Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#1781 Anka88

Anka88
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 16:15

Mnie się nie podoba, do ślubu zdecydowanie wolę długą sukienkę ;-)
Dołączona grafika

#1782 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 17:34

Bardziej mi wygląda jak sukienka do komuni niż na ślub

eee tam, do komuni to są tylko długie :-P :-P

ale czemu nie krótka? Jeśli kobitka ma nogi zgrabne to czemu ma je chować pod kiecą :?: :?:
mnie sie podoba taka długość, niekoniecznie sama sukienka, bo przepieknej urodu nie jest, ale generalnie mogłabym w takiej iść i na cywilny (ale wtedy na pewno nie biała) i na kościelny (wtedy zresztą też nie biała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#1783 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 18:01

jeśli chodzi o długość to wg mnie nie musowo mieć suknie do kostek :) choć tej długość mi się nie podoba bo jest taka ni w 5 ni w 10 :P
albo przed kolanko albo już faktycznie długa - wg mnie ta długość, którą pokazałaś na zdjęciu skraca nogi i nie wygląda się w niej korzystnie :)
i sama sukienka w sobie też mi się nie podoba :P

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1784 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 20:39

Magdaaaaa,sukienka ladna.Moim zdaniem bardziej odpowiednia na slub cywilny.Do kosciolka jednak wolalabym dluga suknie. ;-)

#1785 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 09:06

magdaaaaa, mi sie nie podoba, ta dłudość jest ni w 5 ni w 10 <bezradny></span>
albo po kostki albo krótka a tak to ten rozkloszowany dół sprawia że suknia wygląda jak za mała

#1786 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 10:35

Na cywilny ok, choć chciałabym długą prostą.
Ale na kościelny nie!
Na kościelny długa tradycyjna!

#1787 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 16:56

ja z moja słabościa do czarno-białych kiecek, znalazłam parę:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Załączone miniatury

  • dree.jpg

"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#1788 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 16:57

3 jest piękna :) wręcz idealna :) mogłabym taka założyć :mrgreen:
reszta mi sie nie podoba

#1789 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 17:01

A mi się podoba 2, ale jednak bardziej potraktowałabym ją jak suknię balową.

#1790 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 17:03

Ostatnia suknia to istne cudo .Bardzo delikatnie prezentuja sie ozdoby na niej.Podoba mi sie.Reszta nie robi na mnie az takiego duzego wrazenia. ;-)

#1791 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 17:06

trójeczka jest wytworna kobieca wyjątkowa, pozostałe nie zrobiły na mnie wrażenia :-)

#1792 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 19:31

trójeczka jest sliczna , przesliczna , super poprostu.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1793 ewelina090610

ewelina090610
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 19:39

Szczerze mówiąc na ślub nie założyłabym żadnej, zgadzam się z Jacqueline bardziej wyglądają na suknie balowe.
Dołączona grafika

#1794 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 20:18

3 świetna, bez ramiączek czyli +, świetnie dobrane czarne zdobienia :mrgreen:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#1795 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 20:58

dwójeczka i trójeczka bardzo mi się podobają :)
choć 3 zdecydowanie bardziej - bo wygląda na wykonaną dokładniej, staranniej , porządniej :) taka bardziej dopracowana w każdym calu mi się wydaje, natomiast dwójka trochę jak z jakiejś sieciówki <bezradny></span> ale może to wina zdjęcia
w trójeczce przepiękny jest ten czarny hafcik :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1796 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 23:09

Dwójka i Trójka przecudne są nawet mi ta czerń nie przeszkadza, mimo że ja tradycyjnie bym chciała w białej sukni ale te są piekne
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#1797 Anka88

Anka88
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 11:37

Mnie się podoba 3 :-D jest prześliczna :lol:
Dołączona grafika

#1798 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 11:43

1 - bardzo skromna, prosta suknia, czarne akcenty dodają jej uroku- bardzo mi się podoba, chociaż wiem, że sama takiej bym niestety nie mogła założyć <bezradny></span>
2 - również bardzo ładna, charakterystyczna i na pewno w przeciwieństwie do pierwszej wyróżniająca się, aczkolwiek wg mnie ma za długi dół, a wszystko co powyżej wstążki, wolałabym biel gładką, bez żadnych wzorów :)
3 - nieszczególnie mi się podoba, wydaje się być ciężka, za długa zdecydowanie.
4 - mimo że białej sukni bym nie musiała mieć, to czarna w ogóle odpada. Co jak co- na własny ślub wszystkie kolory, tylko nie czerń. Zarezerwowana jest na inne okazje (nie myślę tylko o pogrzebach)

#1799 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 14:55

nigdy w życiu w takiej kiecy na ślub, jakoś tak mi się to ze sobą kłóci, choc to chyba kwestia wpojonych tradycji. Panna młoda ma wyglądac radośnie, promiennie a ciemna tonacja jakoś mi nie pasuje...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1800 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 16:31

Jak juz cos to sukienka nr 3 :lol: ale ogolnie nie lubie do slubu koscielnego do bialej sukni jakis innych kolorow <bezradny></span> biala to biala.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych