Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2281 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 04 marca 2011 - 15:53

Agateczka mnie rowniez bardzo spodobała sie twoja suknia do slubu :-D
Ma w sobie to coś ;-) a ta ozdobka pod biustem dodaje jej uroku.
Super :mrgreen:

201407101662.png


#2282 Agateczkaa

Agateczkaa
  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 04 marca 2011 - 15:56

sliczna. Bardzo podoba mi sie w takich sukienkach ta ich lekkosc. Te zdobienie pod biustem tez ladne. A kiedy bierzecie slub? Teraz czy jak urodzisz?


Dziękuje ;) ślub będzie 19 marca w tym roku :-D

mnie rowniez bardzo spodobała sie twoja suknia do slubu
Ma w sobie to coś a ta ozdobka pod biustem dodaje jej uroku.
Super


Dziękuje ta ozdoba od razu mi w oko wpadła ;)

#2283 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 04 marca 2011 - 18:58

Agateczkaa, suknia skromna, ale ładna :) nie do końca podoba mi się dół, ale za to odcięcie pod biustem jest bardzo ładne i przez to suknia ma swój urok ;)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2284 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 marca 2011 - 19:02

super kroj sukienki, podobaja mi sie takie lekkie zwiewne , delikatne sukienki :) i slcznie bedzie materiał sie na brzuszku ukladał.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2285 Agateczkaa

Agateczkaa
  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 04 marca 2011 - 19:08

slcznie bedzie materiał sie na brzuszku ukladał.


O to mi najbardziej chodziło o brzuszek.. żeby ten materiał nie uciskał żeby był swobodny ;)

#2286 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 05 marca 2011 - 08:13

Bardzo ładna suknia, tylko zastanawiam się jakim cudem na dole się rozszerza, nie ma tam chyba żadnego koła? <co></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2287 Agateczkaa

Agateczkaa
  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 05 marca 2011 - 15:52

Bardzo ładna suknia, tylko zastanawiam się jakim cudem na dole się rozszerza, nie ma tam chyba żadnego koła?


Nie ma nie wiem kochana będę u krawcowej to się zapytam.. Tak właśnie się rozszerza fajnie ;)

#2288 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 05 marca 2011 - 15:56

Agateczka,śliczna zwiewna suknia.Taka delikatna.Piękny krój. ;-)

#2289 Agateczkaa

Agateczkaa
  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 05 marca 2011 - 17:35

śliczna zwiewna suknia.Taka delikatna.Piękny krój.


Dziękuję ;* bardzo lubię takie delikatne rzeczy ;)

#2290 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 05 marca 2011 - 20:06

Sukienka bardzo ładna :-> lekka, zwiewna i to odcięcie pod biustem bardzo fajne ;-)
Będziesz ślicznie wyglądać :-D

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#2291 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 06 marca 2011 - 17:21

Agateczkaa, sukienkę wybrałaś bardzo ładną. Podobają mi się takie lekkie, delikatne w których kobieta wygląda dosłownie jak anioł ;-)

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#2292 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 06 marca 2011 - 21:28

troszke takich a co :mrgreen:

Załączone miniatury

  • Y1813.jpg
  • risuena3eb1e.jpg
  • model 265.jpg
  • maggie-sottero-wedding-dress-whitney.jpg
  • c217a031000c93774cf112ce.jpg
  • 4d3708abaeb3f21.jpg
  • 2b42d30d0006fd524cf112cb.jpg


#2293 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 06 marca 2011 - 21:30

Olciiia, 3 moja ulubiona :mrgreen:
w mojej galerii już od dawna :-P

4 też jest ciekawa ;)

#2294 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 06 marca 2011 - 21:38

Torii1988, ta 3 jest przepiekna tez mnie przesladuje ale wiem juz z doswiadczenia ze nie bede miala trenu bo po pierwsze bede mogla miec go puszczonego tylko w kosciele a pozniej tylko bedzie mi deformowal suknie, boo te upiecia wcale mi sie nie podobaja

jeestem teraz za princesskami i chyba taka saobe wybiore,
To jest najciezszy wybor jak do tej pory - dlaczego nie mozna wybrac 2 sukienek :P <bezradny></span> :mrgreen:

#2295 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 06 marca 2011 - 21:41

3 baaaardzo ladna. Piekna ma gore i slicznie modeluje biust z tego co widze.
6 tez ladna, szczegolnie ta szarfa. ;-)

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#2296 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 06 marca 2011 - 23:27

Olciiia, 3 jest piekna <dreams></span> , chociaż 6 też ładna :) Ogólnie, to bardzo nie lubię takich bez po prostu - wszystko inne jest raczej ładne :)
W obu bardzo podoba mi się, że góra jest bez ramiączek :)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2297 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 07 marca 2011 - 09:22

Olciaa żadna nie w moim typie, niektóre co prawda całkiem całkiem- ale mają jak dla mnie za szerokie i zbyt obfite doły, a to już je dyskwalifikuje.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2298 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 07 marca 2011 - 13:24

Olciiia,przedostatnia jest bardzo ładna.Ciekawie prezentuje się to wiązanie w pasie.Podoba mi się. ;-)

#2299 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 07 marca 2011 - 19:11

za szerokie u dolu , ale ta falbaniasta ciekawa , moze gdyby tych falban bylo mniej to bylaby fajniejsza, a co do trenu, to nie mozesz miec takiego dopinanego do sukni, po slubie go wypiac , by nie ciązył. ???

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2300 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 08 marca 2011 - 14:58

wszystkie jak dla księżniczki z bajki :-)
nie w moim guście :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych