no i na zajęcia trzeba bedzie gonić i znowu cały dzień na uczelni
pewnie oberwe po uszach, bo nie byłam jeszcze u koordynatorki... a od dzisiaj do środy jej nie ma
Napisano 06 listopada 2008 - 09:11
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 06 listopada 2008 - 09:14
Napisano 06 listopada 2008 - 09:26
Napisano 06 listopada 2008 - 09:41
Napisano 06 listopada 2008 - 09:51
kogokogo nie widział ja dzisiaj
juz mi przechodzi marudzenie, ale tak sobie myslalam, ze tak rzadko zdarza mi sie marudzenie, wiec dzisiaj moge to robic
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 06 listopada 2008 - 09:56
Napisano 06 listopada 2008 - 10:00
Napisano 06 listopada 2008 - 10:29
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 06 listopada 2008 - 10:48
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych