Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[6.11.2008] Czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
284 odpowiedzi w tym temacie

#141 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:46

Lece. <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> moje czarowniczki.


Papu czarowniczko nasza :D :*

#142 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:47

Elodi, narazie noga zdretwiala i nie moge sie ruszyc...

#143 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:48

Mirabelka__22, zaczarowałam ją, abyś jednak tak szybko nie uciekała :D <littledevil></span>

#144 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:48

Mirabelka__22, no pa pa :* trzymaj sie

a ja zaraz lece sie kąpać
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#145 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:49

a ja zaraz lece sie kąpać

to dołączę :P bez podtekstów tutaj żadnych, zwyczajna kąpiel, myju myju, pachnidełka i spływam :P

PS wisisz mi coś za wróżbę :mrgreen:

#146 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:50

narazie noga zdretwiala i nie moge sie ruszyc...

to znak że masz sie nigdzie nie ruszać <umieraam></span>

właśnie odkryłam że przytaszczyłam do pokoju już 3 kubki <wow></span> i 2 talerzyki ... czy wy też tak wynosicie zawartość szafek kuchennych <co></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#147 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:50

zawartość szafek kuchennych <co></span>

... i do tego nie tylko puste talerze, ale i zapełnione po brzegi :P

#148 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:51

Mirabelka__22, pappapapa

nie(d)oceniona, no powiem tak ja mam tylko 5 h bo jestem na uzupełniających tych samych co mam licencjat i przedmioty sie powtarzają a wiec mi niektórzy mili profesorowie przepisali .... a cłay tydzień mam wolnego bo w poniedziałek ja ustawowo wolne (nie wiem czemu ale są) we wtorek mam 11 listopada środę mam dziekańskie a w czwartek poprosiliśmy czy mogło by nas nie byc na ćwiczeniach bo wszytych nas zwolnili (i tak u każdego profesora po kolie że inni nasz pościli juz i został nam tylko ok) i profesor sie zgodziła a w piątek u mnie na uczelni raczej nie ma zdjęć bo przychodzą zaoczni :-)
żyć nie umierać ale za to mam tyle nauki że koszmar :-)

#149 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:51

PS wisisz mi coś za wróżbę :mrgreen:

ok spoko, umyje Ci plecki :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#150 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:53

ok spoko, umyje Ci plecki :)

a no dobrze, bardzo uczulona na plecki jestem :P Więc gąbeczka, trochę drapania, miły bananowy (tak jakoś) aromat i jechana :D Aż się rozmarzyłam, a mi się nie chce kąpać :P

#151 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:54

rzytaszczyłam do pokoju już 3 kubki <wow></span> i 2 talerzyki ... czy wy też tak wynosicie zawartość szafek kuchennych <co></span>

ja raczej wynoszę raz dziennie od siebie ale tomke ma nature chomika jakby nie to że wynoszę za niego to zaraz w łóżko juz by mi jakieś miseczki stały po później sie wyniesie teraz gra uczy sie albo leży i nic nie robi :-) i tego go chyba nie oduczę :-)

#152 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:54

Aż się rozmarzyłam

pomarzyć dobra sprawa :)

ale mi sie wlasnie marzy taka długaśna kąpiel w pianie po uszy i świeczuszki zapachowe naokoło <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#153 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:56

asia21_87, mi też się marzy, chociaz ja z reguły długo nie siedzę w wannie :P Czasami się zmuszam na ten relaks, ale głównie to szybka kąpiel i w piżamkę, nie wiem czemu tak ;)

#154 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:57

Elodi, ja tez wlasnie myju , myju i do łóżeczka :roll: ehhhhh
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#155 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:57

Wróciłam z praktyk i dowiedziałam się ze auto potrąciło moją suczkę i nie żyje ;(

#156 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:57

... i do tego nie tylko puste talerze, ale i zapełnione po brzegi

taaa wynosze pełne znajduję puste ... gdyby sie tak nad tym głębiej zastanowić <hmm></span>

fajna babka, chciałam sięfochnąć ale nie znalazłam sie w emotkach <wstydnis></span> tez tak chce... u mnie zajecia od srody sie zaczynają z powrotam normalne i ani mowy o zadnych przenoszeniach czy odwoływaniach :/ i jeszcze zaliczenie połówkowe w czwartek ... chyba sie do ciebie na uczelnie przeniosę ;-) :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#157 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:59

dowiedziałam się ze auto potrąciło moją suczkę i nie żyje ;(

o jezu to straszne wiem co czujesz ,przytul>

u mnie dokładnie jutro bedzie rok jak nie zyje moja pierwsza sunia Nela sie wabiła, była śliczna, ale teraz Tigrunia mi zastepuje ją :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#158 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:00

WweronikaA, <pocieszacz></span>

asia21_87, no co ty tak wcześnie ??

taka długaśna kąpiel w pianie po uszy i świeczuszki zapachowe naokoło

narobisz ochoty tylko ... a u mnie kolejka do łazienki zakręca 2 razy więc trzeba raz dwa i uciekać :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#159 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:00

ale mi sie wlasnie marzy taka długaśna kąpiel w pianie po uszy i świeczuszki zapachowe naokoło <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span>

marznie .... chciałam taka zrobić wczoraj z tomkiem myślę sobie będzie miło a skończyło sie na szybkim prysznicu bo zimno było tak z łazience że nawet jak szłam się załatwić to myślałam że do muszli przymarznę ale oczywiście była wojna jaka temperaturę ma mieć woda bo tomek lubi lodówe a ja wrzątek ....

#160 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:01

ale jedziecie z tymi postami :-P

ja właśnie rozmawiam z przyszłym szefem na gg..
i nasza firma rusza za 3 miesiące :roll: nie wiem może coś poszukam w miedzy czasie dorywczego.. :roll:
szef to kolega ale pisze do mnie 'słonce' :roll: co mam o tym myśleć?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych