nie żartuj - teraz ja się wezmę za OT....podpowiadaj gdzie będą Oty robić
[6.11.2008] Czwartek
#61
Napisano 06 listopada 2008 - 18:38
#62
Napisano 06 listopada 2008 - 18:42
myśle, że nie bedzie tak źle z tymi OT'ami
to musze mniej na gg siedziec a bardziej spoglądać na BS teraz
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#64
Napisano 06 listopada 2008 - 18:58
co u mnie jestem już w domciu tomek został na mieszkaniu i jakoś mi się tęskni
[ Dodano: 2008-11-06, 19:02 ]
Kita, witam .... na ile ci taka depilacja starczy ? bo jak na długo to może sam bym sie wybrała mam dojść juz latania z maszynka po pachach itp
#65
Napisano 06 listopada 2008 - 19:05
Gratuluje kfiata..slodki.
#66
Napisano 06 listopada 2008 - 19:06
gratuluje gorąco tej rocznicy
i kolejnych latech wsółnie razem spędzonych
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#67
Napisano 06 listopada 2008 - 19:06
#68
Napisano 06 listopada 2008 - 19:13
Kahela, ano teraz mi sie rozjaśniło
Kita, co to za zwyczaje z pracą do domu wracać ?? jak to tak praca ma zostać w pracy ... w domu czas na odpoczynek
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#69
Napisano 06 listopada 2008 - 19:13
dzikuję bardzo mam nadzieje ze nadal bedzie tak dobrze jak jest
#70
Napisano 06 listopada 2008 - 19:13
Nie chce juz tego weekendu..cieszylam sie z dni razem, a widac to bez sensu. Chyba jak caly ten zwiazek..
#71
Napisano 06 listopada 2008 - 19:14
#72
Napisano 06 listopada 2008 - 19:15
Donn, dobra decyzją z tym nr tel
Kahela, jeśli mogę wiedzieć to czemu zmieniłaś rangę?
fajna babka, śliczna róża
Kita, droga jest taka "przyjemność"?
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#73
Napisano 06 listopada 2008 - 19:16
Ten zwiazek to jakas piepr.. farsa.
#74
Napisano 06 listopada 2008 - 19:17
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#75
Napisano 06 listopada 2008 - 19:17
a bo wolę być szaraczkiem zwykłym...tak po prostu...Kahela, jeśli mogę wiedzieć to czemu zmieniłaś rangę?
#76
Napisano 06 listopada 2008 - 19:18
no ja poszlam dzis pierwszy raz na woskowaniena ile ci taka depilacja starczy ? bo jak na długo to może sam bym sie wybrała mam dojść juz latania z maszynka po pachach itp
#77
Napisano 06 listopada 2008 - 19:18
#78
Napisano 06 listopada 2008 - 19:18
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#79
Napisano 06 listopada 2008 - 19:20
Ale zasmucilo mnie to bardzo. On sie mota. Bo mu nie zalezy widac. Tyle. Niewazne. Ide sie wybeczyc.
#80
Napisano 06 listopada 2008 - 19:20
skoro wolisza bo wolę być szaraczkiem zwykłym...tak po prostu...
Mirabelka__22,
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









