Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2301 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 08 marca 2011 - 17:20

magdaaaaa, jeszcze nie spotkalam sukni z odpinanym trenem zazywczaj podpina sie go pod suknie lub na, takie niby ozdobne upiecie (moim zdaniem tworzy kuper ;) )

dziewczyny powiem tak....

nigdy w zyciu nie powiedzialabym ze wybiore do slubu Princesse
i nigdy przenigdy nie bralam jej pod uwage,
ale kiedy raz zalozylam po prostu powiedzialam "wow"

wszystkie inne odpadly kiedy zobaczylam jak prezentuje sie na mnie princeska
ogolnie w mojej sukni bylo standardowo 6 warstw tiulu ale zmniejszylam je o polowe tak ze suknia nie bedzie wygladala na mnie jak beza i bede mogla sie w niej poruszac i swobodnie tanczyc czy siedziec

#2302 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 08 marca 2011 - 21:40

1 i 2 to moje typy, niestety nie dla mnie, bo jestem za niska i do tych sukni trzeba miec fajna figurke
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2303 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 09 marca 2011 - 10:19

nigdy w zyciu nie powiedzialabym ze wybiore do slubu Princesse
i nigdy przenigdy nie bralam jej pod uwage,
ale kiedy raz zalozylam po prostu powiedzialam "wow"


tak jest zawsze ;)
upatrzysz sobie suknie, ubierzesz i okazuje się, że ci w takim fasonie nie pasuje za to cudownie ci w całkiem innym ;)
ty będziesz bosko wyglądać w princessce :mrgreen: :mrgreen:

#2304 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 09 marca 2011 - 14:29

nigdy w zyciu nie powiedzialabym ze wybiore do slubu Princesse
i nigdy przenigdy nie bralam jej pod uwage,

Tak jak ja ;)
Nigdy nawet nie patrzyłam na nie a właśnie taką wybrałam bo najbardziej pasowała do mojej figury i w niej się czułam dobrze!

A kiedy nam ją pokarzesz?

[ Dodano: 2011-03-09, 14:30 ]
666ilonka777,
Jak jestem bardzo szczupła to można takie ubrać.
Nawet jak jest się niskim ;)

#2305 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 09 marca 2011 - 22:45

ty będziesz bosko wyglądać w princessce :mrgreen: :mrgreen:

:* dziekuje mam nadzieje ze nie zawiode oczekiwan ;D

A kiedy nam ją pokarzesz?

no wlasnie z tego wszystkiego ze takie bylysmy zauroczone tą sukienką to jako jedyna nie zostala na mnie sfotografowana :lol:
dopiero jak ja zdjelam to wszystkie sobie przypomnialysmy ze zdjecia nie mamy :lol:

obiecuje ze jak bede miala 1 przymiarke to zrobie zdjecie i pokaze mam nadzieje ze ladnie wyjdzie ;-)

#2306 ewa_86

ewa_86
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 12 marca 2011 - 10:13

a ja mam zamówioną taką z Julia Rosy :

Dołączona grafika

a mój J kupił sobie podobny garnitur jak na fotce z giacomo conti:

Dołączona grafika


:) już się nie mogę doczekać tego dnia :)))) teraz myślę nad kwiatami i dekoracją sali

#2307 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 12 marca 2011 - 10:39

ewa masz peześliczną suknię- delikatną, zwiewną- szczególnie mi się podoba góra i ta ozdóbka pod biustem :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2308 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 12 marca 2011 - 11:08

Olciiia, chyba 1 i 3 - sliczne sa.Szczegolnie 3.
ewa_86, ładna, skromna, choc nie w moim guście.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2309 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 12 marca 2011 - 11:31

ewa_86, piekna sukienka! Szczegolnie gora mi sie baaaardzo podoba! Uwielbiam takie zwiewne sukienki,ale niestety mi nie pasowaly :roll: Garnitur tez bardzo ladny kroj! Tylko czy on jest w takiego "swiacacego" materialu? Jesli tak, to nie lubie takich :lol:

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#2310 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 12 marca 2011 - 13:08

Ewa boska sukienka - skromna, zwiewna, delikatna - piękną ma górę i ta ozdoba pod biustem <ookk></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2311 ewa_86

ewa_86
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 12 marca 2011 - 13:19

dzięki wielkie dziewczyny :)) ja właśnie chciałam taką lekką zwiewną bo w princeskach było mi nieładnie, chociaż bardzo mi się podobają :) Teraz tylko jeszcze muszę zrzucić parę kg co by ładniej wyglądała :) A jeśli chodzi o garnitur to w rzeczywistości nie świeci się tak bardzo jak na zdjęciu :)

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2011-03-12, 14:39 ]
ale ponieważ to nie temat o garniturach, proszę o niekontynuowanie tego wątku tu ;-) tematu o garniturach mamy tu: facet-z-klasa-vt2106.htm

#2312 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 12 marca 2011 - 14:50

bardzo fajny dol sukienki jaki długi, fajnie wydłuza sylwetke ;-) gora nie bardzo bo jakos nisko osadzona.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2313 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 12 marca 2011 - 20:43

ewa_86, przepiękna ta sukienka. Uwielbiam takie "lekkie" a ciekawa góra sprawia że nie jest taka zwykła, prosta :D

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#2314 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 13 marca 2011 - 12:49

mialam Wam pokazac swoja, zamowiona i w czwartek mam 1 przymiarke
Dołączona grafika
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2315 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 marca 2011 - 12:52

troszke za bezowata , ale fajne jest to ze dol nie jest taki jednolity te kilka warstw tiulu na wierzchu mi sie bardzo podoba ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2316 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 13 marca 2011 - 13:02

666ilonka777, gora ladna, ale dol juz nie. Nie lubie takich bezowatych :roll:

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#2317 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 13 marca 2011 - 19:31

666ilonka777 całkiem całkiem :-) góra ładna, nie zwykła i nie przesadzona dodatkami, a dół ciekawy, tylko trochę ten tiul mi tam nie pasi ;-)

w czwartek mam 1 przymiarke

no to czekamy na fotki z przymiarki :-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2318 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 13 marca 2011 - 19:37

Mi się krój podoba. tylko zdjęcie na powiększeniu mało wyraźne, i nie widzę zdobienia w pasie dokładnie... Suknie będzie fajnie podkreślała talię, no i eksponowała co trzeba :lol:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#2319 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 13 marca 2011 - 19:42

666ilonka777, mnie nie podoba się w niej to, że jest tak duża i szeroka na dole. Nie gustuję w takich, ale myślę, że Tobie będzie ładnie :)

czekamy na fotki z przymiarki

;-)

#2320 ewa_86

ewa_86
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 13 marca 2011 - 20:40

no ja wlasnie wole takie lekkie i proste... takze taka "bezowata" to nie dla mnie





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych