Wymarzone suknie ślubne
#2141
Napisano 04 października 2010 - 13:27
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#2142
Napisano 04 października 2010 - 13:39
Nie jest skromna, ale też nie wygląda na przesadzoną. Zdecydowanie mój gust
Przedostatnia dla mnie za bardzo udziwniona.
#2143
Napisano 04 października 2010 - 14:51
a ja ostatniatrzecia i ostatnia mogą być, chociaż wolałabym tą trzecią
piekna jest
z mojego wrzutu??Przedostatnia dla mnie za bardzo udziwniona
taka bezowata troszke ale ..tez ma swoj urok.
#2144
Napisano 05 października 2010 - 08:11
#2146
Napisano 05 października 2010 - 17:38
dla mnie też, jest ślicznaale ostatnia najfajniejsza.
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#2148
Napisano 05 października 2010 - 18:06
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#2149
Napisano 05 października 2010 - 20:28
Bardzo seksowna, kobieca, a to wcięcie świetnie wygląda
Pozostałe ładne ale bez szału
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#2152
Napisano 06 października 2010 - 07:49
#2153
Napisano 06 października 2010 - 08:35
Kingusia, skormna, delikatna ładna.
#2155
Napisano 06 października 2010 - 11:04
#2157
Napisano 06 października 2010 - 23:00
Te które w pewien sposób mi się spodobały. Wg mojego rankingu: 1, 3, 4, 2.
http://www.abcslubu....=556&Itemid=113
http://www.abcslubu....=347&Itemid=113
http://www.abcslubu....=346&Itemid=113
http://www.abcslubu....=420&Itemid=113
#2158
Napisano 06 października 2010 - 23:08
#2159
Napisano 07 października 2010 - 07:46
natomiast 4 jest śliczna dosyć skromna a jednocześnie bardzo elegancka
1 wogóle mi się nie podoba to koło na dole jest za sztywne i zbyt widoczne
a 3 jest taka średnia- ma śliczny gorset ale dół nie za bardzo mi przypadł do gustu.
#2160
Napisano 07 października 2010 - 07:51
gorsecik na wysokości brzucha mógłby być bardziej przyozdobiony
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

















