Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2141 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 04 października 2010 - 13:27

Sajuri, trzecia i ostatnia mogą być, chociaż wolałabym tą trzecią <jezorek11></span> ma piękne złote aplikacje i jest ślicznie dopasowana :D Ostatnia ma ładną koronkową górę :)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2142 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 04 października 2010 - 13:39

Druga mogłaby fajnie wyglądać bo taka skromna, ale ostatnia najfajniejsza.
Nie jest skromna, ale też nie wygląda na przesadzoną. Zdecydowanie mój gust :mrgreen:
Przedostatnia dla mnie za bardzo udziwniona.

#2143 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 04 października 2010 - 14:51

trzecia i ostatnia mogą być, chociaż wolałabym tą trzecią

a ja ostatnia
:)
piekna jest

Przedostatnia dla mnie za bardzo udziwniona

z mojego wrzutu??
taka bezowata troszke ale ..tez ma swoj urok.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2144 ESMERALDA

ESMERALDA
  • Użytkownik
  • 549 postów

Napisano 05 października 2010 - 08:11

Sajuri , Mi się podoba tylko 2 jest taka delikatna i , skromna . :-)

#2145 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 05 października 2010 - 11:44

jak dla mnie ta 2 by nawet uszła...nie jest przesadzona podpięciami i innymi pierdołami
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2146 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 05 października 2010 - 17:38

ale ostatnia najfajniejsza.

dla mnie też, jest śliczna :mrgreen: ta koronka pięknie się prezentuje i ten tył... piękny. Ciekawe czy to się podpina/odpina później?

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#2147 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 05 października 2010 - 18:05

Ja wpadłam na takie :-D i mi się podobają :lol: jedne bardziej, a inne mniej.

[ Dodano: 2010-10-05, 19:06 ]
cd.

zdj. nr 7 jest do zdj nr 3 :lol: :-P

Załączone miniatury

  • 4 (34).jpg
  • 4 (46).jpg
  • 4 (54).jpg
  • 4 (75).jpg
  • 4 (76).jpg
  • 4 (52).jpg
  • 4 (6).jpg
  • 4 (5).jpg
  • 4 (4).jpg
  • 4.jpg
  • 4 (8).jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#2148 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 05 października 2010 - 18:06

Nie zachwyciły mnie- akurat dla mnie "to jeszcze nie to". Ale 2 mi się podoba, najbardziej zbliżona do tego, co mi się podoba.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2149 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 05 października 2010 - 20:28

Sukienka na fotce nr 5 najbardziej mi się podoba :mrgreen:
Bardzo seksowna, kobieca, a to wcięcie świetnie wygląda :lol: Różni się od innych a to na wielki plus :->
Pozostałe ładne ale bez szału :-P
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2150 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 05 października 2010 - 21:11

A mnie się ta bardzo podoba :)
Co o niej sądzicie?

Załączone miniatury

  • 324.jpg


#2151 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 06 października 2010 - 01:15

Kingusia śliczna sukienka :-) wygląda zwiewnie i delikatnie :-) mnie się podoba
katti 3 z wrzuconych przez Ciebie sukienek mi się podoba, tylko bym dół zamieniła na mniej rozłożysty ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2152 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 06 października 2010 - 07:49

Kingusia,piękna suknia,taka delikatna.Dół sukni bardzo zwiewny.Podoba mi się. ;-)

#2153 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 06 października 2010 - 08:35

katti, kazda poza 3 fajna. Ale najładniejsza ta na foto 4 i 5 .
Kingusia, skormna, delikatna ładna.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2154 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 06 października 2010 - 09:00

Kingusia bardzo ładna suknia. Tak jak napisaly dziewczyny. delikatna skromna. Lubie takie suknie :-D

201407101662.png


#2155 ESMERALDA

ESMERALDA
  • Użytkownik
  • 549 postów

Napisano 06 października 2010 - 11:04

katti, żadna z tych sukien mi się nie podoba . Kingusia, Na mnie ta suknia wrażenia nie robi , moim zdaniem jest skromna aż za bardzo .

#2156 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 06 października 2010 - 13:40

katti, 2 najbardziej mi ie podoba, lubie takie sukienki, ale czegos mi brakuje w dolnej czeci tej sukni
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2157 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 października 2010 - 23:00

Mam nadzieję że nie zlinczujecie mnie za link na każdym zdjęciu, ale wrzucam prosto ze stronki...

Te które w pewien sposób mi się spodobały. Wg mojego rankingu: 1, 3, 4, 2.

http://www.abcslubu....=556&Itemid=113

http://www.abcslubu....=347&Itemid=113

http://www.abcslubu....=346&Itemid=113

http://www.abcslubu....=420&Itemid=113

#2158 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 06 października 2010 - 23:08

Mirabelka__22, z Twoich propozycji podoba mi się 2,ale kolor wolałabym biały. Na reszcie sukien jak dla mnie za dużo tych falban (?) :-P szczególnie na 3....

#2159 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 07 października 2010 - 07:46

Mira, Najbardziej podoba mi się 2 i 4, tylko 2 mogła by być śnieżnobiała i chyba brakuje mi tam jakiegoś koronkowego elementu <hmm></span>
natomiast 4 jest śliczna dosyć skromna a jednocześnie bardzo elegancka ;-) gorsecik na wysokości brzucha mógłby być bardziej przyozdobiony ;-)
1 wogóle mi się nie podoba to koło na dole jest za sztywne i zbyt widoczne
a 3 jest taka średnia- ma śliczny gorset ale dół nie za bardzo mi przypadł do gustu.

#2160 ESMERALDA

ESMERALDA
  • Użytkownik
  • 549 postów

Napisano 07 października 2010 - 07:51

Mirabelka__22, Mi się podoba tylko 4 jest ładna skromna tylko że

gorsecik na wysokości brzucha mógłby być bardziej przyozdobiony







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych