Lece.
![]()
![]()
![]()
![]()
moje czarowniczki.
Papu czarowniczko nasza
Napisano 06 listopada 2008 - 20:46
Lece.
![]()
![]()
![]()
![]()
moje czarowniczki.
Napisano 06 listopada 2008 - 20:47
Napisano 06 listopada 2008 - 20:48
Napisano 06 listopada 2008 - 20:49
to dołączęa ja zaraz lece sie kąpać
Napisano 06 listopada 2008 - 20:50
to znak że masz sie nigdzie nie ruszaćnarazie noga zdretwiala i nie moge sie ruszyc...
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 06 listopada 2008 - 20:50
... i do tego nie tylko puste talerze, ale i zapełnione po brzegizawartość szafek kuchennych
Napisano 06 listopada 2008 - 20:51
Napisano 06 listopada 2008 - 20:53
a no dobrze, bardzo uczulona na plecki jestemok spoko, umyje Ci plecki
Napisano 06 listopada 2008 - 20:54
ja raczej wynoszę raz dziennie od siebie ale tomke ma nature chomika jakby nie to że wynoszę za niego to zaraz w łóżko juz by mi jakieś miseczki stały po później sie wyniesie teraz gra uczy sie albo leży i nic nie robirzytaszczyłam do pokoju już 3 kubki
i 2 talerzyki ... czy wy też tak wynosicie zawartość szafek kuchennych
Napisano 06 listopada 2008 - 20:56
Napisano 06 listopada 2008 - 20:57
Napisano 06 listopada 2008 - 20:57
taaa wynosze pełne znajduję puste ... gdyby sie tak nad tym głębiej zastanowić... i do tego nie tylko puste talerze, ale i zapełnione po brzegi
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 06 listopada 2008 - 21:00
narobisz ochoty tylko ... a u mnie kolejka do łazienki zakręca 2 razy więc trzeba raz dwa i uciekaćtaka długaśna kąpiel w pianie po uszy i świeczuszki zapachowe naokoło
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 06 listopada 2008 - 21:00
marznie .... chciałam taka zrobić wczoraj z tomkiem myślę sobie będzie miło a skończyło sie na szybkim prysznicu bo zimno było tak z łazience że nawet jak szłam się załatwić to myślałam że do muszli przymarznę ale oczywiście była wojna jaka temperaturę ma mieć woda bo tomek lubi lodówe a ja wrzątek ....ale mi sie wlasnie marzy taka długaśna kąpiel w pianie po uszy i świeczuszki zapachowe naokoło
![]()
![]()
Napisano 06 listopada 2008 - 21:01
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych