Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[6.11.2008] Czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
284 odpowiedzi w tym temacie

#61 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 18:38

podpowiadaj gdzie będą Oty robić

nie żartuj - teraz ja się wezmę za OT.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#62 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 18:42

hehe żartownisia :-D <zakrecona></span>

myśle, że nie bedzie tak źle z tymi OT'ami :-P

to musze mniej na gg siedziec a bardziej spoglądać na BS teraz :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#63 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 18:53

Witam wieczorowa pora, przed chwila wrocilam do domu i jem obiadek dopiero, a wlasciwie to obiado-kolacje :-P . Wrocilam wlasnie z depilacji woskiem :mrgreen: , troche boli :mrgreen: , ale co tam :-P

Niestety zabralam znowu prace do domu, ale coz, jak trzeba to trzeba <bezradny></span>
Dołączona grafika

#64 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 18:58

witam wszystkich .... jakie my macie tempo pisania ... znowu mam tyle nie przeczytanych postów ale nie narzekam lepsze to niż by cisza była ....

co u mnie jestem już w domciu tomek został na mieszkaniu i jakoś mi się tęskni <bzyklov></span> wczoraj mieliśmy rocznice (taka umowną ale zawsze) coś dostałam różyczkę wino i kupon na lotka na dziś bo mu zabroniłam coś kupować drogiego bo szczerze to sama nic nie miałam bo nie zdarzyłam załatwić puzzli dostanie je dopiero po czasie :-) miły wieczorek miałam :oops: bardzo miły :-) zdjęcie różyczki pokazuje bo powiedziałam że sie pochwale no i trochę mojego lakieru do paznokci ale na to nie zwracajcie uwagi :-)

[ Dodano: 2008-11-06, 19:02 ]
Kita, witam .... na ile ci taka depilacja starczy ? bo jak na długo to może sam bym sie wybrała mam dojść juz latania z maszynka po pachach itp

Załączone miniatury

  • SDC10681 - Kopia.JPG


#65 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:05

fajna babka, ja mam 8 grudnia 4 latka juz :mrgreen:

Gratuluje kfiata..slodki.

#66 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:06

fajna babka 1 rok 1 dzień teraz zobaczyłam :-)

gratuluje gorąco tej rocznicy :mrgreen:
i kolejnych latech wsółnie razem spędzonych <kwiatek2></span> <kwiatek2></span> <kwiatek2></span> <kwiatek2></span> <kwiatek2></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#67 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:06

Oj...muszę mojego przeszkolić bo coś dawno żadnego kwiatka nie dostałam... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#68 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:13

fajna babka, gratulacje rocznicy :D

Kahela, ano teraz mi sie rozjaśniło ;P troche straciłam orientację na chwilę :oops:

Kita, co to za zwyczaje z pracą do domu wracać ?? jak to tak praca ma zostać w pracy ... w domu czas na odpoczynek :D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#69 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:13

Kahela, ojc szkoda to masz ode mnie kwiatka <rozyczka></span> nie smutaj sie


dzikuję bardzo mam nadzieje ze nadal bedzie tak dobrze jak jest :-)

#70 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:13

A mnie moj zasmucil.. :-(
Nie chce juz tego weekendu..cieszylam sie z dni razem, a widac to bez sensu. Chyba jak caly ten zwiazek.. <cryyy></span> <cryyy></span> <cryyy></span> <cryyy></span> <cryyy></span>

#71 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:14

Mirabelka__22, co sie stało ?

#72 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:15

Witam ponowie, niemogła brata z kompa zgonić ale się udało :mrgreen:
Donn, dobra decyzją z tym nr tel <jupi></span> <ookk></span>
Kahela, jeśli mogę wiedzieć to czemu zmieniłaś rangę?
fajna babka, śliczna róża :-D gratuluję rocznicy oby kolejne również były piękne :-D
Kita, droga jest taka "przyjemność"?

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#73 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:16

fajna babka, cieszylam sie ze oboje mamy dlugi weekend..ze az cale 4 dni razem. Wczoraj sie poklocilismy.. A on mi wlasnie pisze ze nie wie co bedziemy robili cale 4 dni. Skoro nie ma jak ze mna czasu spedzac to niech sobie daruje ten przyjazd.
Ten zwiazek to jakas piepr.. farsa.

#74 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:17

Mirabelka__22, hej baby co się stało??? <pociesz2></span>

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#75 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:17

Kahela, jeśli mogę wiedzieć to czemu zmieniłaś rangę?

a bo wolę być szaraczkiem zwykłym...tak po prostu... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#76 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:18

fajna babka, ja rowniez gratuluje rocznicy, zycze mnostwo milosci i samych szczesliwych chwil razem spedzonych <bzyklov></span>

na ile ci taka depilacja starczy ? bo jak na długo to może sam bym sie wybrała mam dojść juz latania z maszynka po pachach itp

no ja poszlam dzis pierwszy raz na woskowanie :oops: , ja do tej pory wszystko robilam maszynka i juz mialam tego dosyc, wiec poszlam, dzis robilam nogi, tzn lydki z kolanami, bo babka stwierdzila ze na udach mi juz nie chwyci, bo nie mam tam prawie w ogole wloskow, no i bikini, tam bolalo dosc mocno :oops: , kobieta powidziala, ze mam przyjsc za ok. miesiac, ale to zalezy jakie kto ma wlosy, jednym szybciej odrastaja innym wolniej. Zobacze jak bedzie u mnie :-P
Dołączona grafika

#77 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:18

Mirabelka__22, kochana, jak Wy się strasznie motacie, szarpiecie...może naprawdę kilka dni odpoczynku coś by dało..? <bezradny></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#78 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:18

Kahela, aha w tym kolorze też ci dobrze ;-) heh

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#79 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:20

Nie wiem czy to po zlosci powiedzial, czy ze tak pomyslal czy ze nie chce tylu dni ze mna..
Ale zasmucilo mnie to bardzo. On sie mota. Bo mu nie zalezy widac. Tyle. Niewazne. Ide sie wybeczyc.

#80 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 19:20

a bo wolę być szaraczkiem zwykłym...tak po prostu...

skoro wolisz :mrgreen: trzeba sie bedzie przyzwyczaićdo nowego kolorku twojego :mrgreen:

Mirabelka__22, <pocieszacz></span> w dupsko mu przylać za taki tekst ... już sie nie kłóćcie ... szkoda życia :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych