ja też nie noszenie noszę kiecek
o czyli nie jestem samapodziałało
Napisano 06 listopada 2008 - 21:59
ja też nie noszenie noszę kiecek
o czyli nie jestem samapodziałało
Napisano 06 listopada 2008 - 22:03
włąsciwie konkretnego powodu nie mam... po prostu źle sie w nich czujędlaczego ? masz jakiś powód?
no proszę ... i ten raz wystarczył ?? jeżeli tak to może rozważe taką opcjęale w zeszłym tygodniu jakoś tak wyszło, że ubrałam..
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 06 listopada 2008 - 22:09
Napisano 06 listopada 2008 - 22:12
czyli takie paskisame krótkie mini tak krótkie że niektórzy sie zastanawiają czy materiału mi zabrakło
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 06 listopada 2008 - 22:16
Napisano 06 listopada 2008 - 22:16
Napisano 06 listopada 2008 - 22:18
Za to ja wygrałam!!!!!!!!nie wygralam 40 000 000 milionów
![]()
Napisano 06 listopada 2008 - 22:18
każde nogi sa ładne i zgrabne zapytaj o to facetów że jak nie masz 80 kg nadwagi to twoje nogi są piękne na pewnoPoza tym nie są jakieś ładne, zgrabne, więc po co to pokazywać
Napisano 06 listopada 2008 - 22:19
jeszcze pewnie nie wiadomo czy ktoś wygrał ...nie wygralam 40 000 000 milionów
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 06 listopada 2008 - 22:19
Napisano 06 listopada 2008 - 22:20
Napisano 06 listopada 2008 - 22:21
Napisano 06 listopada 2008 - 22:22
Napisano 06 listopada 2008 - 22:22
tylko dlaczego to nie jestem ja ??na pewno ktos wygrał
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych