Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2241 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 stycznia 2011 - 22:46

ilonka sukienka fajna, wydaje mi sie , ze bedzie swietnie do ciebie pasowac ;-)
co do wypozyczania to 8 stów bym nie dala, chyba ze w tym jest jakas kaucja. to juz bym wolała miec własna , uszyta według własnego pomysłu u krawcowej.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2242 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 13 stycznia 2011 - 23:12

A mogłabym wiedzieć za ile taka używana suknia jest?

rozne ceny sa, niektore chca tyle, ze nawet nie oplaca sie kupowac tylko wydac na nowa, a co do tej niestety nie odpisuje mi ta kobitka...

co do wypozyczania to 8 stów bym nie dala

zalezy za jaka, bo jak bylam ogladac suknie ostatnio to te ktore mi sie podobaja i sa w moim guscie kosztuja w granicach 1800- 2100 zl
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2243 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 14 stycznia 2011 - 07:20

Piekna sukienka bardzo mi sie podoba i tak jakos do ciebie pasuje
mysle ze dobrze bedziesz w niej wygladala :)

#2244 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 14 stycznia 2011 - 21:13

666ilonka777 suknia bardzo interesująca :-P Po powiększeniu fot widać, że jest ładnie wykończona. Nie jest przesadzona

Nie podoba mi się jedynie 'ogon'

a mi jakoś właśnie się podoba :lol: :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#2245 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 14 stycznia 2011 - 21:30

dzis odpisala na maila, ceni ja na 800zł i w niedziele bedzie mogla umowic sie ze mna na przymiarke, nic nie trace pojade i zobacze, wiem, ze na pewno bedzie trzeba ja skrocic wiec najpierw musze zapytac jakie to koszta w pracowni sukien slubnych, zeby nie bylo, ze kupno uzywanej sukni wcale nie jest takie oplacalne
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2246 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 15 stycznia 2011 - 22:24

co do wypozyczania to 8 stów bym nie dala

zalezy za jaka, bo jak bylam ogladac suknie ostatnio to te ktore mi sie podobaja i sa w moim guscie kosztuja w granicach 1800- 2100 zl

no tak , tylko co jak suknia sie zniszczy , fotki trzeba robic w ten sam dzien, a nie kazda para sie na to decyduje.
moze sie okazac ze oplata za zniszczenie sukienki ,albo czyszczenie wyjdzie tyle co kupno czy uszycie nowej.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2247 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 16 stycznia 2011 - 10:58

Szperałam po necie i znalazłam kilka ładnych (moi zdaniem)
Choć ja już swoją mam :mrgreen:

#2248 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 16 stycznia 2011 - 11:13

Druga chyba najbradziej mi się podoba- taka najdelikaniejsza, ładny ma dekolt- jednak wolałabym w wersji białej. Jeszcze ewentulanie nr 4, ale tak samo wolałabym w bieli- i te ozdóbki na gorsecie jakoś inaczej umiejscowione- np. zeby tworzyły pod biustem pas.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2249 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 16 stycznia 2011 - 12:19

A mi się najbardziej ostatnia podoba, chociaż nie bardzo lubię taki "syreni dół", ale tu wygląda dobrze <ookk></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2250 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 stycznia 2011 - 12:27

dwie ostatnie sa fajne. ta ostatnia ma fajnie zbierany material w jedna strone , wolłabym bardziej biala , ale i tak jest sliczna.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2251 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 16 stycznia 2011 - 12:37

Druga chyba najbradziej mi się podoba

mi tez, śliczna, podobają mi się właśnie w takim stylu, świetnie podkreślają szczupłą sylwetę, miodzio :mrgreen:
Ostatnia również bardzo ładna, wszelkie marszczenia i zakładki <ookk></span>
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2252 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 16 stycznia 2011 - 19:26

no tak , tylko co jak suknia sie zniszczy , fotki trzeba robic w ten sam dzien, a nie kazda para sie na to decyduje.
moze sie okazac ze oplata za zniszczenie sukienki ,albo czyszczenie wyjdzie tyle co kupno czy uszycie nowej.

magdaaaaa zależy co masz w umowie i jak do zniszczeń odnosi się salon...moja koleżanka zaraz po oczepinach zdjęła sukienkę,zero ubrudzeń oddaje jakiś czas później do salonu,a tam babeczki w szoku,że dawno nie miały niezniszczonej sukni oddanej ;-) i jak kumpela z nimi pogadała to okazało się,że chyba tylko plamy z wina i tłuszczu nie wchodziły w grę.
Druga kumpela wypożyczyła sukienkę i jej się na zdjęciach koronkowy dół rozdarł to bez żadnych obiekcji salon ją przyjął z powrotem.
Często jest tak,że w cenie sukni jest wliczona dodatkowa kaucja obejmująca naprawę.

Dlatego należy uważnie czytać umowę jaką się podpisuje z salonem,żeby w dniu ślubu nie stresować się niepotrzebnie.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#2253 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 16 stycznia 2011 - 20:54

Ostatnia suknia ,śliczna.Właśnie ,tzw.syreni fason,bardzo mi się ostatnimi czasy podoba. ;-)

#2254 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 21:14

Mi się takie spodobały jak przeglądałam katalogi na necie :-P

[ Dodano: 2011-01-20, 21:15 ]
cd.

Załączone miniatury

  • 2 (11).jpg
  • 2 (10).jpg
  • 2 (9).jpg
  • 2 (6).jpg
  • 2 (5).jpg
  • 2 (4).jpg
  • 2 (3).jpg
  • 2 (2).jpg
  • 2 (1).jpg
  • 2.jpg
  • 2 (15).jpg
  • 2 (14).jpg
  • 2 (13).jpg
  • 2 (12).jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#2255 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 21:23

9 i przedostania- idealnie wpasowują się w mój typ idealny :) Skromne, a zarazem mają w sobie to coś :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2256 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 21:41

Piekne! Katti Ty to masz guściora :mrgreen:
Moje typy -3,4,10, w sumie wszystkie podobne, ale są po prostu urocze :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2257 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 09:06

mnie urzekła przedostatnia <serduszka></span> <serduszka></span> <serduszka></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2258 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 22:23

Najbardziej podoba mi się 3- bardzo kobieca i urocza, 4- podobnie, nie jest przesadzona, delikatne zdobienia, 9- ślicznie prezentuje się 'na górze' ogółem cudna, i przedostatnia- skromne zdobienia, marszczenia czyli jak najbardziej mój styl :lol: :lol: :lol:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2259 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 22:43

3 od dołu miałam już sobie zaklepywać ale zmieniłam zdanie :mrgreen:

Powiem tak.
Wybrałabym coś z nich ale żadna mnie nie URZEKA :-P

#2260 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 10:59

Dziewczyny ile przed ślubem znalazłyście wymarzoną suknie ślubną?

Ja mam jeszcze dużo czasu a im więcej oglądam tym bardziej nic mi sie nie podoba. Tzn jest dużo ładnych ale żadna mnie nie urzeka...
Dołączona grafika

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych