Wymarzone suknie ślubne
#2222
Napisano 06 stycznia 2011 - 16:56
#2223
Napisano 06 stycznia 2011 - 17:19
osobiście nie podoba mi się ta którą pokazałaś teraz, moim zdaniem za dużo się tam dzieje, a ja jestem zwolenniczką prostoty
Kingusia, bardzo podoba mi się ostatnio którą zamieściłaś, prosta zwiewna i ładna
#2224
Napisano 06 stycznia 2011 - 18:36
Troszkę za dużo się dzieje na tej co wrzuciłaś, bogaty dół i strojna góra to trochę za dużo, ale jak już pisałaś- może coś Cię bardziej zainteresuje, zaglądaj na te ogłoszenia regularnie i może akurat trafisz na coś co Cię zadowoli w 100%
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#2225
Napisano 07 stycznia 2011 - 09:12
Akurat ta wklejona nie podoba mi sie, góra jakaś taka dziwna, no nie w moim styu, ale na pewno znajdziesz tę wymarzona i to za niewielka cenę
#2226
#2228
Napisano 12 stycznia 2011 - 14:05
#2229
Napisano 12 stycznia 2011 - 14:13
Tylko, że ja już bym rękawiczek nie zakładała, żeby nie było za wielkiego przepychu
niby pierwsza propozycja dopiero, ale jak Ci się podoba i masz możliwość ją obejrzeć i przymierzyć to ja bym się nie oglądała na Twoim miejscu, nie musisz przecież kupować odrazujest w calkiem w moim guscie
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#2230
Napisano 12 stycznia 2011 - 14:14
Mi też się podobałaTwoja bardzo mi sie podoba, ale niestety za mala...
666ilonka777, mi też podoba się ta co wrzuciłaś. Ciekawe tylko jak prezentuje się teraz, tzn. czy koloru nie zmieniła itd.
#2232
Napisano 12 stycznia 2011 - 15:26
#2235
Napisano 12 stycznia 2011 - 17:50
Ja tez nie kupuje sukni slubnej szkoda tyle kasy mam zamiar wypożyczyć w salonie dziś sie pytałam w jednym biorą 8stów za wypożyczenie ze wszystkimi dodatkami
#2237
Napisano 12 stycznia 2011 - 20:27
Nie podoba mi się jedynie 'ogon'
mi tez, ale jak pisala ta osoba jest albo odpinany albo podpinany nioe pamietam dokladnie i tak bylby on tylko w kosciele, pozniej podpiety, niestety ta kobitka nie odpisala jeszcze na maila...
#2238
Napisano 13 stycznia 2011 - 00:07
A mogłabym wiedzieć za ile taka używana suknia jest?
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#2239
Napisano 13 stycznia 2011 - 10:00
A odnosnie kupowania sukienek uzywanych jestem jak najbardziej na TAK
Chocby na allegro, jest pelno ogloszen, wiele pieknych sukni i naprawde niedrogie
#2240
Napisano 13 stycznia 2011 - 14:17
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
























