Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2261 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 11:35

Kingusia, ja miałam tak samo i dlatego póki co zaniechałam poszukiwań...
wychodzę z założenia, że jak przyjdzie już odpowiedni czas to znajdę tę wymarzoną :-D

5 i 6 od dołu baaardzo mi się podobają... szczególnie szósta :mrgreen: :mrgreen:
coś w moim stylu... czegoś podobnego szukam ;-)
Dołączona grafika

#2262 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 13:22

Ostatnio ta mi się spodobała :)

Załączone miniatury

  • 1416067127_4.jpg

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2263 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 14:41

fajna , nie jest rzkoloszowana na dole, ma super gore , tzn nie musi sie trzymac na samym biuscie i nie sa to klasyczne ramiaczka. troszke sie na niej dzieje, ale bez przesady :)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2264 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 14:45

Kingusia,sliczna sukieneczka.Ładnie układa sie na biuście.I te ramiączka,miodzio.

#2265 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 14:47

Kingusia ładna, ale jak dla mnie troszkę za skromny dół, taki zbyt zwyczajny :-> za to góra dość ciekawa ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2266 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 15:59

Góra jest ciekawie zrobiona, choć ja uparcie twierdzę, że wolę bez ramiączek :P Z kolei dół nie przypomina mi już sukni ślubnej, tylko zwykłą suknię wieczorową. Zdecydowanie za skromnie.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2267 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 16:01

Mi własnie podobają się takie które nie są rozkloszowane.
I te ramiączka są super:)

Myślicie że do takiej można założyć bolerko? Będzie pasować?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2268 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 23 stycznia 2011 - 14:51

kingusia <lovam1></span> <lovam1></span> <lovam1></span> <lovam1></span> <lovam1></span>

piekna, prosta, elegancka bez tych sztucznych dodatkow ala barbie :-?
"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2269 ESMERALDA

ESMERALDA
  • Użytkownik
  • 549 postów

Napisano 23 stycznia 2011 - 14:57

Kingusia, Mi się nie podoba jest zbyt prosta nie ma w niej nic co by mnie w niej zachwyciło .

#2270 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 23 stycznia 2011 - 15:00

hmmm ....mi sie bardzo podoba
przynajmniej nie zrobi z siebie sztucznej barbie
"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2271 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 23 stycznia 2011 - 15:09

moim zdaniem jest az zbyt skromna... mozna znaleźć suknie skromne i dostojne a ta jest taka przeciętna :->
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2272 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 23 stycznia 2011 - 15:15

A mnie się podoba :) Nie lubię rozkloszowanych sukni, ta jest prosta, może faktycznie ciut zbyt skromna, ale mimo to jest bardzo ładna.

#2273 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 23 stycznia 2011 - 23:10

bylam dzis w koncu przymierzyc te suknie, ktora ostatnio pokazywam

niestety nie bedzie moja...

wszystko ladnie pieknie, ale w ktorym miejscu okazala sie za mala?, w tym co zwykle- moich MALYCH cycolkach, zawsze mam z nimi problem wszystko ladnie lezy a gdzie trzeba sie nie mieszcza, na zywo wygladala jeszcze ladniej ta suknia, zakochalam sie w niej i wcale nie byla zniszczona, naprawde warta uwagi

a tak odbiegajac od tej sukni to ogolnie byla to pierwsza ktora przymierzalam i powiem Wam, ze nie wiem jak ja dam rade caly dzien i cala noc wytrzymac, duzo tego materialu, dluga, goraco pod nia i scisnac trzeba zeby nic nie wyplynelo :mrgreen: ale wyglada sie tak pieknie ze nawet nie zwraca sie na to uwagi
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2274 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 24 stycznia 2011 - 10:21

666ilonka777, szkoda, bo suknia sliczna... Ale na pewno znajdziesz coś dla siebie :-)

a tak odbiegajac od tej sukni to ogolnie byla to pierwsza ktora przymierzalam i powiem Wam, ze nie wiem jak ja dam rade caly dzien i cala noc wytrzymac, duzo tego materialu, dluga, goraco pod nia i scisnac trzeba zeby nic nie wyplynelo ale wyglada sie tak pieknie ze nawet nie zwraca sie na to uwagi


na początku czujesz sie nieswojo, gorset mnie krępował, ale szybko w tym stresie o tym zapomnisz :-P Ja nabardziej bałam sie zeby nie nadepnąć na schodach bo wtedy poleciałabym bankowo... No i nie wiem czy bedziesz miala kolo u mnie bylo i tancząc zsuwało sie i je deptalam :-P A największa ulga to jak juz odwiązałam ten gorest i buty zdjęłam... Ale da sie wytrzymac ten jeden dzien w zyciu :-D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2275 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 26 stycznia 2011 - 08:48

bardzo ładna :-) choć nie jest powalająca i tak jak już dziewczyny napisały aż za skromna...
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2276 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 26 stycznia 2011 - 12:36

Wracając do mojego pytania :

Myślicie że do takiej można założyć bolerko? Będzie pasować?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2277 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 27 stycznia 2011 - 18:39

Myślicie że do takiej można założyć bolerko? Będzie pasować?

zapytaj osoby ktora bedzie szyla , albo bedziesz kupowac, jak nie bolerko to moze szal, albo taka jakby pelerynka.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2278 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 stycznia 2011 - 19:00

katti 1 2 3 i 5 to zdecydowanie to czego szukam i w czym czuje sie jak ksiezniczka :mrgreen:

kingusia dopoki nie przymierzylam zadnej sukni tez mi sie takie podobaly, ale mnie taki kroj w ogole nie ubiera
czuje sie tak normalnie w niej
dla mnie troche za lekkie takie sukienki sa i czegos brakuje mi jak patrze na siebie w takim fasonie <bezradny></span>

#2279 Agateczkaa

Agateczkaa
  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 04 marca 2011 - 15:44

Ja będę mieć taka:
Dołączona grafika

#2280 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 04 marca 2011 - 15:47

Agateczkaa, sliczna. Bardzo podoba mi sie w takich sukienkach ta ich lekkosc. Te zdobienie pod biustem tez ladne. A kiedy bierzecie slub? Teraz czy jak urodzisz?

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych