Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[6.11.2008] Czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
284 odpowiedzi w tym temacie

#121 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:24

Mirabelka__22, zaproponuj coś ...
bo ja na razie sie ircuje na moje gg ... zawiesza mi komp tak że gubią mi sie wszystkie ikonki .... mu śże sobie tlena zainstalować ale ciągle zapominam albo juz z kimś gadam i lupio mi mówić sory ja zniknę na chwiel bo instaluje tlena .... bo wyjdzie że podchodzę do tego jak do nie wiem jak ciężkiego zajęcia :-)

#122 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:26

chciałam Cie sprawdzić <milicja></span>

Hehe, innym razem :P Póki co żeś nie podpadła mi jakimś zachowaniem, które skomentować mogę, generalnie przesiadując na forum nie pokazujesz, że coś nie tak, jesteś z reguły chyba optymistką, a jak nie, to ja przeważnie na forum widze Cię zadowoloną, ale co ja więcej moge powiedzieć :P

#123 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:29

Elodi, wiem wiem ... i dołączam siędo tłumu skandujących :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#124 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:30

To jest charakter.. Poprzednim facetem rzadzilam. A ten sie nie daje. Choc nawet nie chodzi o to ze chce. Ale czasami jak cos powie to tak smutno jakos.. :-/

#125 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:30

esteś z reguły chyba optymistką, a jak nie, to ja przeważnie na forum widze Cię zadowoloną,

tak tak wlasnie jestem, chyba ze naprawde coś mnie z równowagi wyprowadzi
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#126 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:31

fajna babka, szkoda, bo ja znam sie troszke na kompach. Pomoglabym :mrgreen:

[ Dodano: 2008-11-06, 20:35 ]
Ide laski zrobic cos pozytecznego bo znowu na BS przesiedze :mrgreen:

#127 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:36

Mirabelka__22, moim zdaniem nie urodziłaś się z cholerycznością czy innymi cechami charakteru, tylko z wiekiem je wyrobiłaś, więc sądzę, że pozbyć również się możesz ;) Oczywiscie tych złych.

asia21_87, zastanowiłam się nad osobą twą i doszłam do wniosku, że jesteś osobą szczerą, mającą swoje własne zdanie i nie boisz się go głośno wygłaszać, nawet jeśli kogoś mogłoby to trochę zaboleć. Z reguły jesteś zdystansowana na nowe znajomości, z czasem przekonujesz się czy osoby są czegoś warte czy tez nie, ale kiedy znajomość okazuje się być na dobrej drodze, to potrafisz pomóc doradzić w potrzebnie, potrafisz wysłuchać i nie gadać zbędnie a sypać konkretami. Raczej jesteś wrażliwa, pełna ciepła ;) Chyba jak każdy nie lubisz krętacta i natręcta :P I kochasz swojego piesia :D

#128 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:38

Elodi, eh... To ty jednak filozofko psycholozka :mrgreen:

<kujonek2></span> <kujonek2></span> <kujonek2></span>

#129 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:38

Elodi, a co Ty dziś za wróżkę robisz, czy za psychologa..? :-P
Trzeba sie Ciebie bać..?
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#130 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:39

To ty jednak filozofko psycholozka :mrgreen:


Kwi, kwi <świnka> :P Ale niekoniecznie mądrze gadam :P

Kahela, wiesz co? z reguły taka jestem, ale nie zawsze mam ochotę praktykować :P Nie musisz się mnie bać, czarownicą nie jestem <littledevil></span>

#131 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:39

Elodi, cała prawda prawda o mnie, kurcze ale fajnie tak o sobie przeczytac, aż miło na serduchu :*
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#132 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:40

czarownicą nie jestem

ale ja jestem.... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#133 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:41

Elodi, cała prawda prawda o mnie, kurcze ale fajnie tak o sobie przeczytac, aż miło na serduchu :*


:* :* :* Dla siostry wszystko :D W końcu od czegoś jestem tą "Dobrą duszą", nie? :D

#134 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:41

szkoda, bo ja znam sie troszke na kompach. Pomoglabym :mrgreen:

mojemu kompowi juz nic nie pomoże nie ma szans :-) ale bez niego była bym jak bez ręki :-)

wiece co kocham moje studia a raczej moja uczelnie nie dojść że mam tygodniowo 5 h zajęć (ale to juz moja zasługa) to jeszcze w przyszłym tygodniu nie mam ich w ogóle szkoda tylko że nie będę z tomusiem ale cos wymyślimy może przyjadę i będę grzać łóżeczko cały tydzień :-) :-)

#135 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:41

fajna babka, pozazdrościć, załatw mi też wolne :P

[ Dodano: 2008-11-06, 20:42 ]
Kahela, zatem ja się mam Ciebie bać? :D

#136 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:43

mam tygodniowo 5 h zajęć



w przyszłym tygodniu nie mam ich w ogóle

<wow></span> <wow></span>

przyznaj sie jak to zrobiłaś ... bo ja na moją uczelnie sposobu znaleźć nie mogę <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#137 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:43

Elodi, przyjaciół nie ma sie co bać :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#138 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:44

Elodi, spooooooko.................wiedźm z jednej paczki nie ruszam :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#139 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:45

Kahela, jak mi miło, jak mi miło :D Kahela's witches będziemy :P
asia21_87, wiedźma zawsze ma w sobie coś z wiedźmy :P

#140 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 20:45

Uszy bola od muzyki :-D

Lece. <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> moje czarowniczki.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych