Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2181 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 21 października 2010 - 10:01

druga i ostatnia piękne, szczególnie dekolt w ostatniej mi sie podoba <ookk></span>
Są skromne, ale także niezwykle eleganckie :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2182 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 21 października 2010 - 20:11

druga jest ladna , ale ogolnie nie moj gust bo nie lubie usztywnianej góry , ale doły maja fajne, jest tego sporo ale sprawia wrazenie lekkosci.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2183 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 21 października 2010 - 22:39

1. Jest bardzo ladna. Ciekawa ta wstawka.Odpowiedni dodatki, welon i prima :mrgreen:
2. Pani wyglada jak w halce do spania :lol: tak wisi ta suknia. Na slub mi sie nie podoba.
Skrocic ja do kolan i ladna kiecka na przyjecie nawet :-P
3. Wyglada jakby miala zaraz spac z biustu :lol: Dol bardzo ladny, klasyczny.
4. Dzieki zakonczeniu sukni nie robi wrazenia jak suknia nr 2 czyli halki :lol: Podoba mi sie nawet.
5. Nieeee. Nie powala wogole <bezradny></span>
6. Ładna, ale troszke za bardzo przypomina beze zaraz po tym przepasaniu w pasie. Nie wiem czy dobrze wytlumaczylam o co mi chodzi :lol:
7. Pieknie wykonczony dol, koronka robi wrazenie :-> sliczna suknia.
8. Na slub cywilny moze byc, ale na koscielny mi sie nie widzi <bezradny></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#2184 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 22 października 2010 - 14:49

mnie się podoba 3 i 4 <serduszka></span> nie są przesadzone a w dodatku podkreślają figurę :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2185 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 14 listopada 2010 - 12:41

marzy mi się sukienka takich typów...

Załączone miniatury

  • 109.jpg
  • 69.jpg


#2186 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 14 listopada 2010 - 15:19

Ja już mam suknie.
Wpłacona zaliczka i czeka na mnie do maja do przymiarki.
Miałam szyć ale znalazłam taką którą nie trzeba będzie prawie w ogóle przerabiać :mrgreen:
Moja wymarzona wyśniona przepiękna.
Weszłam do salonu przymierzyłam jedna spodobała mi się i wróciłam z mamą do tego salonu żeby ją jeszcze raz przymierzyć.
A ekspedientka mi mówi że im dziś przywieźli w tym stylu co ta którą mierzyłam wcześniej tylko że inna góra troszkę.
Zobaczyłam ją i stwierdziłam "to jest suknia moich marzeń"
I jest już moja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#2187 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 14 listopada 2010 - 15:25

krowka17, nie podobają mi się takie "księżniczkowe", tzn. takie z ogromnie szerokim dołek.
Ale pierwsza i tak jest ładna, bo ma coś w sobie. Natomiast 2 odpada totalnie, bo nie cierpię takich "piórowych".

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2188 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 14 listopada 2010 - 20:43

krowka17 kiedyś też mi się takie podobały, ale gust mi ewoluował <umieraam></span>
w pierwszej góra całkiem całkiem ;-) a takim dwuczęściowych jak na 2 fotce mówię nie :lol: jak już to takie 'całe' :-P

Ja już mam suknie

to pochwal się nam koniecznie :-D
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2189 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 14 listopada 2010 - 20:49

'

WweronikaA napisał/a:
Ja już mam suknie

to pochwal się nam koniecznie

koniecznie.
krowka ta pierwsza ma fajne rekawczki i tyle ;-) a ta druga taki strzepiony dól ostatnio mi sie podoba , ale wlałabym aby był mniej rozkloszowany no i kolor nie mój.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2190 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 14 listopada 2010 - 21:30

WweronikaA, Ty nastepna juz cosik masz, a ja nawet jeszcze zadnej nie przymierzalam...pokaz co upolowalas
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2191 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 15 listopada 2010 - 13:48

elizabeth, 3 lub przedostatnia sa sliczne coś dla mnie
krowka17, nie moj styl góra ładna dół jakoś nie zbyt
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2192 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 20 listopada 2010 - 13:30

Weronika szybciorem pokazuj nam suknię <ciah></span>

krówka - sukienki zupełnie nie w moim stylu - takie bezowato-księżniczkowate <jezorek11></span> więc niestety ale mnie się nie podobają :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#2193 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 20 listopada 2010 - 17:17

Weronika szybciorem pokazuj nam suknię

ona juz pokazała , ale nie w tym temacie :)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2194 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 16:41

Ta suknia jest piękna :D

Normalnie zakochałam się w niej :))

Tylko że kosztuje ponad 3000zł :/

Załączone miniatury

  • DSC_0218.JPG

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2195 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 16:44

dobra krawcowa zrobi za polowe , no chyba ze recznie haftowana koronka , to juz nie <bezradny></span> ta sukienka jest bardzo klasyczna wiec mysle ze w jakims salonie podobna moze byc tansza.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2196 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 16:58

Kingusia sukienka kompletnie nie w moim guście, szczerze to okropna wg mnie. Suknia slubna jak dla mnie musi być bez rękawków, tan pasek pod piersiami nieładnie wygląda, dół też jakoś dziwnie się układa- tak sztywno ta suknia wygląda.
Poza tym ta koronka sprawia, że sukienka wygląda na pożółkłą <bezradny></span>
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2197 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 17:03

Kingusia, sliczna sukienka nie wem czy to ty ale pieknie prezentuje siee natej Pani

#2198 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 17:31

dobra krawcowa zrobi za polowe


tez mi sie tak wydaje, ja mialam na sukni wloską koronke i placiłam 2100 ;-)
A sukienka przepiekna i fakt, pasuje do pani, ktora ma ja na sobie ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2199 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 18:07

Niestety nie na mnie ta sukienka.

Muszę poszukać jakiejś dobrej krawcowej bo strasznie mi się podoba :)

89kasienka89 nie wszystkim musi się podobać, i nie jest pożółkła tylko w kolorze ecru.
A ja bardzo chciałabym suknie z rękawkami :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2200 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 18:19

Sukienka ładna ale nie dalabym tyle za nia <bezradny></span>
ale tak jak pisaly dziewczyny dobra krawcowa zrobilaby taka za polowe

201407101662.png






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych