Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2201 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 18:26

Mi się jakoś szczególnie nie podoba, bo mam swoje inne typy. To sukienki a'la rzymianki, dobrze kojarzę?

Z tego względu, że mi się nie podoba w życiu bym tyle za nią nie zapłaciła. <bezradny></span>

Zależy jeszcze jaką kto ma figurę, na mnie zbyt korzystnie by nie wyglądała...

#2202 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 18:57

Kingusia, ladna, ale niezachwycajaca i nie w moim guscie, a juz na pewno nie za taka kase

a tak poza tym to czekalam na jakies wyprzedaze, a zadnych nie ma w tym roku w moim miescie <bezradny></span> w tamtym roku w kazdym salonie na przelomie roku byly <bezradny></span>
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2203 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 19:00

nie wszystkim musi się podobać

No pewnie, najważniejsze, żeby Tobie jako pannie młodej się podobała :)

i nie jest pożółkła tylko w kolorze ecru

Wiem wiem :-P Ale ten ecru jakoś mi nie podpasował <bezradny></span>
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2204 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 19:08

To sukienki a'la rzymianki, dobrze kojarzę?

Zależy jeszcze jaką kto ma figurę, na mnie zbyt korzystnie by nie wyglądała...


Z tego co ja wiem to to jest typ Józefinka :)

Nie mam figury wieszaka :P ale myśle że wyglądałabym dobrze ;)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2205 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 19:14

Kingusia, szczerze mówiąc jako koszula nocna sprawdziłabym się rewelacyjnie i pewnie by to była jedna z ładniejszych nocnych koszul, ale jako sukienka ślubna? Raczej nie. Te koronki na rękawach kompletnie mi się nie podobają. Mi to zawsze przypomina firanę :roll: Poza tym możliwe, że ta koronka własnie na sukni powoduje, że wygląda jak piżamka a nie jak suknia.

#2206 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 20:06

no chyba ze recznie haftowana koronka

zawsze można czymś zamienić <jezorek11></span>

Jeżeli chodzi o fason... całkowicie nie mój typ ;-) szczególnie szerokość dołu taka ni w 5 ni w 10... Rękawki może by i były ok, ale gdyby były z materiału ;-) koronka wygląda jakby była dosztukowywana <bezradny></span> .

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#2207 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 23:13

Nie uważam że wygląda ona jak koszula nocna ale ile osób tyle gustów :)

Mam jeszcze jeden typ

Załączone miniatury

  • 324.jpg

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2208 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 05 stycznia 2011 - 00:28

Ani ostatnia ani przedostatnia mnie nie zachwyciły <bezradny></span> nie są brzydkie, ale takie... mało kobiece bym rzekła :lol: ani nie podkreślają figury, ani nie są takie 'skromnie kuszące' :lol: nie przykuwają uwagi za bardzo i ja od zawsze jestem zwolenniczką sukni bez ramiączek :-P
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2209 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 05 stycznia 2011 - 01:04

Kingusia ta ze zdj z tej strony moze i najgorzej nie wyglada, ale czegos mi w niej brakuje cos mi w niej nie pasuje <bezradny></span>

Taka zbytnio zwiewna/rozwiewna :lol: Moze dla panny mlodej z brzuszkiem w sam raz by byla...
Bo to luzniejsze by maskowalo co nieco.

ja od zawsze jestem zwolenniczką sukni bez ramiączek


Nie kazdej kobiecie taka pasuje ;-) Pamietam panne mloda, ktora biust miala duuuuzy i ciagle jej to opadalo, ta sie poprawiala non stop, plus znieksztalcilo jej to piersi i wygladaly na strasznie obwisłe :-x
Nie wszystko kazdemu pasuje ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#2210 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 05 stycznia 2011 - 10:13

Noo, ta już nawet nawet... :-P Nie jest super ekstra, ja bym wywaliła ramiączka :P I dół lekko usztywniła :-D
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2211 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 05 stycznia 2011 - 10:28

Kingusia, pierwsza w ogóle nie przypadła mi do gustu. Za żołta, niepotrzebne koronki, nie podobały mi sie rękawki, była taka jakaś sztywna i ten dół nie był ani prosty, ani rozkloszowany - bez sensu.
Natomiast ta suknia jest u mnie na plus <ookk></span> Ma przynajmniej jakiś styl i fason. Może ja wybrałabym inną, ale na pewno ta jest o niebo lepsza d poprzedniej.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2212 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 05 stycznia 2011 - 12:12

Kingusia, ta suknia jeszcze piekniejsza, taka skromna, elegancka, no po prostu urocza :-) Gdybym miala jeszcze raz wziac slub to na pewno w takiej kiecy :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2213 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 05 stycznia 2011 - 16:12

Kingusia ta ostatnia mi się podoba <serduszka></span> jest skromna i delikatna a przy tym tak kobieco wygląda :-)typowo w moim guście ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2214 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 05 stycznia 2011 - 17:57

Dzięki za opinie dziewczyny :)

Jeszcze nie wiem którą wybiorę, może jakaś inna mnie jeszcze urzeknie :D

Musze się dowiedzieć ile by kosztowało uszycie takiej sukni
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2215 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 05 stycznia 2011 - 22:20

ta sukienka ma fajny krój , ale ta ozdoba na brzuchu nie moja bajka

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2216 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 09:49

Kingusia,ta pierwsza suknia jest śliczna.Prosta i niezwykle dziewczęca, wdzięcznie się prezentuje. ;-)

#2217 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 13:42

na stronie mojego miasta jest miejsce na ogloszenia i widze tam coraz wiecej ogloszen odnosnie sprzedazy sukni slubnej i sie tak nad tym zastanawiam, za nowa z dodatkami jak ogladalam te, ktore mi sie podobaja wydam najmniej 2500zl, co myslicie o uzywanej, w sumie jeszcze nie bylo ogloszenia w ktorym suknia by mi sie podobala tak na 100%, ale moze jeszcze cos sie trafi, np.wczoraj ukazalo sie ogloszenie z ta suknia, podoba mi sie, ale az tak bardzo nie zachwyca, bardzo podoba mi sie dol sukni, babeczka sprzedaje ja za 500zl z 2 parami butow, bolerkiem, bizuteria i rekawiczkami
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2218 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 13:48

Wiesz Ilonka, tak szczerze to nie jestem za kupowaniem nowych sukni ślubnych, za wypożyczaniem już owszem. Kupując suknię ślubną, nakładając ją raz, wydając przy tym parę tysięcy- dla mnie to bezsens. I tak podczas ślubu jest masa innych wydatków. Co do kupna używanej- czemu nie? ;-) Cena dużo niższa, także jest to okazja, i jak już pisałam- posłuży Ci ona tylko jeden jedyny raz.

Co do tej sukni wrzuconej przez Ciebie- jak dla mnie dół za bardzo strojny, za dużo na nim się dzieje :) Gorsecik ładny ma.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2219 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 13:51

666ilonka777, nie jest w moim stylu, ale jest ładna <ookk></span>
Tak jak pisze Kasia - ślub, to dużo wydatków, więc równie dobrze mozna kupić używaną suknię, jesli Ci się podoba jej krój i fason :D

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2220 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 15:20

jesli by sie trafila fajan uzywan to dlaczego by nie , jesli nie zniszczona . ta co wrzuciłas jest ciekawa , tylko wazne zeby dopasowanie do twojej figurkinie bylo za drogie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych