Wymarzone suknie ślubne
#1782
Napisano 17 stycznia 2010 - 17:34
eee tam, do komuni to są tylko długieBardziej mi wygląda jak sukienka do komuni niż na ślub
ale czemu nie krótka? Jeśli kobitka ma nogi zgrabne to czemu ma je chować pod kiecą
mnie sie podoba taka długość, niekoniecznie sama sukienka, bo przepieknej urodu nie jest, ale generalnie mogłabym w takiej iść i na cywilny (ale wtedy na pewno nie biała) i na kościelny (wtedy zresztą też nie biała
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#1783
Napisano 17 stycznia 2010 - 18:01
albo przed kolanko albo już faktycznie długa - wg mnie ta długość, którą pokazałaś na zdjęciu skraca nogi i nie wygląda się w niej korzystnie
i sama sukienka w sobie też mi się nie podoba
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#1784
Napisano 17 stycznia 2010 - 20:39
#1785
Napisano 18 stycznia 2010 - 09:06
albo po kostki albo krótka a tak to ten rozkloszowany dół sprawia że suknia wygląda jak za mała
#1786
Napisano 18 stycznia 2010 - 10:35
Ale na kościelny nie!
Na kościelny długa tradycyjna!
#1788
Napisano 18 stycznia 2010 - 16:57
reszta mi sie nie podoba
#1789
Napisano 18 stycznia 2010 - 17:01
#1790
Napisano 18 stycznia 2010 - 17:03
#1791
Napisano 18 stycznia 2010 - 17:06
#1792
Napisano 18 stycznia 2010 - 19:31
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1794
Napisano 18 stycznia 2010 - 20:18
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#1795
Napisano 18 stycznia 2010 - 20:58
choć 3 zdecydowanie bardziej - bo wygląda na wykonaną dokładniej, staranniej , porządniej
w trójeczce przepiękny jest ten czarny hafcik
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#1796
Napisano 18 stycznia 2010 - 23:09
#1798
Napisano 19 stycznia 2010 - 11:43
2 - również bardzo ładna, charakterystyczna i na pewno w przeciwieństwie do pierwszej wyróżniająca się, aczkolwiek wg mnie ma za długi dół, a wszystko co powyżej wstążki, wolałabym biel gładką, bez żadnych wzorów
3 - nieszczególnie mi się podoba, wydaje się być ciężka, za długa zdecydowanie.
4 - mimo że białej sukni bym nie musiała mieć, to czarna w ogóle odpada. Co jak co- na własny ślub wszystkie kolory, tylko nie czerń. Zarezerwowana jest na inne okazje (nie myślę tylko o pogrzebach)
#1800
Napisano 19 stycznia 2010 - 16:31
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych




















