Wymarzone suknie ślubne
#2381
Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:24
#2382
Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:34
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#2384
Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:33
Rzadko która suknia ślubna tak naprawdę mi się podoba, a na te księżniczkowe nie mogę już patrzeć, ale to zdjęcie chyba sobie wydrukuję na przyszłość
#2385
Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:42
Piekny tył
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#2387
Napisano 27 kwietnia 2011 - 20:45
z przodu też ok ale jednak dla mnie za prosta
#2388
Napisano 27 kwietnia 2011 - 21:15
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#2391
Napisano 29 kwietnia 2011 - 00:36
Ale po co? Bolerko kompletnie tu nie pasuje i szkoda zasłaniać ten piękny tyłNa plecy narzucić mozna jakieś bolerko
#2392
Napisano 29 kwietnia 2011 - 07:28
moze dla Moni chodziło o wejście do kościoła- bo bądź co bądź bez bolerka chyba jednak za goło jest.Bolerko kompletnie tu nie pasuje i szkoda zasłaniać ten piękny tył
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#2393
Napisano 29 kwietnia 2011 - 11:20
#2394
Napisano 29 kwietnia 2011 - 12:30
dokladnie, bo ten tył jest cudniasty.Ale po co
Choc przyznam ze ja jak kroliczek
tak wiec malenka suknia sliczna ale ...nie naj naj piekniejsza ( dla mnie )
#2395
Napisano 29 kwietnia 2011 - 16:10
no ale nia kazdy sam sie czuje komfortowa z golymi plecami w kosciele , niewazne co ludzie powiedza , tylko jak sie czlowiek sam czuje . Poza tym, w moim kosciele to by z zimna w takiej sukn,i zeby zgubic mozna , mam astray wysoki murowany , nieogrzewany kosciól. :->Moja koleżanka brała w tej sukni ślub i jakoś nikt jej nie zarzucił, że za goła jest w kościele
suknie jest sliczna , choc ja osobiscie wolałabym minimalnie mniejsze wciecie z przodu i troxhe mniej tych srebrnych ozdóbek
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2396
Napisano 04 maja 2011 - 12:59
Spodobała mi się inna, ale niestety już od samego przymierzania odcinała się poniżej pasa, więc myślę że na weselu będzie jeszcze gorzej, bo tam się przecież siedzi itd.
No i standardowo jest bez ramiączek.
Co myślicie?
#2397
Napisano 04 maja 2011 - 13:08
marzenie :->
jestem na TAK!
#2398
Napisano 04 maja 2011 - 13:33
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#2400
Napisano 04 maja 2011 - 13:52
89kasienka89, na 100% mnie też nie przekonuje, ale góra jest piękna i te zdobienia.... na zdjęciu to średnio widać.
666ilonka777, a ja właśnie muszę koniecznie mieć tren:) Ten jest nawet dla mnie za mały
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















