Są skromne, ale także niezwykle eleganckie
Wymarzone suknie ślubne
#2182
Napisano 21 października 2010 - 20:11
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2183
Napisano 21 października 2010 - 22:39
2. Pani wyglada jak w halce do spania
Skrocic ja do kolan i ladna kiecka na przyjecie nawet
3. Wyglada jakby miala zaraz spac z biustu
4. Dzieki zakonczeniu sukni nie robi wrazenia jak suknia nr 2 czyli halki
5. Nieeee. Nie powala wogole
6. Ładna, ale troszke za bardzo przypomina beze zaraz po tym przepasaniu w pasie. Nie wiem czy dobrze wytlumaczylam o co mi chodzi
7. Pieknie wykonczony dol, koronka robi wrazenie :-> sliczna suknia.
8. Na slub cywilny moze byc, ale na koscielny mi sie nie widzi
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#2186
Napisano 14 listopada 2010 - 15:19
Wpłacona zaliczka i czeka na mnie do maja do przymiarki.
Miałam szyć ale znalazłam taką którą nie trzeba będzie prawie w ogóle przerabiać
Moja wymarzona wyśniona przepiękna.
Weszłam do salonu przymierzyłam jedna spodobała mi się i wróciłam z mamą do tego salonu żeby ją jeszcze raz przymierzyć.
A ekspedientka mi mówi że im dziś przywieźli w tym stylu co ta którą mierzyłam wcześniej tylko że inna góra troszkę.
Zobaczyłam ją i stwierdziłam "to jest suknia moich marzeń"
I jest już moja
#2187
Napisano 14 listopada 2010 - 15:25
Ale pierwsza i tak jest ładna, bo ma coś w sobie. Natomiast 2 odpada totalnie, bo nie cierpię takich "piórowych".
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#2188
Napisano 14 listopada 2010 - 20:43
w pierwszej góra całkiem całkiem
to pochwal się nam koniecznieJa już mam suknie
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#2189
Napisano 14 listopada 2010 - 20:49
koniecznie.'
WweronikaA napisał/a:
Ja już mam suknie
to pochwal się nam koniecznie
krowka ta pierwsza ma fajne rekawczki i tyle
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2191
Napisano 15 listopada 2010 - 13:48
krowka17, nie moj styl góra ładna dół jakoś nie zbyt
#2192
Napisano 20 listopada 2010 - 13:30
krówka - sukienki zupełnie nie w moim stylu - takie bezowato-księżniczkowate
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#2193
Napisano 20 listopada 2010 - 17:17
ona juz pokazała , ale nie w tym temacieWeronika szybciorem pokazuj nam suknię
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2195
Napisano 04 stycznia 2011 - 16:44
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2196
Napisano 04 stycznia 2011 - 16:58
Poza tym ta koronka sprawia, że sukienka wygląda na pożółkłą
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#2197
Napisano 04 stycznia 2011 - 17:03
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych























