bo ja na razie sie ircuje na moje gg ... zawiesza mi komp tak że gubią mi sie wszystkie ikonki .... mu śże sobie tlena zainstalować ale ciągle zapominam albo juz z kimś gadam i lupio mi mówić sory ja zniknę na chwiel bo instaluje tlena .... bo wyjdzie że podchodzę do tego jak do nie wiem jak ciężkiego zajęcia
[6.11.2008] Czwartek
#121
Napisano 06 listopada 2008 - 20:24
bo ja na razie sie ircuje na moje gg ... zawiesza mi komp tak że gubią mi sie wszystkie ikonki .... mu śże sobie tlena zainstalować ale ciągle zapominam albo juz z kimś gadam i lupio mi mówić sory ja zniknę na chwiel bo instaluje tlena .... bo wyjdzie że podchodzę do tego jak do nie wiem jak ciężkiego zajęcia
#122
Napisano 06 listopada 2008 - 20:26
Hehe, innym razemchciałam Cie sprawdzić
#123
Napisano 06 listopada 2008 - 20:29
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#124
Napisano 06 listopada 2008 - 20:30
#126
Napisano 06 listopada 2008 - 20:31
[ Dodano: 2008-11-06, 20:35 ]
Ide laski zrobic cos pozytecznego bo znowu na BS przesiedze
#127
Napisano 06 listopada 2008 - 20:36
asia21_87, zastanowiłam się nad osobą twą i doszłam do wniosku, że jesteś osobą szczerą, mającą swoje własne zdanie i nie boisz się go głośno wygłaszać, nawet jeśli kogoś mogłoby to trochę zaboleć. Z reguły jesteś zdystansowana na nowe znajomości, z czasem przekonujesz się czy osoby są czegoś warte czy tez nie, ale kiedy znajomość okazuje się być na dobrej drodze, to potrafisz pomóc doradzić w potrzebnie, potrafisz wysłuchać i nie gadać zbędnie a sypać konkretami. Raczej jesteś wrażliwa, pełna ciepła
#128
Napisano 06 listopada 2008 - 20:38
#129
Napisano 06 listopada 2008 - 20:38
Trzeba sie Ciebie bać..?
#130
Napisano 06 listopada 2008 - 20:39
To ty jednak filozofko psycholozka
Kwi, kwi <świnka>
Kahela, wiesz co? z reguły taka jestem, ale nie zawsze mam ochotę praktykować
#132
Napisano 06 listopada 2008 - 20:40
ale ja jestem....czarownicą nie jestem
#133
Napisano 06 listopada 2008 - 20:41
Elodi, cała prawda prawda o mnie, kurcze ale fajnie tak o sobie przeczytac, aż miło na serduchu
#134
Napisano 06 listopada 2008 - 20:41
mojemu kompowi juz nic nie pomoże nie ma szansszkoda, bo ja znam sie troszke na kompach. Pomoglabym
wiece co kocham moje studia a raczej moja uczelnie nie dojść że mam tygodniowo 5 h zajęć (ale to juz moja zasługa) to jeszcze w przyszłym tygodniu nie mam ich w ogóle szkoda tylko że nie będę z tomusiem ale cos wymyślimy może przyjadę i będę grzać łóżeczko cały tydzień
#135
Napisano 06 listopada 2008 - 20:41
[ Dodano: 2008-11-06, 20:42 ]
Kahela, zatem ja się mam Ciebie bać?
#136
Napisano 06 listopada 2008 - 20:43
mam tygodniowo 5 h zajęć
w przyszłym tygodniu nie mam ich w ogóle
przyznaj sie jak to zrobiłaś ... bo ja na moją uczelnie sposobu znaleźć nie mogę
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#138
Napisano 06 listopada 2008 - 20:44
#139
Napisano 06 listopada 2008 - 20:45
asia21_87, wiedźma zawsze ma w sobie coś z wiedźmy
#140
Napisano 06 listopada 2008 - 20:45
Lece.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










