardzo ładna, podoba mi sie przez swą skromność

[ Dodano: 2010-09-09, 17:07 ]
pare sukien

Załączone miniatury

  • suknie-slubne-2009-020.jpg
  • suknia-slubna-fabio-gritti-pane-amore-e-fantasia.jpg
  • sss1.jpg
  • img5171_suknie-slubne_86233.jpg
  • Demetrios_kolekcja_2006_model-893.jpg
  • 38159.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2079 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 13 września 2010 - 10:36

Szczerze przyznam, ze nie wiem dlaczego, ale jak ja tylko zobaczylam, to z miejsca zakochalam sie <zakochany></span> <zakochany></span> <zakochany></span> <zakochany></span> <zakochany></span>

Załączone miniatury

  • 1215653270_3.jpg


#2080 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 września 2010 - 10:38

Madzik :), wcale ci się nie dziwię, jest piękna :mrgreen:
coś w moim guście <ookk></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych