Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2381 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:24

Dla mnie też najpiękniejsza nie jest :-> Ja lubię i skromne, i okazałe suknie ślubne, ale ta akurat nie przypadła mi do gustu...Nie podoba mi się to "coś" na plecach. I ja miałabym problem z nią, bo w takich gołych plecach do kościoła bym nie weszła, a jakoś nie wyobrażam sobie, co można by narzucić na ramiona, żeby pasowało ;-)

#2382 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:34

malenka - to jest NAJPIĘKNIEJSZA suknia <wow></span> Bardzo prosta, ale przez to, co ma na plecach nie taka skromna. Zmieniłabym jedynie może dekolt na mniejszy. Ale wszystko inne jest boskie <dreams></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2383 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:59

jako suknia ślubna to jakoś nie bardzo, ale ogólnie na jakąś okazje to jak jak najbardziej tak. suknia jest przepiękna, delikatna, kobieca i taka seksowna....
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#2384 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:33

malenka, masz absolutną rację!!! Suknia jest prześliczna <zakochany></span> <zakochany></span> <zakochany></span> cudowna, piękna i też chcę taką :mrgreen: Bardzo podoba mi się to coś z tyłu i to coś z przodu - no wiecie, co :-P
Rzadko która suknia ślubna tak naprawdę mi się podoba, a na te księżniczkowe nie mogę już patrzeć, ale to zdjęcie chyba sobie wydrukuję na przyszłość :lol:

#2385 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:42

Najpiekniejsza to ona nie jest dla mnie :-P ale ogolnie miodzio <jezorek11></span>
Piekny tył :-P to na plecach :-P ogolnie suknia moze bardziej np dla swiadkowej tylko w innnym kolorze :mrgreen:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#2386 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:45

jako suknia ślubna to jakoś nie bardzo, ale ogólnie na jakąś okazje to jak jak najbardziej tak

Na galę rozdania Oscarów na przykład :-D super by na czerwonym dywanie wyglądała :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2387 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:45

Tył ma piękny! Idealny :mrgreen:
z przodu też ok ale jednak dla mnie za prosta :) do wysokiej Pani taka pasuje :)

#2388 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 21:15

No całkiem całkiem :mrgreen: Dość oryginalna i robi wrażenie :-) Ale aż tak się nie rozpływam :lol: ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2389 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 28 kwietnia 2011 - 08:15

Podoba mi się, ale zrobiła na mnie aż takiego wielkiego wrażenia. Podobają mi się plecy i to, że jest skromna ale nie uboga :-P

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#2390 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 28 kwietnia 2011 - 22:38

malenka mnie również ta suknia się podoba. Śliczności po prostu.
Na plecy narzucić mozna jakieś bolerko i będzie :->

201407101662.png


#2391 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 29 kwietnia 2011 - 00:36

Na plecy narzucić mozna jakieś bolerko

Ale po co? Bolerko kompletnie tu nie pasuje i szkoda zasłaniać ten piękny tył ;-)

#2392 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 29 kwietnia 2011 - 07:28

Ta suknia z wrzutu maleńkiej mnie specjalnie jako całość nie zachwyciła- ale ten tył faktycznie jest przepiękny :)

Bolerko kompletnie tu nie pasuje i szkoda zasłaniać ten piękny tył

moze dla Moni chodziło o wejście do kościoła- bo bądź co bądź bez bolerka chyba jednak za goło jest.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2393 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 29 kwietnia 2011 - 11:20

Moja koleżanka brała w tej sukni ślub i jakoś nikt jej nie zarzucił, że za goła jest w kościele :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#2394 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 29 kwietnia 2011 - 12:30

Ale po co

dokladnie, bo ten tył jest cudniasty.
Choc przyznam ze ja jak kroliczek :) wole bardziej okazałe suknie :)
tak wiec malenka suknia sliczna ale ...nie naj naj piekniejsza ( dla mnie )
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2395 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 29 kwietnia 2011 - 16:10

Moja koleżanka brała w tej sukni ślub i jakoś nikt jej nie zarzucił, że za goła jest w kościele

no ale nia kazdy sam sie czuje komfortowa z golymi plecami w kosciele , niewazne co ludzie powiedza , tylko jak sie czlowiek sam czuje . Poza tym, w moim kosciele to by z zimna w takiej sukn,i zeby zgubic mozna , mam astray wysoki murowany , nieogrzewany kosciól. :->
suknie jest sliczna , choc ja osobiscie wolałabym minimalnie mniejsze wciecie z przodu i troxhe mniej tych srebrnych ozdóbek :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2396 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 maja 2011 - 12:59

Obejrzałam już trochę sukienek. Myślę o takiej. Powiem szczerze, że na stronie nie zwróciłam na nią uwagi w ogóle, ale na mnie całkiem fajnie wygląda. Waham się jeszcze, bo niezupełnie czuję że to to. Podoba mi sie góra. Ładnie wygląda obszyty dół. Jedyne co mi się w niej podoba to że dziwnie odstaje przy oddzieleniu dołu od góry, bo jest asymetrycznie oddzielona i w tym niższym miejscu nie układa mi się tak jak powinna. (Pewnie i tak nikt nie zrozumiał:P)

Spodobała mi się inna, ale niestety już od samego przymierzania odcinała się poniżej pasa, więc myślę że na weselu będzie jeszcze gorzej, bo tam się przecież siedzi itd.

No i standardowo jest bez ramiączek.

Co myślicie?

Załączone miniatury

  • sukienka_tyl.jpg
  • sukienka_przod.jpg


#2397 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 04 maja 2011 - 13:08

Mirabelka__22, piękna! ten tren... :mrgreen:
marzenie :->
jestem na TAK!

#2398 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 04 maja 2011 - 13:33

Hmm podoba mi się tren i góra- ale jakoś w całości niezupełnie- może dlatego, że nie jest czysto biała.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2399 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 04 maja 2011 - 13:35

Mirabelka__22, jest sliczna, przod mi sie bardzo podoba, zdobienia bardzo fajne, tyl jakos mi nie podpasowal, bo nie lubie trenu, ale ogolnie jest super
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2400 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 maja 2011 - 13:52

Torii1988, super :mrgreen: Podbudowałaś mnie.

89kasienka89, na 100% mnie też nie przekonuje, ale góra jest piękna i te zdobienia.... na zdjęciu to średnio widać.

666ilonka777, a ja właśnie muszę koniecznie mieć tren:) Ten jest nawet dla mnie za mały :-P





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych