Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[6.11.2008] Czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
284 odpowiedzi w tym temacie

#101 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:59

Mirabelka__22, wiesz co najlepiej jak usłyszysz cos od niego to policz do trzech przemyśl, zobaczysz to pomaga i nie bedziesz tak wybuchać
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#102 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:01

Mirabelka__22, nie smuć sie postaraj sie wyłączyć tego dołka a nie tylko jeszcze piosenkami sie w niego wkręcasz ...... bo to do niczego cie nie powadzi jedynie do siwych włosów na głowie i nerwicy oraz depresji

#103 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:02

Mirabelka__22, Asia ma rację, nie ma sensu wybuchać, zanim w ogóle pomyślisz, dlaczego w ogóle to zrobiłaś. Odetchnił i przemyśl, czy to faktycznie było warte kłótni, a jeżeli tak, to nie rzucaj się od razu, tylko mu wyjaśnij spokojnie, że to co powiedział nie było miłe i Cię uraziło. Ja też bardzo impulsywnie reagowałam i szybko się "obrażałam", ale to się zmienia, zmienia się moje podejście, czasami nawet człowiek nie wie, że palnął coś głupiego, a wtedy wystarczy się upomnieć, a nie drzeć i wyzywać od razu.

#104 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:02

asia21_87, nigdy tak nie robie. Od razu wybuch i obrywa.

fajna babka, nie smuce sie. Nie przez to. Chwila i przechodza emocje.

[ Dodano: 2008-11-06, 20:03 ]
Elodi, nie umiem myslec zanim cos zrobie :-/

#105 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:06

Mirabelka__22, ojojoj nie można tak ... zmień muzykę i nastawienie ...

nie umiem myslec zanim cos zrobie

najwyższy czas is enauczyć ... uwierz mi często sięto przydaje w życiu

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#106 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:06

nie umiem myslec zanim cos zrobie :-/

No bo jesteś choleryczką, ale Ty to nabyłaś, więc równie dobrze możesz się tego pozbyć. Jak P. powie coś nieciekawego, to pomyśl w tym momencie o radzie jaką dostałaś, uspokój się i dopiero potem rozmawiaj. Choleryczność jest strasznie męcząca, bierz to pod uwagę, bo inni też tego mogą nie wytrzymać.

#107 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:09

ja też jestem taka ze wybucham nie pomysle,
łatwo komuś tłumaczyć,
jak sie jest taką samą.......

ale przepraszam potem, bo przeciesz wszytsko nie potrzebnie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#108 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:09

No bo jesteś choleryczką

Przeczytalas czy zauwazylas? ;-)
Jak to nabylam? No nie znosze sprzeciwu...
Nie(d)oceniona ONA odstresowuje. Mam teraz @ i te tabsy zaczelam wiec pewnie szczegolnie mi hormony dzialaja na nastroj.. <bezradny></span>

Bede grzeczna.. :oops:

#109 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:12

Bede grzeczna.. :oops:

no mam nadzieje :-) a teraz już koniec smutków i zmień temat :-) zaproponuj cos :-)

#110 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:13

ONA odstresowuje

mnie też <wstydnis></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#111 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:16

Przeczytalas czy zauwazylas? ;-)

Nie zauważyłam, a przeczytałam ;) Póki co nie zdarzyło Ci się na mnie nakrzyczeć, hehe :P

Jak to nabylam?

Sądzę, że być może doświadczyłaś w domu czy w ogóle w towarzystwie pewnych sytuacji, które Cię strasznie denerwowały, chciałaś przekazać swoje zdanie, a nie mogłaś i z czasem to narastało w Tobie, aż w końcu pewne zachowania wyjęte z kilku lat wstecz są tak dla Ciebie irytujące, że nie możesz wytrzymać i reagujesz wybuchowo. Ja miałam ogólnie niewiele do powiedzenia będąc dzieckiem, mamuśka często na mnie sie wydzierała o byle pierdy i tłumiłam w sobie złość. Teraz każdy przejaw jej niezadowolenia mnie denerwuje na tyle, ze reaguje wybuchowo... Choć staram się panować.

[ Dodano: 2008-11-06, 20:17 ]

Mam teraz @ i te tabsy zaczelam wiec pewnie szczegolnie mi hormony dzialaja na nastroj.. <bezradny></span>

A hormony potęgują złość :P

#112 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:17

Elodi, siostra na psycholoszke możesz iść, czy w necie wyczytałaś :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#113 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:19

czy w necie wyczytałaś :mrgreen:

Nie, moje spostrzeżenia :P

siostra na psycholoszke możesz iść

uwielbiam filozofować, wiesz? :P Czasami łączy się to z prawdą, czasami nie, hehe :P

#114 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:20

Elodi, lubie rzadzic i gdy jest cos tak jak ja chce.. Wiem ze to glupie. <bezradny></span>
Ale np jestem najstarsza i ja kierowalam rodzenstwem. Teraz tez tak probuje.

W domu jestem traktowana nadal jak dziecko..i tak sie tam czuje.

Choc mam kumpele ktora ciagle pyta jak utrzymuje tak dobrego faceta i jak go znalazlam.. <bezradny></span>

fajna babka, hmm.. a o czym chcesz gadac? :-D

[ Dodano: 2008-11-06, 20:21 ]
asia21_87, <co></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

#115 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:20

uwielbiam filozofować, wiesz? :P

no wlasnie widze

a co możesz o mnie napisać dłuższego, po filozofuj na mój temat :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#116 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:22

a co możesz o mnie napisać dłuższego, po filozofuj na mój temat :)


Jesteś fajna :D Nie no, szczerze mówiąc wolałabym poznać jakiś problem, coś co Cię trapi i najzwyczajniej Ci doradzić, bo takie filozofowanie na temat osoby jest trudne - nie za wiele wiem :P

#117 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:22

Mirabelka__22, a mi sie wydaje że po prostu taki masz charakter ... wiele na niego nie poradzisz, ale można sie nauczyć panowaćnad niektórymi zachowaniami

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#118 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:24

Mirabelka__22, rządzenie, a choleryczność to dwie inne sprawy. Możesz być dominatorką w związku, może iść wszystko po Twojej myśli, ale to nie oznacza, że jeśli nie idzie, musisz od razu robić awantury. Dominacja nie polega na tym, że wszystko co nie po twojej myśli idzie, musi być złe, itd. Będąc dominatorką idzie wszystko załatwić delikatnie, jednak na twoją korzyść ;)

#119 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:24

Elodi, ok, spoko
chciałam Cie sprawdzić <milicja></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#120 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:24

można sie nauczyć panowaćnad niektórymi zachowaniami

Cały czas jej to mówimy ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych