Teoche bez sensu, trochę z sensem. Ja z moją bratową oglądałyśmy dużo w necie, żeby wiedzieć, jaki mniej więcej styl preferuje dany sklep. I dopiero potem jeździłyśmy do sklepu.uważam że to trochę bez sensu szukanie czegoś na necie, bo zwykle kupuje się to co jest w dostępnych sklepach.
Wymarzone suknie ślubne
#2101
Napisano 15 września 2010 - 08:47
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#2103
Napisano 19 września 2010 - 12:51
#2104
Napisano 19 września 2010 - 13:03
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2105
Napisano 19 września 2010 - 13:27
to ta jest sliczna
dekolt fajny;)
podoba mi sie
#2106
Napisano 19 września 2010 - 15:37
A 1 i 2 (tego typu suknie) to trzeba mieć idealną fogure do niej i być wysoką tak pani w salonie powiedziała bo inaczej wygląda się nie fajnie
#2107
Napisano 19 września 2010 - 16:28
3 to dla mnie zbyt tandetna, wielka i pelno ozdob,
#2108
Napisano 21 września 2010 - 21:48
#2109
Napisano 22 września 2010 - 12:41
W drugiej bardzo podoba mi się góra i dół tez mógłby być, ale jak dla mnie jest za bardzo rozkloszowana.
Trzecia ma wszystkiego w sobie za dużo, zbyt wytworna, zbyt świecąca - dla mnie odpada.
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#2110
Napisano 26 września 2010 - 18:30
czyli jakie mniej wiecej nie mam pojecia jak wygladaly wtedy suknie slubneA mnie się podobają suknie ślubne w stylu lat dwudziestych.
#2111
Napisano 02 października 2010 - 17:23
Ta suknia którą sobie wybrałam nie będzie.
Owszem mogą mi ją uszyć, ale nie mają jej w sklepach
A beż przymierzenia nie zdecyduje się na suknie.
Więc wybrałam inną tylko fason taki sam.
Na początku wybrałam taką GRECKĄ ale wszyscy mówią że w tylu gościach to ja zgine w niej a poza tym to się ogólnie podoba.
Ale pewnie wybiorę jednak tą "większą"
Tylko będzie bez tego kwiatka czarnobiałego
Co sądzicie?

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
#2112
Napisano 02 października 2010 - 17:25
taka ..pospolita
poza tym wydaje mi sie ze nie pasuje do Ciebie
#2113
Napisano 02 października 2010 - 17:38
Pierwsza w ogóle nie mój styl i ona jest chyba tylko do idealnych figur. Nie lubię takich kiecek, zresztą nie wygląda za bardzo na ślubną.
Druga wg mnie też Ci nie pasuje jakoś. Ta którą wcześniej wybrałaś była ładniejsza. Chociaż ja sama gustuję w zupełnie innych, więc może dlatego.
Poza tym podobno jak szukasz kiecki, to od razu wiesz kiedy to jest ta. A ty raczej sama nie jesteś zdecydowana, więc może jeszcze poszukaj? Sama nie wiem.
#2114
Napisano 02 października 2010 - 17:41
Super się czuje w tej "wiekszej" ale jestem szczerze mowiac zawiedziona ze nie ma tej ktora wybrałam.
Ubierałam dużo i każda jedna mogłaby być moja, im wiecej mierzyłam ...Poza tym podobno jak szukasz kiecki, to od razu wiesz kiedy to jest ta. A ty raczej sama nie jesteś zdecydowana, więc może jeszcze poszukaj? Sama nie wiem.
[ Dodano: 2 Październik 2010, 18:42 ]
no i one nie sa dopasowane bo sa o 2 rozmiary za duze.
Musiala mi kobieta je trzymac bo spadały.
Wiec tez nie sa dopasowane ładnie
#2115
Napisano 02 października 2010 - 17:45
Ubierałam dużo i każda jedna mogłaby być moja, im wiecej mierzyłam ...
Nie mam jeszcze doświadczeń w poszukiwaniach więc niestety dużo nie pomogę.
#2116
Napisano 02 października 2010 - 17:51
Jesteś szczuplutka to możesz sobie pozwolić na taką trochę rozszerzaną jak ta 2, ale ta Twoja mnie nie przekonuje.
I lepiej byłoby przymierzać coś w swoim rozmiarze, bo jak kiecka jest za duża i wisi to trudno stwierdzić, czy jak się przerobi to będzie ładnie.
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#2117
Napisano 02 października 2010 - 17:55
#2118
Napisano 02 października 2010 - 18:03
Ciężko na prawde coś wybrać, jeszcze jak mowie w rzeszowie pochodze ale wiem ze to bedzie cos w tym stylu albo dokladnie ta.
Majorka jestem szczupla ale jestem niska i nie moge sobie pozwolic na bardzo szerokie bo to brzydko wyglada bo mierzylam taka i masakra!
[ Dodano: 2 Październik 2010, 19:06 ]
kiecki do przymiarek szyja 36 38 rozmiary a ja mam 34 iI lepiej byłoby przymierzać coś w swoim rozmiarze, bo jak kiecka jest za duża i wisi to trudno stwierdzić, czy jak się przerobi to będzie ładnie.
WSZYSTKIE wisza na mnie nie ma tak jak ze zwykla suknia ze masz rozmiary
#2119
Napisano 02 października 2010 - 18:29
Ale tak trochę szerokie nie będą źle wyglądałyMajorka jestem szczupla ale jestem niska i nie moge sobie pozwolic na bardzo szerokie bo to brzydko wyglada bo mierzylam taka i masakra!
Mi się aż tak przesadnie szerokie też nie podobają
Ta kiecka jest śliczna, nie taka najprostsza, a laska jest niziutka
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#2120
Napisano 02 października 2010 - 18:34
Co do kiecek ślubnych to ile kobiet tyle gustów i typów itd.
Nie mówię że już na 100 % bedzie ta ale bardzo możliwe
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















