Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2321 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 14 marca 2011 - 09:01

hmmm no cóż nie jest zła... ładna góra ale dół mi się nie podoba, za bezowaty jak już dziewczyny pisały :-| ale ważne, ze Tobie się podoba i na pewno będziesz ślicznie wyglądać :mrgreen:
Dołączona grafika

#2322 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 14 marca 2011 - 09:40

666ilonka777, śliczna suknia, bardzo efektowna, zrobisz wrażenie :-) koniecznie musisz się w niej pokazać, wiadomo, że na ludziu wygląda jeszcze lepiej :-D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2323 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 14 marca 2011 - 10:25

Ilonka góra jest piękna, zresztą cała suknia okej- ja się przychylę do opinii dziewczyn, że za mocno szeroka na dole- no ale wszystko zależy, jak Ty w niej będziesz wyglądała, bo suknia na wieszaku jednak nie pokazuje swojego prawdziwego oblicza, także czekamy na fotki na Tobie :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2324 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 14 marca 2011 - 11:55

Ilonka suknia nie w moim guście. Dół ma za szeroki, za to góra jest bardzo ładna :-)

201407101662.png


#2325 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 14 marca 2011 - 13:34

Mi też się góra baaaardzo podoba <ookk></span> na dole ten tiul wystający nie jest w moim guście ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#2326 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 14 marca 2011 - 22:16

wiadomo inaczej na manekinie inaczej na osobie, co do sukni ja wlasnie takiej szukalam, dol szeroki, ale ja bede miala wezszy niz na zdjeciu, bo bede miala mniej halek tutaj na manekinie sa pod nia halki + kolo, ja kolo musze miec, bo bez niego nie ma odpowiedniego ksztaltu, ale halki nie bedzie zeby jednak nie byla zbyt szeroka

[ Dodano: 2011-03-14, 22:22 ]
wysylam jeszcze 2 fotki, ktore zrobilam a wtedy w pospiechu nie wrzucilam
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2327 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 15 marca 2011 - 08:05

666ilonka777, mnie się Twoja suknia podoba, no, może bym zrezygnowała ze świecidełek u góry przy gorsecie, ale myślę, że właśnie taki krój jest dla Ciebie i będziesz w niej wyglądać ślicznie :)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2328 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 15 marca 2011 - 09:20

666ilonka777, mi również się bardzo podoba, czuła bym się w niej jak księżniczka, na pewno będziesz cudowną panną młodą :-)

#2329 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 15 marca 2011 - 10:50

Bardzo ładna suknia:) Myśle , że każda z nas ma prawo chociaż raz dosłownie poczuć się jak księżniczka!!!
A.

#2330 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 15 marca 2011 - 18:52

666ilonka777, pokaż na sobie bo tak na manekinie to się w ogóle nie układa moim zdaniem. <bezradny></span> Co ona ma tam na górze gorsetu?

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#2331 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 15 marca 2011 - 20:24

narazie nie mam fotki w ktorej mam ja na sobie, bo zabralam aparat jak je ogladalam, a przymierzalam w inny dzien, w ktorym niestety aparatu ze soba nie mialam
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2332 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 marca 2011 - 22:50

666ilonka777, piekna sukienka juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze ja na Tobie :)

#2333 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 16 marca 2011 - 07:53

666ilonka777, baaardzo mi się podoba :-) Zawszę marzyło mi się o właśnie takiego typu sukience. I wielki plus za małą ilość świecidełek. Również czekam na fotkę jak wygląda na Tobie :-)

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#2334 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 16 marca 2011 - 14:31

No to czekamy na zdjecie już panny młodej w bajkowej sukni.
A.

#2335 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 16 marca 2011 - 22:17

Olciiia, Katarzynka89, jutro przymiarka, ale pierwsza, wiec z tego co wiem bedzie wygladala jak kawal przescieradla :-) a jakby wygladala lepiej to zrobie fotke
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2336 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 marca 2011 - 23:31

666ilonka777, zdaj relacje z przymiarki ja ma pierwsza we wtorek po lanym poniedzialku i juz sie nie moge doczekac :P

#2337 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 16 marca 2011 - 23:34

666ilonka777 czekam na fotkę na Tobie :-P suknia bardzo ciekawa i ładna :-)


Mi się podobają takie :-)

[ Dodano: 2011-03-16, 23:41 ]
cd.

[ Dodano: 2011-03-16, 23:45 ]
:)

[ Dodano: 2011-03-16, 23:48 ]
:-P wiem, wiem dużo :lol: ale mi się spodobały wszystkie :lol:

Załączone miniatury

  • gown_0112bb5e8763c7ea5eeeba1aa186fbfe.jpg
  • gown_03f5b1cbaccc449cadf81a660747ff9e.jpg
  • ggrtgrte.jpg
  • freferferfr.jpg
  • ffg.jpg
  • fdvdfvfv.jpg
  • f.jpg
  • 6243-B.jpg
  • 6226-B.jpg
  • 6224-B.jpg
  • Y2945_B-FINAL-CROPPED.jpg
  • yh.jpg
  • vfvfvfvvfvfvffffff.jpg
  • jh.jpg
  • img0large.jpg
  • hyhyyhythythy.jpg
  • htyh.jpg
  • gown_5902c1bf420bc0f1127939b526865cea.jpg
  • gown_5249c2e45d820819f8e74a7a10ad22bc.gif
  • gown_5902c1bf420bc0f1127939b526865cea.jpg
  • IIa.jpg
  • II.jpg
  • IIIa.jpg
  • III.jpg
  • IVa.jpg
  • IV.jpg
  • KI1.jpg
  • K.jpg
  • V.jpg
  • Y11103-FRONT-FINAL.jpg
  • A1.jpg
  • A.jpg
  • Ia.jpg
  • I.jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#2338 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 17 marca 2011 - 17:37

Mi się najbardziej ta ostatnia podoba. Jak syrenka:)
A.

#2339 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 17 marca 2011 - 19:26

Olciiia, pierwsza przymiarka za mna, musialam byc juz w staniku, ktory bedzie akurat do tej sukni, mialam na sobie halke, a na gore kawal materialu na ktorym pani zaznaczala sobie co i jak nitkami, tak wiec wcale nie czulam, ze to ma byc suknia slubna :mrgreen: nastepna 9 kwietnia i juz mam miec buty slubne
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2340 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 17 marca 2011 - 22:52

666ilonka777, mi tez kazaly te babki przyniesc stanik, ale daly mi takie wytyczne ze ciezko mi taki znalezc jedyny pasowal mi w Triumph-ie ale byl drogi (jak nie znajde nic innego to go kupie)

wiec stanik to ma byc bardotka z sylikonami w obwodzie zeby sie nie zeslizgnal i zeby miseczki byly jak najblizej siebie. Powiem szczerze ze naprawde ciezko jest mi taki stanik dostac tym bardziej biorac tez pod uwage moj rozmiar ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych