Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2341 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 18 marca 2011 - 20:18

Olciiia, powiem Ci, ze ja tez ze stanikiem mialam wielkie problemy ze wzgledu na to, ze u mnie nie ma zbyt wielu sklepow ze stanikami, a jak sa to z chinskimi, gdzie rozmiarowka konczy sie na miseczce D, a ja mam E, ale chodzilam chodzilam i wychodzilam znalazlam juz w ostatnim mozliwym miejscu

stanik to ma byc bardotka z sylikonami w obwodzie zeby sie nie zeslizgnal i zeby miseczki byly jak najblizej siebie

tez mi tak powiedziala i dokladnie taki znalazlam kosztowal 48zl
ogolnie jest bardzo niewygodny, ale jak mnie scisna w tej sukni to go nie bedzie czuc to tak zeby sie lepiej suknia ukladala no i dla wlasnego komfortu psychicznego
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2342 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 19 marca 2011 - 17:25

katti sliczna byla ta z falbanami, taka z trenem i taka fajna jakby marszczona gora :-)
sporojest do siebie bardzo podobnych ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2343 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 02 kwietnia 2011 - 08:19

a ja znalazłam w końcu tą wyśnioną,wymarzoną... ;-)

Załączone miniatury

  • 124.jpg

Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#2344 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 02 kwietnia 2011 - 09:44

dla mnie wygląda jak suknia balowa...ale nie ślubna <bezradny></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2345 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 kwietnia 2011 - 09:56

tuptunio, naprawde chcialabys isc w takiej do slubu?

dla mnie odpadaly wszystkie ktore mialy jakies kolorowe wstawki....
w sumie mysle ze to jedyna okazja zeby zalozyc biala suknie i raz czuc sie tak totalnie wyrozniona i niewinna

#2346 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 02 kwietnia 2011 - 09:59

Olciiia, mi już raczej nie wypada w białej iść :-P
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#2347 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 02 kwietnia 2011 - 10:03

tuptunio, teraz już nie jest to standardem, że biała suknie tylko wtedy i wtedy :P
Mi się ona nawet podoba - góra jest bardzo ładna, ale nie lubię takich kolorów w sukniach ślubnych, a tym bardziej róż dla mnie odpada. jeśli nie chcesz iść w białej, to przecież może być jakaś lekko beżowa, kremowa lub coś w tym stylu.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2348 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 kwietnia 2011 - 10:04

tuptunio, wiem o co chodzi,ale istnieja odcienie ecru ;-)

wiesz ja nie jestem taka oryginalna i nie odwazylabym sie wyjsc w takiej rozowej sukni, a po drugiejest ladna ale nie powalila mnie pieknem, ale sa gusta i...
takze nie mam nic przeciwko i zawsze bylam pelna podziwu dla osob wyrożniających się :)

#2349 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 02 kwietnia 2011 - 10:15

tuptunio, pierwszy raz widzę taką i jestem w lekkim szoku, bo pasuje mi raczej na bal dla Barbie, a nie na ślub. Mnie się strasznie nie podoba, ale to w końcu Twój dzień i Twoja suknia ;-)

#2350 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 02 kwietnia 2011 - 10:52

tuptunio, ja bym ten róż zamieniła na blady róż i wtedy jak dla mnie suknia byłaby cudna :-) bardzo mi się ten fason podoba <ookk></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2351 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 02 kwietnia 2011 - 13:55

ja mysle ze gdyby ten roz byl blady to kontrast bylby za maly i nie byloby efektu . przesliczny jest ten dol , taki tiulowy i kontrastowe ozdobniki.
ja bym takiej sukienki do slubu nie ubrala , ale uwazam , ze jest przesliczna ; mysle ze czesto dziewczyny maja ochote na jakis inny kolor niz biel, ale w koncu decyduja sie na biel czy krem.
bardzo dobry wybor,m brawo za odwage i mysle ze bedziesz w niej slicznie wygladac i ze Tobie bedzie bardzo pasowac.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2352 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 kwietnia 2011 - 11:06

Aktualnie mój nr 1 :)
troszkę bym zmieniła górę sukienki ;-)
Dzięki Olciiia :*

Załączone miniatury

  • 0849ae930008d7db4bc99ce1.jpg
  • 18dacce3000b76f24bc99cde.jpg
  • t_risuena3eb1e_129.jpg


#2353 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 13 kwietnia 2011 - 11:31

Torii1988, góra jest bardzo ładna - skromna, podoba mi się ta wstążeczka pod biustem :D Dół nie przypadł mi do gustu, ale to dlatego, ze po prostu nie lubię falbanek. Mimo to suknia jest całkiem niezła, bo jest zrównoważona - skromna góra i falbaniasty dół.
Fajnie, że tak ładnie podkreśla biust i talię :mrgreen:

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2354 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 kwietnia 2011 - 11:36

Mi najbardziej podoba się właśnie dół i to jak podkreśla talię.
Niestety na mój skromny biust taka góra odpada :-P
Musi być sztywniejsza i bardziej unosić :)
Kiecki na razie nie da się dostać w Polsce <bezradny></span>

#2355 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 13 kwietnia 2011 - 12:05

Torii1988 świetna sukienka, ostatnio chyba są modne, bo widziałam w podobny stylu kilka na zdjęciach ślubnych :-) Góra dopasowana to połowa sukcesu, a falbanki urocze :lol:

Wrzucam taką z inną z górą- bardziej wymyślną.

Załączone miniatury

  • 1.jpeg
  • 2.jpeg

Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2356 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 13 kwietnia 2011 - 12:07

Majorka^^, ta mi się nie podoba. Góra nie podkreśla sylwetki, a dół ma za dużo falbanek i przez to jest taki pierzasty. O wiele bardziej podoba mi się suknia Torii1988, , mimo że utrzymane są w tym samym klimacie.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2357 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 13 kwietnia 2011 - 14:01

mnie też się nie podoba <bezradny></span> dół nastroszony jak u strusia...
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2358 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 kwietnia 2011 - 21:34

tori taka troche jak do jakiegos hiszpanskiego tanca. :-)
na twojej figurce bosko by wygladała , ja osobiscie zrezygnowałabym z takiej ilosci falban.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2359 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 14 kwietnia 2011 - 14:01

Wrzucam taką z inną z górą- bardziej wymyślną.

Moja mama miała bardzo podobną do ślubu.Bardzo ciekawa,jednak nie na każdą sylwetkę. ;-)

#2360 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 14 kwietnia 2011 - 19:07

Torii1988 podoba mi się :-P

Niestety na mój skromny biust taka góra odpada :-P


W XXI wieku wszystko się da "załatwić" :-P

nie na każdą sylwetkę.


Wyłącznie dla kobiet szczuplutkich

Góra piękna :-) cały jej urok w tych falbankach.


Majorka^^ w tej co wrzuciłaś te falbanki są inne i inaczej rozłożone. Nie podoba mi się :-P

W tamtej są fajnie obszyte.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych