Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[6.11.2008] Czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
284 odpowiedzi w tym temacie

#241 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:23

mąż by uratował :-P

Ja miałam na myśli, że napastnikiem miał być mąż właśnie :D

#242 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:23

mąż by uratował :-P

oj chyba nie bo on śpi
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#243 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:24

to męża ktoś napastuje a Ty go uratujesz :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#244 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:24

to męża ktoś napastuje a Ty go uratujesz :mrgreen:

hi hi Tigra może być hi hi
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#245 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:25

asia21_87, superwoman :mrgreen: :P

#246 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:26

Elodi, sama z chęcią go napastuje
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#247 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:27

asia21_87, też bym swojego napastowała, jutro będę miała okazję <littledevil></span> Nie mogę się wręcz doczekać :P

#248 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:28

oh wy to fajnie macie mnie to nie ma kto napastować ...... tęskni mi się za moim tomusiem napadła bym na niego teraz i chomik by go nie obronił :-)

#249 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:30

chomik by go nie obronił :-)

no nieee chomiki by nie maiły szans
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#250 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:32

chomiki by nie maiły szans

Chomiki też są waleczne, nie obrażajcie ich :P

#251 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:32

Robie cos na jutro.. :roll: Awek nie chce sie wstawic nowy..

#252 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:33

no nieee chomiki by nie maiły szans

ostatnio przymilam sie do tomka słodko szepce mu czy możne tak sie "poprzytulamy" a on mi ze nie możemy patrze na niego jak idiotka a on mi że chomik będzie podglądał.... i on się nie będzie umiał skupić :-)

#253 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:33

Mirabelka__22, wstawiać avka! chyba że nieładny, to nie ;P

#254 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:36

kurcze trzeba sie powoli do łóżka szykować bo rano bede miała problem
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#255 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:37

Elodi, chyba wam sie nie spodoba :roll: Ale znow jakis komunikat dziwny i nie moge..

#256 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:37

kurcze trzeba sie powoli do łóżka szykować bo rano bede miała problem

Ja również, ale mi się nie spieszy ;)

Ale znow jakis komunikat dziwny i nie moge..

Może jutro się uda ;)

#257 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:38

Mirabelka__22, moze masz za duży zmniejsz go jeszcze troszkę :-)

#258 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:41

fajna babka, nie, to jakis inny komunikat :-/ Ale czekajcie chwilke.

[ Dodano: 2008-11-06, 22:42 ]
Jestem :-D I jak?

#259 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:44

świetny ..... spokojny delikatny .... i bardzo ładna pani na nim jest :-) dla mnie bomba :-)

#260 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 22:45

Mirabelka__22, preferujesz brunetki widzę :D Ładny avatarek, taki spokojny :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych