Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#1821 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 11:33

a co myślicie o tej? bo mam mieszane uczucia;/..
Dołączona grafika

Dołączona grafika
Już nie panna a żona :*

#1822 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 11:43

a mnie urzekła niesamowicie :)
lubię taki krój sukienek, że mają coś charakterystycznego na biuście i później są tak swobodnie puszczone :D
i jeszcze z tyłu te falbaneczki - no cudo :D
w takiej mogłabym pójść do swojego ślubu ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1823 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 11:44

z tyłu jest piękna :) z przodu jak dla ciężarnej ;)

#1824 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 11:48

Npo ja własnie się zastanawiam...bo mierzyłam już kilka modeli i własnie styl empire najbardziej mi pasuje:| no ale ta sukieneczka jest troche inna i przez to odważna:| musze to przemyśleć bo troche kosztuje a nie chce potem żałować :P
Już nie panna a żona :*

#1825 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 11:49

bo troche kosztuje

a można zapytać jak dużo? ;>
bo naprawdę bardzo mi się podoba :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1826 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 11:57

a można zapytać jak dużo?
bo naprawdę bardzo mi się podoba


6 970 zł :) także cena może być zawrotna ...no i dlatego wole się poważnie zastanowić aby być na 100 proc pewna :):) :D mam jeszcze inne typy o podobnym stylu empire:P
Już nie panna a żona :*

#1827 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 11:57

dziś oglądałam z mamą sukienki i wybrałyśmy parę które nam obu się podobały :)

Załączone miniatury

  • bd_500x640.jpg
  • babiloniabafe.jpg
  • t_9_49_196.jpg
  • t_287tf_625.jpg


#1828 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 12:02

Wszystkie sa piekne...

Wszystko zalezy od urody i figury panny młodej w której jej będzie idealnie :)
Już nie panna a żona :*

#1829 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 12:03

Torii1988, pierwsza jest cudna- dośc księżniczkowa a przy tym nie przesadzona ;-) W tej drugiej dół mi się nie podoba- falbanka falbankę falbanka pogania- nie lubię takich <bezradny></span> Trzecia jak dla mnie taka nijaka, a ostatnia sama kiedyś wrzucałam, więc siłą rzeczy musi mi sie podobac :mrgreen: lubię takie sukienki w greckim stylu :mrgreen:
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#1830 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 12:07

pierwsza jest cudna- dośc księżniczkowa a przy tym nie przesadzona

absolutnie się z tym zgadzam :) mimo, że wygląda jak dla królewny to zachowali zdrowy rozsądek przy jej szyciu :D podoba mi się przy biuście ;-)

3 też jest ładna, taka naturalna, zwiewna i skromna :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1831 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 12:19

Podobaja mi sie dwie ostatnie sukienki. Nr 3 i 4 bo sa najskromniejsze. Ja lubie suknie i do slubu chcialabym zalozyc wlasnie suknie takiego fasonu. 4 suknia podona mi sie przez to zdobienie pod biustem. Do zdobienie nadaje tej sukni pelnego uroku

201407101662.png


#1832 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 12:21

Torii1988, a mnie żadna nie urzekła jakoś.. <bezradny></span>
1 jest oki ale ten tren jest niepraktyczny na wesele
2 te falbanki sa okropne
3 i 4 za skromne moim zdaniem wole inny fason :-)

#1833 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 12:22

ten tren jest niepraktyczny na wesele

Wydaje mi się, że on jest odczepiany- do ślubu z trenem, na wesele bez ;-)
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#1834 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 12:24

Mi się podobają wszytskie z wyjątkiem 2. Nie widza mi sie te wszytskie falbanki na dole...
Pierwsza taka śliczna, bajeczna :P
3,4 takie skromne, ale piękne :mrgreen:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#1835 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 12:57

Ostatnia jest piękna.

#1836 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 13:30

Wydaje mi się, że on jest odczepiany- do ślubu z trenem, na wesele bez

tak jest w większości sukienek :)
albo tren sie odczepia albo zakłada na palec i to w tańcu nie przeszkadza :)
inaczej żadna panna by takiej sukienki nie kupiła :)

#1837 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 14:20

tak jest w większości sukienek :)
albo tren sie odczepia albo zakłada na palec i to w tańcu nie przeszkadza :)


oł to ja nie wiedziałam :oops:

#1838 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 18:55

depre sliczna ta sukienka , która wrzuciłas i bardzo orginalna. Z tyłu ten ogon i falbanka sa przesliczne, ja bym dodała ramiaczka albo cos bo miłabym wrazenie ze suknie sie zsunie , ale tak jest cudowna.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1839 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 20:05

ostatnia jest poprostu cudna... jak z bajki :)

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#1840 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 24 stycznia 2010 - 13:27

Torii1988,ostatna suknia jest cudna,mój typ.Bez zbędnych falban,delikatna.Bardzo podoba mi się. ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych