[6.11.2008] Czwartek
#161
Napisano 06 listopada 2008 - 21:01
#163
Napisano 06 listopada 2008 - 21:04
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#165
Napisano 06 listopada 2008 - 21:04
Bardzo mi przykro z tego powoduWróciłam z praktyk i dowiedziałam się ze auto potrąciło moją suczkę i nie żyje
fajna babka moja mama zobaczyła twoj avek i myślała że na jakieś porno wchodzę
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#166
Napisano 06 listopada 2008 - 21:05
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#167
Napisano 06 listopada 2008 - 21:05
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#168
Napisano 06 listopada 2008 - 21:05
zapraszam ale jak znam siebie tro cąly czas byśmy na zajechać plotkowały jak tak dobrze nam to idzie na babskim a nie słuchały i wcześnie by nam sie te studiowanie skończyłochyba sie do ciebie na uczelnie przeniosę
![]()
jak na razie tylko mówi to nie ma czym sie stresować gorzej jak cos innego zacznie robić albo bedzie to uporczywe .... kolega tomka do wszystkich mówi misu kolorowy i do kobiet i do mężczyzn jak cos che takie ma powiedzenieszef to kolega ale pisze do mnie 'słonce'
co mam o tym myśleć?
#169
Napisano 06 listopada 2008 - 21:06
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#170
Napisano 06 listopada 2008 - 21:06
Nic innego jak wpadłaś mu w okopisze do mnie 'słonce'
co mam o tym myśleć?
WweronikaA, uuu
#171
Napisano 06 listopada 2008 - 21:08
o ty be o ty nie grzeczna takie brzydkie obrazki oglądasz ..... uspokój mamę że to jedne z cenzuralniejszych jakie znalazłam i raczej tych gorszych nie pokarze publiczniemoja mama zobaczyła twoj avek i myślała że na jakieś porno wchodzę
heh
#172
Napisano 06 listopada 2008 - 21:08
jeżeli współstudiujący nie robili by problemów z udostępnianiem notatek ----> dałybyśmy radetro cąly czas byśmy na zajechać plotkowały jak tak dobrze nam to idzie na babskim a nie słuchały i wcześnie by nam sie te studiowanie skończyło
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#174
Napisano 06 listopada 2008 - 21:09
to jedne z cenzuralniejszych jakie znalazłam
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#177
Napisano 06 listopada 2008 - 21:11
nieładnieinternet mi w pracy odlaczyli i brak dostepu do babskiego mam w ciagu dnia
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












