dzis mijaja dwa miesiace od naszego slubu
[6.11.2008] Czwartek
#181
Napisano 06 listopada 2008 - 21:16
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#182
Napisano 06 listopada 2008 - 21:16
Brzydki szefuncio, brzydki
#184
Napisano 06 listopada 2008 - 21:17
ooo troszke za dlugo jak dla mnie,nie znioslabym go przez tyle latno i przynajmniej 1 000 000 razy tyle czasu razem życzę
dzieki
[ Dodano: 2008-11-06, 20:18 ]
o prosze,leci ten czas lecia u mnie juz cztery miesiące bedzie za 6 dni
#185
Napisano 06 listopada 2008 - 21:18
[ Dodano: 2008-11-06, 21:20 ]
angik1683, a zastanawiałam sie nad dodaniem jeszcze kilku zer
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#188
Napisano 06 listopada 2008 - 21:22
a to zależy od wielu czynników ...a chcesz zeby nastapilo?
zapierdziela jak szalony
nie wiem czy cieszyć sie z tego czy raczej obawiaćoj nastapi nastąpi
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#191
Napisano 06 listopada 2008 - 21:25
#192
Napisano 06 listopada 2008 - 21:25
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#193
Napisano 06 listopada 2008 - 21:26
no bo taka prawda,ze niedłu sie nie obejrzymy a juz bedziemy sie na sylwestrze bawic
tutaj na poczcie juz znaczki swiateczne,w sklepach choinki...niedosc ze ten czas tak szybko leci, to coniektorzy jeszce to wszystko przyspieszaja
#194
Napisano 06 listopada 2008 - 21:26
jak i w życiuhe he,a to roznie bywa
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#195
Napisano 06 listopada 2008 - 21:27
tak się porobiło, że jednemu kierownikowi w oko wpadłam a ten kolega co otwieram firme z nim to słonce mówi.. jakby na to nie patrzeć to szef mój przyszły jest młodszy odemnie
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#197
Napisano 06 listopada 2008 - 21:28
no a ja pamietam jak sie zaczynał 2000 rok ... nie wiem co z czasem zrobiłamniedłu sie nie obejrzymy a juz bedziemy sie na sylwestrze bawic
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#199
Napisano 06 listopada 2008 - 21:28
Ciezki jakis byl ten czwartek.... w pracy pod koniec zasypialam na siedzaco
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#200
Napisano 06 listopada 2008 - 21:30
Cześć kochanaWitam sie wieczorowo
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












