Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#1761 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 19:10

pierwsza ma bardzo fajny "ogon" :mrgreen:
druga jest srednia , bez rewelacji i dla mnie za odkryta góra ; a trzecia juz widziałam , jest ok.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1762 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 21:27

Trzecia wg jest sliczna ;-) ;-) Pozostale bez rewelacji
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#1763 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 08:30

żadna mnie nie powala, ani krojem ani niczym innym <bezradny></span> ta ostatnia jeszcze tak w miarę wygląda, ale nie jest to coś co mi się podoba <bezradny></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#1764 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 09:10

Ostatnia jest sliczna,delikatna,zwiewna poprostu piekna.Ladne ma zdobienia pod biustem. :-) Jesli mialabym teraz brac slub to tylko w takiej sukni.

#1765 Anka88

Anka88
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 01:08

Wszystkie sukienki są śliczne :-) ja miałam spory problem którą wybrać, aż przez przypadek znalazłam tą :-D

Załączone miniatury

  • Sukienka.jpg


#1766 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 12:23

Bardzo mi się podoba, ale wolałabym gdyby nie miała tego "ogona" <bezradny></span>

#1767 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 13:11

To była moja suknia na którą się już nastawiałam od dłuższego czasu:)

Dołączona grafika

jest przepiękna ....cała w kryształkach i z bardzo długim trenem...

no ale po dłuższymz zastanowieniu musiałam z niej zrezygnować:)

Bo suknia ma 3 warstwy (podszewke...+ warstwe z atłasu czy innego śliskiego materiału+ koronka) przez co jest dosyć gruba o czego sie nie spodziewałam ciężka..
a ja mam ślub w sierpniu...więc moglabym się w niej ugotować :(

Szukam jakiej w stylu greckim :)
Już nie panna a żona :*

#1768 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 13:16

Anka88,nie podoba mi sie ta suknia gdyz w przodzie ma te brzydka wstawke.Dol sukni,gdyby byl gladki byloby nawet znosnie,nie zachwyca mnie <bezradny></span> ;-)
Depre,Twoja suknia takze jest nie w moim typie,za duzo tej gipiury,czy koronki,nie wiem.Jakby miala tego troszke mniej bylaby fajniutka. ;-)

#1769 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 13:43

trzecia sukienka wklejona przez ewelina090610 cudowna... normalnie ideał jak dla mnie :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1770 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 14:22

trzecia sukienka wklejona przez ewelina090610 cudowna

też mi się ta suknia podoba :) ma ładne świecidełka pod biustem - który dodatkowo jest pięknie podkreślony :) ma ramiączka więc nie zsuwałaby się co chwilę :) na prawdę bardzo ładna :)

depre, podoba mi się ta suknia bo wygląda jak dla księżniczki ;-) śliczna ta koroneczka i kryształki :D
ale za pewne to co napisałaś, że jest ciężka, dyskwalifikuje ją w znacznym stopniu

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1771 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 14:39

depre, śliczna sukienka, koronka dodaje uroku,
ale własnie takie bardziej zdobione są pewnie cięższe <bezradny></span>
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#1772 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 18:16

anka88 nie podoba mi sie , za duze te wzory i jakis dziwny ma kształt <bezradny></span>
depre jest sliczna , duzo kryształków ale jest i tak delikatna. Mnóstwo dziewczyn nosi w wakacje kilkuwarstowe sukienki i nie jest tak zle , ktos ci móiwł ze moze byc goraco czy sama to wywnioskowałas. ???

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1773 Anka88

Anka88
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 08:35

Bardzo mi się podoba, ale wolałabym gdyby nie miała tego "ogona" <bezradny></span>


Moja sukienka nie będzie miała ogona, mnie nie podobają się sukienki z ogonami.

#1774 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 15:04

Anka88 sukienka taka raczej rzadko spotykana, ładna ale nie powala mnie na kolana.
depre mi się zupełnie nie podobają suknie z tak dużą ilością koronek <bezradny></span>
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#1775 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 15:25

a co myslicie o takiej sukience ??? ja jestem tradycjonalistka i wole do kostek.

Załączone miniatury

  • sssluuubkop.JPG

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1776 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 15:31

Ja też jestem tradycjonalistką i nie podoba mi się zupełnie ta sukienka ni w 5 ni w 10 ta długość <bezradny></span>
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#1777 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 15:37

Średnia. Bardziej mi wygląda jak sukienka do komuni niż na ślub :lol: :lol:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#1778 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 15:47

na ślub cywilny czemu nie ;-) sukienka skromna, delikatna, co innego jakby cycochy były na wierzchu lub długość ledwo zakrywająca tyłek ;-) a ta długość za kolanko, wydaje mi się bardzo odpowiednia, zwłaszcza na gorące dni :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#1779 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 15:51

mi sie podoba ale ja wolalabym dluga bardziej tradycyjna niz krotka tylko ze z biegiem lat moda sie zmienia jak widzimy :-D
Dołączona grafika

#1780 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 15:53

Dla mnie wogole sie nie podoba, jesli sukienka slubna, to tylko dluga. Zupelnie nie w moim guscie.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych