Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[6.11.2008] Czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
284 odpowiedzi w tym temacie

#161 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:01

WweronikaA, współczuję <pocieszacz></span>

#162 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:03

była wojna jaka temperaturę ma mieć woda bo tomek lubi lodówe a ja wrzątek ....

oj to tak jak bym siebie widziała i swojego, u nas to samo


asia21_87, no co ty tak wcześnie ??

a ze niby co ze kapać, bo jak pojde wczesneij to jeszcze z wami posiedze
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#163 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:04

Donn, ze niedługo będziesz mu świat rozjaśniała ?? jeżeli już tego nie robisz :mrgreen: coś mi sie widzi że wpadłaś mu w oko i to na serio :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#164 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:04

szef to kolega ale pisze do mnie 'słonce' :roll: co mam o tym myśleć?

a ile ten szef ma lat, może tylko tak wiesz bo lubi

mój np nauczyciel z Technikum mowil do nas Kotuś :-/
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#165 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:04

Wróciłam z praktyk i dowiedziałam się ze auto potrąciło moją suczkę i nie żyje ;(

Bardzo mi przykro z tego powodu <pociesz2></span>


fajna babka moja mama zobaczyła twoj avek i myślała że na jakieś porno wchodzę ;-) heh

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#166 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:05

asia21_87, <wstydnis></span> a to biegiem biegiem i szybko wracaj :mrgreen: ja myślałam że ty sie do spania wybierasz <wstydnis></span> <wstydnis></span> ale gafa <wstydnis></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#167 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:05

WweronikaA smutne to :-( jej to straszne <pocieszacz></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#168 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:05

chyba sie do ciebie na uczelnie przeniosę ;-) :mrgreen:

zapraszam ale jak znam siebie tro cąly czas byśmy na zajechać plotkowały jak tak dobrze nam to idzie na babskim a nie słuchały i wcześnie by nam sie te studiowanie skończyło :-)

szef to kolega ale pisze do mnie 'słonce' :roll: co mam o tym myśleć?

jak na razie tylko mówi to nie ma czym sie stresować gorzej jak cos innego zacznie robić albo bedzie to uporczywe .... kolega tomka do wszystkich mówi misu kolorowy i do kobiet i do mężczyzn jak cos che takie ma powiedzenie :-)

#169 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:06

Donn, raczej powinnaś się cieszyć

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#170 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:06

pisze do mnie 'słonce' :roll: co mam o tym myśleć?

Nic innego jak wpadłaś mu w oko :P

WweronikaA, uuu <przytul></span> straszne...

#171 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:08

Karolina86

moja mama zobaczyła twoj avek i myślała że na jakieś porno wchodzę ;-) heh

o ty be o ty nie grzeczna takie brzydkie obrazki oglądasz ..... uspokój mamę że to jedne z cenzuralniejszych jakie znalazłam i raczej tych gorszych nie pokarze publicznie :-)

#172 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:08

tro cąly czas byśmy na zajechać plotkowały jak tak dobrze nam to idzie na babskim a nie słuchały i wcześnie by nam sie te studiowanie skończyło

jeżeli współstudiujący nie robili by problemów z udostępnianiem notatek ----> dałybyśmy rade :mrgreen: myślisz że jak moje zajęcia wyglądają :oops: baaardzo podobnie ... ploty ploty i jeszcze raz ploty a potem kto pożyczy notatki :oops: :oops: więc nic nowego by nie było :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#173 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:09

Helooo


No i po czwartku :-D
jutro juz piateczek,ostatni dzien w pracy,a pozniej jeszcze tylko tydzien na dwa etaty i luuuuzzzz :mrgreen:

internet mi w pracy odlaczyli i brak dostepu do babskiego mam w ciagu dnia :-/

Milego wieczorku <buzki></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#174 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:09

to jedne z cenzuralniejszych jakie znalazłam

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> ciekawe jak ta reszta wyglądała :oops:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#175 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:11

angik1683, hej :*

internet mi w pracy odlaczyli i brak dostepu do babskiego mam w ciagu dnia :-/

a dlaczego to <co></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#176 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:11

asia21_87, szef i jego placenie rachunkow na czas :roll:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#177 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:11

internet mi w pracy odlaczyli i brak dostepu do babskiego mam w ciagu dnia

nieładnie <nenene1></span> <hello></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#178 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:12

asia21_87, szef i jego placenie rachunkow na czas :roll:

aha
bo juz pomyslałam ze na złośc Tobie zrobił ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#179 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:13

ano nieladnie ;-)

a wiecie,ze dzis mijaja dwa miesiace od naszego slubu :mrgreen:

[ Dodano: 2008-11-06, 20:14 ]

bo juz pomyslałam ze na złośc Tobie zrobił

nie,az tak mu za skore jeszcze nie zaszlam :->
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#180 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:14

a wiecie,ze dzis mijaja dwa miesiace od naszego slubu :mrgreen:

ale tan czas szybko leci
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych