Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[6.11.2008] Czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
284 odpowiedzi w tym temacie

#21 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 09:11

ja wyprysznicowana już :mrgreen: jakiśdzisiaj dzień beznadziejny :roll: szaro, buro, nie ma słoneczka ... przynajmniej mgła sie podniosła :->

no i na zajęcia trzeba bedzie gonić i znowu cały dzień na uczelni :roll:

pewnie oberwe po uszach, bo nie byłam jeszcze u koordynatorki... a od dzisiaj do środy jej nie ma :-| w sumie nie moja wina że ostatnio nie mam jak do niej przyjść ... jak nie w trasie to na zajęciach a jak nie to to ganiam i załattwiam inne rzeczy... mam cichą nadziejęże mi nie wyskocząz wyjazdem w ten weekend bo chciałabym sie wreszcie wyspać :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#22 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 09:14

dzien dobry :-D

u mnie nie jest dzis tak zle wczoraj byl fajny wieczorek
a dzis nie mam w sumie tak duzo pracy
teraz czekam az pranko sie wypierze i musze je powiesic
zjem sniadanko i do pracy
a jutro jedziemy do Polski :-D

#23 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 09:26

heya :-D spadam zaraz do pracy,dzisiaj długi dzień sie zapowiada,buzia :-D
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#24 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 09:31

haj ho kogo nie widział ja dzisiaj

teraz mam troszke pracy ale jak sie wyrobie to zajrze do was :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#25 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 09:41

Witam ponownie, juz mi przechodzi marudzenie, ale tak sobie myslalam, ze tak rzadko zdarza mi sie marudzenie, wiec dzisiaj moge to robic. Ale jaem wlasnie sniadanko, weic humor mi sie poprawil, robota jakos idzie wiec nie jest zle :-) . Jedyne co mnie meczy, to te piekace oczy :-(
Dołączona grafika

#26 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 09:42

Witam ponownie, juz mi przechodzi marudzenie

a wiesz ze mi tez przechodzi chyba kawa zadziałała

uciekam po sniadanko
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#27 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 09:47

a wiesz ze mi tez przechodzi

to dobrze <ookk></span> , szkoda na to czasu :-)
Dołączona grafika

#28 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 09:51

!@#$%^&* @#$%^&*!@#$%^

uwielbiam cośtakiego ... dzwoni człowiek, umawia się na godzinę ... po czym słyszy ... "nie wiem o której będę" ... normalnie mnie trafia ... chyba trzeb sie bedzie do tego przyzwyczaić :/ <angryred></span> <angryred></span> <angryred></span> no i trzeba bedzie liczyć na to że jutro sie jakośda rady umówić :-? nie znosze nie trawie :evil: pfff

ale nie ma tego złego ... przynajmniej posiedze dłużej z wami :D

kogo nie widział ja dzisiaj

kogo ???

juz mi przechodzi marudzenie, ale tak sobie myslalam, ze tak rzadko zdarza mi sie marudzenie, wiec dzisiaj moge to robic

:mrgreen: :mrgreen:

zrobiłyście mi ochote na śniadanko :) i dobrze :) idę pomyślećnad zawartością lodówki :lol:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#29 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 09:51

szkoda na to czasu :-)

pewnie ze tak

pocieszam sie tez myslą ze jutro juz piąteczek
aha i musze sie szefa zapytać co z tym poniedziałkiem :roll:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#30 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 09:55

asia21_87, ja tez sie pocieszam, ze tydzien pracy juz sie konczy, ale w poniedzialek na 99% ide do pracy :-/
Dołączona grafika

#31 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 09:56

asia21_87, a co z poniedzialkiem?

#32 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 09:59

asia21_87, a co z poniedzialkiem?

a bo wiesz 11 święto a 10 to poniedziałek i mogli by wolne zrobic tak bym miała długi weekend
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#33 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 10:00

aha no tak ;-) ciekawe czy da sie namowic :P

#34 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 10:01

asia21_87, a to nie masz wolnego?
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#35 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 10:21

asia21_87, a to nie masz wolnego?

nie wiem wlasnie
szefa nie ma
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#36 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 10:26

asia21_87, bedziesz miala wolne :-D czuje to ;-)
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#37 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 10:27

asia21_87, bedziesz miala wolne :-D czuje to ;-)

h he he to sie okaże
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#38 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 10:29

musiałam wstac o 6 to okropne ale trzeba sie bedzie powoli przyzwyczajać.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#39 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 10:37

juz mi troche lepiej, spac sie odechcialo, tylko, ze nuuuudy straszne, juz nie wiem co robic w tym necie :-/
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#40 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 10:48

a co to za dzień marudzenia <nenene1></span>

forumki coś na ząb słodkiego i pomyśleć o czymś miłym i już bedzie weselej :-)

życze miłego i wesołego dnia 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych