Wymarzone suknie ślubne
Rozpoczęty przez Madzia81, 09 cze 2007 18:46
3401 odpowiedzi w tym temacie
#2323
Napisano 14 marca 2011 - 10:25
Ilonka góra jest piękna, zresztą cała suknia okej- ja się przychylę do opinii dziewczyn, że za mocno szeroka na dole- no ale wszystko zależy, jak Ty w niej będziesz wyglądała, bo suknia na wieszaku jednak nie pokazuje swojego prawdziwego oblicza, także czekamy na fotki na Tobie
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#2326
Napisano 14 marca 2011 - 22:16
wiadomo inaczej na manekinie inaczej na osobie, co do sukni ja wlasnie takiej szukalam, dol szeroki, ale ja bede miala wezszy niz na zdjeciu, bo bede miala mniej halek tutaj na manekinie sa pod nia halki + kolo, ja kolo musze miec, bo bez niego nie ma odpowiedniego ksztaltu, ale halki nie bedzie zeby jednak nie byla zbyt szeroka
[ Dodano: 2011-03-14, 22:22 ]
wysylam jeszcze 2 fotki, ktore zrobilam a wtedy w pospiechu nie wrzucilam

[ Dodano: 2011-03-14, 22:22 ]
wysylam jeszcze 2 fotki, ktore zrobilam a wtedy w pospiechu nie wrzucilam

#2328
Napisano 15 marca 2011 - 09:20
666ilonka777, mi również się bardzo podoba, czuła bym się w niej jak księżniczka, na pewno będziesz cudowną panną młodą
#2329
Napisano 15 marca 2011 - 10:50
Bardzo ładna suknia:) Myśle , że każda z nas ma prawo chociaż raz dosłownie poczuć się jak księżniczka!!!
A.
#2332
Napisano 15 marca 2011 - 22:50
666ilonka777, piekna sukienka juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze ja na Tobie
#2334
Napisano 16 marca 2011 - 14:31
No to czekamy na zdjecie już panny młodej w bajkowej sukni.
A.
#2336
Napisano 16 marca 2011 - 23:31
666ilonka777, zdaj relacje z przymiarki ja ma pierwsza we wtorek po lanym poniedzialku i juz sie nie moge doczekac
#2337
Napisano 16 marca 2011 - 23:34
666ilonka777 czekam na fotkę na Tobie
suknia bardzo ciekawa i ładna
Mi się podobają takie
[ Dodano: 2011-03-16, 23:41 ]
cd.
[ Dodano: 2011-03-16, 23:45 ]
[ Dodano: 2011-03-16, 23:48 ]
wiem, wiem dużo
ale mi się spodobały wszystkie
Mi się podobają takie
[ Dodano: 2011-03-16, 23:41 ]
cd.
[ Dodano: 2011-03-16, 23:45 ]
[ Dodano: 2011-03-16, 23:48 ]
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#2338
Napisano 17 marca 2011 - 17:37
Mi się najbardziej ta ostatnia podoba. Jak syrenka:)
A.
#2339
Napisano 17 marca 2011 - 19:26
Olciiia, pierwsza przymiarka za mna, musialam byc juz w staniku, ktory bedzie akurat do tej sukni, mialam na sobie halke, a na gore kawal materialu na ktorym pani zaznaczala sobie co i jak nitkami, tak wiec wcale nie czulam, ze to ma byc suknia slubna
nastepna 9 kwietnia i juz mam miec buty slubne
#2340
Napisano 17 marca 2011 - 22:52
666ilonka777, mi tez kazaly te babki przyniesc stanik, ale daly mi takie wytyczne ze ciezko mi taki znalezc jedyny pasowal mi w Triumph-ie ale byl drogi (jak nie znajde nic innego to go kupie)
wiec stanik to ma byc bardotka z sylikonami w obwodzie zeby sie nie zeslizgnal i zeby miseczki byly jak najblizej siebie. Powiem szczerze ze naprawde ciezko jest mi taki stanik dostac tym bardziej biorac tez pod uwage moj rozmiar
wiec stanik to ma byc bardotka z sylikonami w obwodzie zeby sie nie zeslizgnal i zeby miseczki byly jak najblizej siebie. Powiem szczerze ze naprawde ciezko jest mi taki stanik dostac tym bardziej biorac tez pod uwage moj rozmiar
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


























