druga jest srednia , bez rewelacji i dla mnie za odkryta góra ; a trzecia juz widziałam , jest ok.
Wymarzone suknie ślubne
#1761
Napisano 14 stycznia 2010 - 19:10
druga jest srednia , bez rewelacji i dla mnie za odkryta góra ; a trzecia juz widziałam , jest ok.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1762
Napisano 14 stycznia 2010 - 21:27
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#1763
Napisano 15 stycznia 2010 - 08:30
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#1764
Napisano 15 stycznia 2010 - 09:10
#1766
Napisano 16 stycznia 2010 - 12:23
#1767
Napisano 16 stycznia 2010 - 13:11
jest przepiękna ....cała w kryształkach i z bardzo długim trenem...
no ale po dłuższymz zastanowieniu musiałam z niej zrezygnować
Bo suknia ma 3 warstwy (podszewke...+ warstwe z atłasu czy innego śliskiego materiału+ koronka) przez co jest dosyć gruba o czego sie nie spodziewałam ciężka..
a ja mam ślub w sierpniu...więc moglabym się w niej ugotować
Szukam jakiej w stylu greckim
#1768
Napisano 16 stycznia 2010 - 13:16
Depre,Twoja suknia takze jest nie w moim typie,za duzo tej gipiury,czy koronki,nie wiem.Jakby miala tego troszke mniej bylaby fajniutka.
#1770
Napisano 16 stycznia 2010 - 14:22
też mi się ta suknia podobatrzecia sukienka wklejona przez ewelina090610 cudowna
depre, podoba mi się ta suknia bo wygląda jak dla księżniczki
ale za pewne to co napisałaś, że jest ciężka, dyskwalifikuje ją w znacznym stopniu
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#1771
Napisano 16 stycznia 2010 - 14:39
ale własnie takie bardziej zdobione są pewnie cięższe
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#1772
Napisano 16 stycznia 2010 - 18:16
depre jest sliczna , duzo kryształków ale jest i tak delikatna. Mnóstwo dziewczyn nosi w wakacje kilkuwarstowe sukienki i nie jest tak zle , ktos ci móiwł ze moze byc goraco czy sama to wywnioskowałas.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#1773
Napisano 17 stycznia 2010 - 08:35
Bardzo mi się podoba, ale wolałabym gdyby nie miała tego "ogona"
Moja sukienka nie będzie miała ogona, mnie nie podobają się sukienki z ogonami.
#1774
Napisano 17 stycznia 2010 - 15:04
depre mi się zupełnie nie podobają suknie z tak dużą ilością koronek
#1776
Napisano 17 stycznia 2010 - 15:31
#1777
Napisano 17 stycznia 2010 - 15:37
#1778
Napisano 17 stycznia 2010 - 15:47
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#1780
Napisano 17 stycznia 2010 - 15:53
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















