Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[6.11.2008] Czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
284 odpowiedzi w tym temacie

#221 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:59

nie noszę kiecek

ja też nie nosze :-D ale w zeszłym tygodniu jakoś tak wyszło, że ubrałam..z reguły to spodnie...spodnie i spodnie... ale że mam buty zimowe pod kolano to spodniczke ubrałam :-)

podziałało

o czyli nie jestem sama :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#222 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:03

dlaczego ? masz jakiś powód?

włąsciwie konkretnego powodu nie mam... po prostu źle sie w nich czuję <bezradny></span> niewygodnie mi jakoś no i ogranicza mi ruchy ... ostatnio w kiecce byłam w 3 gimn na zakończenie roku ... no i później półmetek w liceum
Elodi, o to to to trafiłaśw sedno :mrgreen:

ale w zeszłym tygodniu jakoś tak wyszło, że ubrałam..

no proszę ... i ten raz wystarczył ?? jeżeli tak to może rozważe taką opcję :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#223 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:09

nie(d)oceniona, wiesz może warto mieć w szafie jakś dłuższą kiecuszkę taka byś czyła sie xw niej dobrze i któregoś pięknego dnia gdy słoneczko ładnie święci i humorek dopisuje ubrać choćby na wyjście do sklepu .... małymi kroczkami i da sie przyzwyczaić .... ja na kiecke muszę mieć dzień ale powiem szczerze że teraz to mam w szafie same krótkie mini tak krótkie że niektórzy sie zastanawiają czy materiału mi zabrakło a kiedyś byłam tylko spodnie spodnie :-)

#224 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:12

same krótkie mini tak krótkie że niektórzy sie zastanawiają czy materiału mi zabrakło

czyli takie paski

nie stanowczo spódnice i sukienki nie sądla mnie ... nie lucięich i przede wszystkim nie chce ich polubić <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#225 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:15

no juz jestem


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#226 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:16

asia21_87 co jest kochana? :-(
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#227 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:16

Ja mam w domu trzy, z czego jedno jest w miarę w porządku, ale nie lubię pokazywać swoich nóg. Czuję się taka naga :P Poza tym nie są jakieś ładne, zgrabne, więc po co to pokazywać :P

#228 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:17

asia21_87 co jest kochana? :-(

nie wygralam 40 000 000 milionów :-| :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#229 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:18

nie wygralam 40 000 000 milionów :-| :mrgreen:

Za to ja wygrałam!!!!!!!! :D :D :D

#230 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:18

Poza tym nie są jakieś ładne, zgrabne, więc po co to pokazywać :P

każde nogi sa ładne i zgrabne zapytaj o to facetów że jak nie masz 80 kg nadwagi to twoje nogi są piękne na pewno :-)

no i jak tam moje drogie panie lotek bo ja mam jedno trafienie - pierwszy rok razem i jedno trafienie ... może za 6 lat będzie szóstka ;-)

#231 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:18

Za to ja wygrałam!!!!!!!! :D :D :D

to masz fajnie

kurcze ja miałam tylko 1
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#232 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:19

nie wygralam 40 000 000 milionów

jeszcze pewnie nie wiadomo czy ktoś wygrał ... ??? ja już zapowiedziałam że jeżeli nikt to następnym razem też puszczam totka :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#233 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:19

asia21_87, no ja wygrałam, ale najpierw musze to sobie namalować, wyciąć i pokolorować :P Nie będzie spa :] zacznijmy od tego, że w ogóle nie miałam lotka dzisiaj :P

#234 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:19

nie(d)oceniona, na pewno ktos wygrał :-D
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#235 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:20

asia21_87 osz Ty :-P a ja myslałam, że cos Ci sie stało ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#236 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:21

a ja myslałam, że cos Ci sie stało ;-)

oj co Ty mi nigdy :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#237 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:21

asia21_87, ewentualnie ktoś by mógł napaść na Ciebie w wannie ;D

#238 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:22

asia21_87, ewentualnie ktoś by mógł napaść na Ciebie w wannie ;D

no chyba ze teściu, bo wszyscy spią :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#239 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:22

Elodi, :-D mąż by uratował :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#240 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:22

na pewno ktos wygrał

tylko dlaczego to nie jestem ja ?? :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych