Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[6.11.2008] Czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
284 odpowiedzi w tym temacie

#181 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:16

dzis mijaja dwa miesiace od naszego slubu

<slonik1></span> szybko zleciało ... no i przynajmniej 1 000 000 razy tyle czasu razem życzę <flow1></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#182 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:16

angik1683, a jeszcze niedawno 6.09 - shock...
Brzydki szefuncio, brzydki :P

#183 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:17

a u mnie juz cztery miesiące bedzie za 6 dni :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#184 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:17

no i przynajmniej 1 000 000 razy tyle czasu razem życzę

ooo troszke za dlugo jak dla mnie,nie znioslabym go przez tyle lat ;-)
dzieki :*

[ Dodano: 2008-11-06, 20:18 ]

a u mnie juz cztery miesiące bedzie za 6 dni

o prosze,leci ten czas leci :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#185 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:18

ciekawe kiedy ja będę odliczać czas po ślubie <hmm></span> i czy to kiedykolwiek nastąpi <jezorek11></span>

[ Dodano: 2008-11-06, 21:20 ]
angik1683, a zastanawiałam sie nad dodaniem jeszcze kilku zer :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#186 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:20

nie(d)oceniona, a chcesz zeby nastapilo?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#187 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:20

i czy to kiedykolwiek nastąpi

oj nastapi nastąpi


asia21_87 napisał/a:
a u mnie juz cztery miesiące bedzie za 6 dni
o prosze,leci ten czas leci :mrgreen:

zapierdziela jak szalony
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#188 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:22

a chcesz zeby nastapilo?

a to zależy od wielu czynników ... :mrgreen:

zapierdziela jak szalony

<umieraam></span>

oj nastapi nastąpi

nie wiem czy cieszyć sie z tego czy raczej obawiać :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#189 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:23

asia21_87 napisał/a:
oj nastapi nastąpi
nie wiem czy cieszyć sie z tego czy raczej obawiać :roll:

he he,a to roznie bywa :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#190 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:24

asia21_87 napisał/a:
zapierdziela jak szalony
<umieraam></span>

co prawda kurcze, dzis wlasnie z kierowniczka rozmawialam na ten temat ze niedłu sie nie obejrzymy a juz bedziemy sie na sylwestrze bawic
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#191 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:25

angik1683, wszytki ego naj naj naj lepszego duzo dużo miłość :-) <flow1></span>

#192 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:25

Wie co, ja to po moich szkrabach widzę jak czas upływa i to mnie przeraża, bo im bardziej one są starsze tym ja też :-/

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#193 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:26

ze niedłu sie nie obejrzymy a juz bedziemy sie na sylwestrze bawic

no bo taka prawda,
tutaj na poczcie juz znaczki swiateczne,w sklepach choinki...niedosc ze ten czas tak szybko leci, to coniektorzy jeszce to wszystko przyspieszaja <bezradny></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#194 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:26

he he,a to roznie bywa

jak i w życiu :) w sumie ostatnio sie zastanawiałam do czego właściwie ewentualny ślub mi potrzebny ... stwierdziłam że do niczego, przynajmniej chwilowo :D może kiedyś zmienie zdanie na ten temat <bezradny></span> póki co cenie samodzielność samowystarczalność i całkowitą niezależność ponad życie :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#195 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:27

z małymi przerwami odpisuje..

tak się porobiło, że jednemu kierownikowi w oko wpadłam a ten kolega co otwieram firme z nim to słonce mówi.. jakby na to nie patrzeć to szef mój przyszły jest młodszy odemnie :-D a ten kierownik przed 30-stka

<zakrecona></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#196 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:27

to coniektorzy jeszce to wszystko przyspieszaja <bezradny></span>

tak wlasnie to wszystko przez ludzi
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#197 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:28

niedłu sie nie obejrzymy a juz bedziemy sie na sylwestrze bawic

no a ja pamietam jak sie zaczynał 2000 rok ... nie wiem co z czasem zrobiłam <bezradny></span> a chwile temu to już było ... chyba go po prostu zmarnowałam w innym przypadku pamietałabym przynajmniej najważniejsze czy tam najciekawsze momenty

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#198 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:28

póki co cenie samodzielność samowystarczalność i całkowitą niezależność ponad życie :mrgreen:

czasem za tym tesknie ;-)

fajna babka, dla was rowniez wszystkiego naj,najlepszego :*
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#199 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:28

Witam sie wieczorowo <buzki></span>
Ciezki jakis byl ten czwartek.... w pracy pod koniec zasypialam na siedzaco :-/ chodze jakas struta :-/ ale jutro impra to sie obudze :mrgreen: <zatancz3></span> <impreezka></span> heheh

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#200 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:30

Witam sie wieczorowo <buzki></span>

Cześć kochana :* Nietylko ty miałaś dziś ciężki dzień ;) Ale jutro masz imprę, a ja wypad do baru <jupi></span> :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych