Wymarzone suknie ślubne
#2121
Napisano 02 października 2010 - 18:42
gorset mi sie nie podoba
#2122
Napisano 02 października 2010 - 19:16
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#2123
Napisano 02 października 2010 - 19:21
A one poszerzaja moze dlatego tez ze sa za duze i gdyby kobieta nie trzymala jej z tylu to by zsynela sie ze mnie
To jest na prawde ciezki wybór szczególnie ze jest tysiace sukienek
#2124
Napisano 02 października 2010 - 19:28
raczej nie ma w niej (tej pierwszej) talii. Wyglądasz w niej ... nie obraź się ... jak klocek w kawałku materiału. te kiecki całkowicie ukrywają wszystko co kobieta ma najlepsze: cycki, talia, tyłek ... Za to dają wrażenie romantycznościA one poszerzaja moze dlatego tez ze sa za duze i gdyby kobieta nie trzymala jej z tylu to by zsynela sie ze mnie
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#2125
Napisano 02 października 2010 - 19:31
no co Ty po to wklejałam żebyscie powiedzialy szczerze co myslicie a nie słodziłynie obraź się
#2126
Napisano 02 października 2010 - 23:43
Natomiast druga według mnie pasuje,ale trzeba by było poprawić ją w biuście (żeby bardziej opięta była)
#2127
Napisano 03 października 2010 - 08:04
Wydaje mi się, ze powinnaś szukać czegoś bardziej w stylu sukni nr 2, bo nr 1 Ci nie pasowała.
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#2128
Napisano 03 października 2010 - 09:14
ta druga mi się jakoś szczególnie nie widzi, jest taka oklepna, taka zwykła
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#2129
Napisano 03 października 2010 - 10:27
Druga lepsza
Ale myśle że warto szukac dalej...
#2130
Napisano 03 października 2010 - 11:04
W greckiej wyglądasz... grubo
druga wygląda jak wypisz wymaluj sukienka studniówkowa a nie ślubna-ratuje ją tylko to że jest biała
#2131
Napisano 03 października 2010 - 11:15
Do tego przerobili sukienke stosownie do jej figury. Wygladala pieknie.
#2132
Napisano 03 października 2010 - 12:39
#2133
Napisano 03 października 2010 - 12:48
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#2134
Napisano 03 października 2010 - 17:02
Może faktycznie coś poszukam innego.
Tylko że jakiej bym nie szukała to i tak będzie taka skromna bo ja nie chce takiej bogatej sukni.
Ale ide do znajomej do rzeszowa jeszcze do salonu to ona moze cos wyszuka.
a tak na marginesie ja bede szyc na wymiar nie przerabiac bo musialabym i skracac i zwezac to juz wole dodac te 2 stowy i uszyc niz dawac ta do czyszczenia bo to by byla ta mierzona itd z tego co juz sie zorientowalam w cenach to postanowilam szyc na miare
#2135
Napisano 03 października 2010 - 17:40
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2136
Napisano 03 października 2010 - 20:13
natomiast druga jak dla mnie jest okropna - taka typowo weselno-studniówkowa z lat 90
szukaj dalej Kochana, na pewno znajdziesz taką, w której będziesz wyglądać w tym ważnym dla Ciebie dniu zjawiskowo
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#2137
Napisano 04 października 2010 - 08:21
Klikać na foto.Wszystkie te suknie bardzo mi przypadły do gustu.
#2138
Napisano 04 października 2010 - 08:26
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#2139
Napisano 04 października 2010 - 08:33
No nie każdemu pasuje taki fason.Ja dlatego wybrałam te suknie,gdyż sama miałam strasznie brzydką.Bufiastą,falbaniastą,ale nie było innego wyboru.A te dla mnie są urocze,bez przepychu.nie bardzo, bo nie lubię takich "syrenich" sukien.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














