Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2101 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 15 września 2010 - 08:47

uważam że to trochę bez sensu szukanie czegoś na necie, bo zwykle kupuje się to co jest w dostępnych sklepach.

Teoche bez sensu, trochę z sensem. Ja z moją bratową oglądałyśmy dużo w necie, żeby wiedzieć, jaki mniej więcej styl preferuje dany sklep. I dopiero potem jeździłyśmy do sklepu.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2102 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 18 września 2010 - 15:44

A mi się marzy taka suknia:)

[ Dodano: 2010-09-18, 16:50 ]
Jak Wam się podoba?
Ja jestem nią oczarowana :D

Załączone miniatury

  • georginia_m1_b.jpg


#2103 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 19 września 2010 - 12:51

Kingusia,dla mnie ta suknia ma dziwny dekolt,jakoś nie przypadła mi do gustu. <bezradny></span>

#2104 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 19 września 2010 - 13:03

a mnie sie podoba tylko wlasnie wolalabym okragły dekolt :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2105 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 19 września 2010 - 13:27

Kingusia, jesli kobieta lubi skromne suknie
to ta jest sliczna
dekolt fajny;)
podoba mi sie
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2106 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 19 września 2010 - 15:37

Mira mi się 4 podoba jest taka delikatna :)
A 1 i 2 (tego typu suknie) to trzeba mieć idealną fogure do niej i być wysoką tak pani w salonie powiedziała bo inaczej wygląda się nie fajnie <bezradny></span>

#2107 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 19 września 2010 - 16:28

mirabelka 4 jest bosssssssska, taka prosta i z klasa
3 to dla mnie zbyt tandetna, wielka i pelno ozdob, :-| :-?
"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2108 MajkaBajka

MajkaBajka
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 21 września 2010 - 21:48

A mnie się podobają suknie ślubne w stylu lat dwudziestych.
"Moda – to, co dziś ładne, ale za kilka lat będzie brzydkie. Sztuka – to, co dziś brzydkie, ale za kilka lat będzie ładne". Coco Chanel

#2109 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 22 września 2010 - 12:41

Mirabelka czwarta bardzo mi się podoba - lubię takie skromne sukienki, szczególnie, że trzeba myśleć też o dodatkach, a dzięki nim suknia nie będzie już taka prosta i skromna.
W drugiej bardzo podoba mi się góra i dół tez mógłby być, ale jak dla mnie jest za bardzo rozkloszowana.
Trzecia ma wszystkiego w sobie za dużo, zbyt wytworna, zbyt świecąca - dla mnie odpada.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2110 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 26 września 2010 - 18:30

A mnie się podobają suknie ślubne w stylu lat dwudziestych.

czyli jakie mniej wiecej nie mam pojecia jak wygladaly wtedy suknie slubne <bezradny></span>

#2111 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 02 października 2010 - 17:23

No i mam problem.
Ta suknia którą sobie wybrałam nie będzie.
Owszem mogą mi ją uszyć, ale nie mają jej w sklepach :roll:
A beż przymierzenia nie zdecyduje się na suknie.
Więc wybrałam inną tylko fason taki sam.
Na początku wybrałam taką GRECKĄ ale wszyscy mówią że w tylu gościach to ja zgine w niej a poza tym to się ogólnie podoba.
Ale pewnie wybiorę jednak tą "większą"
Tylko będzie bez tego kwiatka czarnobiałego ;-)
Co sądzicie?
Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

#2112 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 02 października 2010 - 17:25

mi sie nie podooba <bezradny></span>
taka ..pospolita :-/
poza tym wydaje mi sie ze nie pasuje do Ciebie :oops:
"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2113 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 02 października 2010 - 17:38

Mi się żadna nie podoba <bezradny></span>

Pierwsza w ogóle nie mój styl i ona jest chyba tylko do idealnych figur. Nie lubię takich kiecek, zresztą nie wygląda za bardzo na ślubną.

Druga wg mnie też Ci nie pasuje jakoś. Ta którą wcześniej wybrałaś była ładniejsza. Chociaż ja sama gustuję w zupełnie innych, więc może dlatego.

Poza tym podobno jak szukasz kiecki, to od razu wiesz kiedy to jest ta. A ty raczej sama nie jesteś zdecydowana, więc może jeszcze poszukaj? Sama nie wiem.

#2114 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 02 października 2010 - 17:41

Idę jeszcze u mnie w Rzeszowie szukać bo ja pojechałam specjalnie po ta ktora upatrzyłam sobie do tarnobrzega a jej nie ma w salonie i mogą mi ją uszyć ale ja muszę przymierzyc przed szyciem :roll:
Super się czuje w tej "wiekszej" ale jestem szczerze mowiac zawiedziona ze nie ma tej ktora wybrałam.

Poza tym podobno jak szukasz kiecki, to od razu wiesz kiedy to jest ta. A ty raczej sama nie jesteś zdecydowana, więc może jeszcze poszukaj? Sama nie wiem.

Ubierałam dużo i każda jedna mogłaby być moja, im wiecej mierzyłam ... <bezradny></span>

[ Dodano: 2 Październik 2010, 18:42 ]
no i one nie sa dopasowane bo sa o 2 rozmiary za duze.
Musiala mi kobieta je trzymac bo spadały.
Wiec tez nie sa dopasowane ładnie <bezradny></span>

#2115 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 02 października 2010 - 17:45

Ubierałam dużo i każda jedna mogłaby być moja, im wiecej mierzyłam ... <bezradny></span>

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To może przejedź się jeszcze gdzieś, porób fotki w tych które wpadną Ci w oko i później ze zdjęć wybierz.

Nie mam jeszcze doświadczeń w poszukiwaniach więc niestety dużo nie pomogę.

#2116 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 02 października 2010 - 17:51

WweronikaA mam podobne odczucia co dziewczyny <bezradny></span> Jakoś mi nie pasują do Ciebie te kiecki, skromne owszem, ale ta 1 wcale nie jest ładna ;-) Poszukaj coś skromnego, ale z klasą :->
Jesteś szczuplutka to możesz sobie pozwolić na taką trochę rozszerzaną jak ta 2, ale ta Twoja mnie nie przekonuje.
I lepiej byłoby przymierzać coś w swoim rozmiarze, bo jak kiecka jest za duża i wisi to trudno stwierdzić, czy jak się przerobi to będzie ładnie.
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2117 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 02 października 2010 - 17:55

Wweronika.Podoba mi się kiecka tuż za tobą na 2 zdjęciu.Możliwe ,że fajnie byś w niej wyglądała.Bo te które mierzyłaś jakoś nie zachwycają. <bezradny></span>

#2118 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 02 października 2010 - 18:03

tylko ta za mna jest cała taka zakładana z zakladek zrobiona :-/
Ciężko na prawde coś wybrać, jeszcze jak mowie w rzeszowie pochodze ale wiem ze to bedzie cos w tym stylu albo dokladnie ta.
Majorka jestem szczupla ale jestem niska i nie moge sobie pozwolic na bardzo szerokie bo to brzydko wyglada bo mierzylam taka i masakra!

[ Dodano: 2 Październik 2010, 19:06 ]

I lepiej byłoby przymierzać coś w swoim rozmiarze, bo jak kiecka jest za duża i wisi to trudno stwierdzić, czy jak się przerobi to będzie ładnie.

kiecki do przymiarek szyja 36 38 rozmiary a ja mam 34 i
WSZYSTKIE wisza na mnie nie ma tak jak ze zwykla suknia ze masz rozmiary :roll:

#2119 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 02 października 2010 - 18:29

Majorka jestem szczupla ale jestem niska i nie moge sobie pozwolic na bardzo szerokie bo to brzydko wyglada bo mierzylam taka i masakra!

Ale tak trochę szerokie nie będą źle wyglądały ;-)
Mi się aż tak przesadnie szerokie też nie podobają :lol:

Ta kiecka jest śliczna, nie taka najprostsza, a laska jest niziutka :-) i wygląda całkiem nieźle :->

Załączone miniatury

  • zdj.jpeg

Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2120 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 02 października 2010 - 18:34

no to mniej więcej tak "szeroka" jak ta moja.
Co do kiecek ślubnych to ile kobiet tyle gustów i typów itd.
Nie mówię że już na 100 % bedzie ta ale bardzo możliwe ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych