dziewczyny powiem tak....
nigdy w zyciu nie powiedzialabym ze wybiore do slubu Princesse
i nigdy przenigdy nie bralam jej pod uwage,
ale kiedy raz zalozylam po prostu powiedzialam "wow"
wszystkie inne odpadly kiedy zobaczylam jak prezentuje sie na mnie princeska
ogolnie w mojej sukni bylo standardowo 6 warstw tiulu ale zmniejszylam je o polowe tak ze suknia nie bedzie wygladala na mnie jak beza i bede mogla sie w niej poruszac i swobodnie tanczyc czy siedziec























