Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2161 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 07 października 2010 - 08:03

Mirabelka22,śliczna 1 suknia.Ma troszkę ozdób,ale nie przesadzona.Prosty krój,podoba mi się.Chętnie bym taką ubrała na ślub. ;-)

#2162 nuska

nuska
  • Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 07 października 2010 - 08:11

Mirabelko mi się bardzo podoba sukienka na 2 fotografii. Troszkę dół za duży, ale ogólne wrażenie bardzo dobre :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2163 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 października 2010 - 08:35

Widzę, że wy tak dogłębnie oceniacie każdą, a ja zwykle patrzę na całokształt czy fajnie wygląda.

Druga jest fajna, ale nie podoba mi się jej materiał, taki jakiś "lejący się" i to brzydko wygląda. Ale kształt itd. są fajne. Tylko ten materiał ją szpeci.... Szczególnie poniżej pasa.
Z innego materiału, jakiegoś mniej błyszczącego byłaby świetna. ;-)

#2164 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 07 października 2010 - 08:58

Mirabelka__22, zdecdowanie ostatnie foto.Piekna jest. Sliczna góra.
I jeszcze może ta pierwsza też urocza. Skromna. Fajny ma tył.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2165 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 07 października 2010 - 09:27

Hmmm
sama nie wiem zadna z tych sukni nie przekonala mnie jakos w 100%
<bezradny></span> jesli juz to suknia ostatnia, tylko bez tego. trenu. Nie lubie trenu w sukniach

201407101662.png


#2166 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 07 października 2010 - 17:31

Mirabelka__22 wszystkie ładne, ale najbardziej podoba mi sie nr 3 :lol:
śliczna góra i ładnie upięty materiał z boku- podobają mi się takie marszczenia ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2167 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 07 października 2010 - 18:53

Ja nie wiem, trudno mi ocenić, na pierwszy rzut oka żadna mi się nie podoba, nie wpadły w oko, ale jak coś to tylko 4- choć wolę skromniejsze.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2168 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 08 października 2010 - 12:03

pare

Załączone miniatury

  • b5_500x640.jpg
  • max_prado_48ef4ff201ca6_053afb9c.jpg
  • Suknie%20subne.jpg
  • suknie-slubne-1.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2169 ESMERALDA

ESMERALDA
  • Użytkownik
  • 549 postów

Napisano 08 października 2010 - 13:03

żadna mi się nie podoba , a już szczególnie ta 3wygląda jak z starego kina :lol:

#2170 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 08 października 2010 - 13:06

Sajuri, 2 jest sliczna tylko moglaby byc biala
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2171 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 08 października 2010 - 14:24

Nr 2 jak dla mnie śliczna, mimo, że dużo na niej się dzieje- urzekła mnie :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2172 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 08 października 2010 - 14:29

Sajuri,żadna z sukien mnie nie zachwyca.Mimo,że każda inna,ale czegoś mi w każdej brakuje.Ostatnia wygląda jak brudna,lub to wina oświetlenia. <bezradny></span>

#2173 Anika

Anika
  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 08 października 2010 - 14:31

a mi podoba się ostatnia, gdyż mimo tego że jest szeroka i dużo ma na dole falban wygląda skromnie i elegancko :-)

#2174 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 08 października 2010 - 16:47

a mi sie z rzutu sajuri podoba 1- taka prosta i skromna trafia w moj gust
i 3 - bardzo lubie koronke , tylko ze za duzo sie wniej dzieje suknia bogata welon bagaty zlewa sie to za bardzo ale gdyby zdjac ten welon to suknia piekna

2 dla mnie odpada zbyt ksiezniczkowata i przez to tandetna :-?
"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2175 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 08 października 2010 - 16:59

pierwsza mi się nawet podoba :-) nie do końca w moim guście ale jest skromna ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2176 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 08 października 2010 - 17:58

katti nie lubie jak na sukience za duzo sie dzieje ale ta pierwsza z tymi falbanami jest przesliczna :-) i ten kolor pasuje do nije , bielutka juz by takiego uroku nie miała.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2177 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 15 października 2010 - 00:49

Ja gustuję raczej w sukniach ślubnych typu "greckie", albo takich z odkrytymi ramionami i poszerzanym dołem. Nie lubię zbyt wielu aplikacji, lubię skromne sukienki.

Załączone miniatury

  • 8.jpg
  • 7.jpg
  • 6.jpg
  • 5.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2178 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 15 października 2010 - 07:47

Elizabeth,pierwsza suknia bardzo ciekawa.Interesująca ta wstawka na brzuchu,taka niespotykana.Krój sukni,bardzo ładny.

#2179 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 15 października 2010 - 08:00

A mi sie podoba nr 3 i 7 ;-) krój mi odpowiada i te delikatne zdobienia na gorsecie. Plus przy 7 sukience koronka na dole jest śliczna :-D
Takie zupełnie proste i wąskie na dole jakoś mi się mniej podobają :->
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2180 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 15 października 2010 - 08:47

Ostatnia jest przepiękna- przynajmniej góra, bo tylko ją widać :-P Ma piękny dekolt, wielki plus za świecidełka pod biustem <ookk></span>
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych