Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2221 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 16:32

wlasnie widze, ze te ogloszenia sie dopiero rozkrecaja, wiec moze trafi sie jeszcze cos ciekawego
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2222 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 16:56

jestem jak najbardziej za kupnem używanej sukni-dla mnie to żadna ujma, a wręcz przeciwnie, nie wyobrażam sobie, wydać 2000 zł na suknię-po prostu było by mi szkoda, że to tylko na raz, a potem co? odsprzedać ją? za ile? za marnych parę groszy... jakbym kupiła używaną to by mi szkoda nie było nawet potem żeby ją mole miały zjeść :-D

#2223 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 17:19

666ilonka777, mam nadzieję, że trafi się ogłoszenie z taką sukienką w której się zakochasz. Też uważam, że używana suknia ślubna nie jest zła. Szkoda wydawać masę pieniędzy na coś co będzie tylko w szafie potem wisiało i szarzało...

osobiście nie podoba mi się ta którą pokazałaś teraz, moim zdaniem za dużo się tam dzieje, a ja jestem zwolenniczką prostoty :P

Kingusia, bardzo podoba mi się ostatnio którą zamieściłaś, prosta zwiewna i ładna :D

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#2224 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 18:36

666ilonka777 uważam podobnie jak dziewczyny, na pewno taniej i to sporo, a na sukni, podobnie jak na ciuchach używanych nie jest napisane, skąd jest ;-)
Troszkę za dużo się dzieje na tej co wrzuciłaś, bogaty dół i strojna góra to trochę za dużo, ale jak już pisałaś- może coś Cię bardziej zainteresuje, zaglądaj na te ogłoszenia regularnie i może akurat trafisz na coś co Cię zadowoli w 100%
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2225 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 09:12

Jak możesz zlapac taka okazje to czemu nie? Powiem z doświadczenia, ze nie oplaca sie kupowac nowej sukni z salonu, kupe kasy kosztuje a potem jest problem sprzedać i żółknie w szafie :-/
Akurat ta wklejona nie podoba mi sie, góra jakaś taka dziwna, no nie w moim styu, ale na pewno znajdziesz tę wymarzona i to za niewielka cenę :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2226 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 12:18

kashira, Twoja bardzo mi sie podoba, ale niestety za mala...

[ Dodano: 2011-01-11, 20:41 ]
postanowilam dac ogloszenie ze kupie suknie slubna i wlasnie dostalam pierwszego maila i musze przyznac, ze bardzo mi sie spodobala, jest w calkiem w moim guscie
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2227 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 12 stycznia 2011 - 14:01

666ilonka777 suknia wygląda bardzo interesująco, biorąc pod uwagę ,że to dopiero pierwsze ogłoszenie myślę, że z powodzeniem znajdziesz coś dla siebie!
Dołączona grafika

#2228 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 12 stycznia 2011 - 14:05

666ilonka777, podoba mi się- ciekawa, skromna, a jednocześnie ozdobiony delikatnie gorset powoduje, że jest oryginalna :-) A tak jak dajmira, zauważyła- to dopiero pierwsza odpowiedź na ogłoszenie ;-) Choć czasami pierwszy wybór jest najlepszy :-P

#2229 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 12 stycznia 2011 - 14:13

666ilonka777 śliczna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: góra ciekawa, te marszczenia też fajne, bez ramiączek czyli tak ja mi się podoba :mrgreen: Zdecydowanie lepsza od tej co jakiś czas temu wrzucałaś :-D
Tylko, że ja już bym rękawiczek nie zakładała, żeby nie było za wielkiego przepychu ;-)

jest w calkiem w moim guscie

niby pierwsza propozycja dopiero, ale jak Ci się podoba i masz możliwość ją obejrzeć i przymierzyć to ja bym się nie oglądała na Twoim miejscu, nie musisz przecież kupować odrazu ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2230 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 stycznia 2011 - 14:14

Twoja bardzo mi sie podoba, ale niestety za mala...

Mi też się podobała :D Ale... bym ją musiała baaaardzo poszerzać :D

666ilonka777, mi też podoba się ta co wrzuciłaś. Ciekawe tylko jak prezentuje się teraz, tzn. czy koloru nie zmieniła itd.

#2231 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 12 stycznia 2011 - 14:59

wlasnie sprawdzam co chwile maila, bo pytalam wczoraj o cene i rozmiar, ale nie dostalam jeszcze odpowiedzi, jesli bedzie odpowiedni rozmiar i cena umowie sie na przymiarke
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2232 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 12 stycznia 2011 - 15:26

666ilonka777, ładna, podoba mi sie :)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2233 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 12 stycznia 2011 - 16:14

666ilonka777, moim zdaniem jest śliczna, nie przesadzona, ale i nie za skromna :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2234 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 12 stycznia 2011 - 17:37

666ilonka777, śliczna ta suknia, szczególnie góra i wydaje mi się, że bedzie pasować do Twojej urody :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2235 ladyA

ladyA
  • Użytkownik
  • 105 postów

Napisano 12 stycznia 2011 - 17:50

prześliczna sukienka bardzo mi sie podoba.

Ja tez nie kupuje sukni slubnej szkoda tyle kasy mam zamiar wypożyczyć w salonie dziś sie pytałam w jednym biorą 8stów za wypożyczenie ze wszystkimi dodatkami
'Za tobą pójde nawet w ogień i wode jeśli chcesz'

#2236 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 12 stycznia 2011 - 17:59

postanowilam dac ogloszenie ze kupie suknie slubna

świetny pomysł, skoro nikt nie zamieścił takiego ogłoszenia jakie by cię interesowało ;)

Ta sukienka jest bardzo interesująca... Nie zbyt przesadzista a jednocześnie elegacka. Nie podoba mi się jedynie 'ogon'

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#2237 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 12 stycznia 2011 - 20:27

Nie podoba mi się jedynie 'ogon'


mi tez, ale jak pisala ta osoba jest albo odpinany albo podpinany nioe pamietam dokladnie i tak bylby on tylko w kosciele, pozniej podpiety, niestety ta kobitka nie odpisala jeszcze na maila...
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2238 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 13 stycznia 2011 - 00:07

666ilonka777, cudowna suknie <ookk></span> Podoba mi się jak jest ozdobiony gorset.
A mogłabym wiedzieć za ile taka używana suknia jest? <hmm></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2239 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 13 stycznia 2011 - 10:00

Ilonko pierwsza, ktora pokazalas nie podoba mi sie, bo za duzo sie na niej dzieje, poza tym gorset kojarzy mi sie ze srdniowieczem :-P natomiast druga ma piekna gore, dol mi do konca nie pasuje <bezradny></span>

A odnosnie kupowania sukienek uzywanych jestem jak najbardziej na TAK <ookk></span>
Chocby na allegro, jest pelno ogloszen, wiele pieknych sukni i naprawde niedrogie ;-) wiec czemu nie.... Tak na dobra sprawe, to kazda Panna Mloda chce miec suknie z salonu, a pozniej i tak chce sprzedac <bezradny></span> a tu chetnych brak :lol:

#2240 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 13 stycznia 2011 - 14:17

Ilonka pierwsza oferta, a już świetna :) Wszystko mi się w niej podoba- a gorszet szczególnie :) Umów się na przymiarkę, a nóż widelec okaże się, że Ci podpasuje :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych